Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Pushing w treningach - wzmożona kontrola. - komentarze
Autor Wiadomość
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-07-22, 15:04   Pushing w treningach - wzmożona kontrola. - komentarze [Cytuj]

Co do tematu to też faktycznie Aza ma za dużo doświadczenia :p <joke>
mam nadzięję,że nie tylko Sm będzie sprawdzane ^^
Czy ryc lub najemnik dwa lewele niżej względem mnicha to słabsza postać ? bo nie wiem jak zareagujecie na ich wtopy na mnie???pzdr
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-07-22, 15:08    [Cytuj]

No i jest jeszcze kwestia tego, że np. ja moim gwardzistą to nie za bardzo mam na kim trenować - dwóch przeciwników mam, ale trzeci... ciężko, najbliżej mi do uwalenia Asba, ale to jest loteria i co w tym wypadku jak z nim przegrywam jakieś treningi?Bo próbować będę tak czy siak, bo czasem zdarza mi się wygrać a on też czasem na mnie przegra, ale czy to już jest pushing?

No i również mam nadzieję, że wszystkie postacie ze wszystkich gildii będą sprawdzane na takich samych zasadach.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2010-07-22, 16:02    [Cytuj]

Osoby grające uczciwie nie mają powodów do obaw. Konsekwencje będą wyciągane jedynie wobec tych, którzy zignorują ostrzeżenie i będą nadal kontynuować tę praktykę.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-07-22, 17:03    [Cytuj]

<joke> Ty, Vallo, ale na serio jak tak popatrzeć, ze mam 60 walk więcej wygranych od innych to tez możepomyslec ze coś tu nie ten teges :P </joke>

U mnicha to naturalne, bo mnicha zazwyczaj wszystko z atakiem/dmg atakuje, gorzej jak takowy mnich ma spore uniki :p Nie no, jak ktoś raz czy dwa wtopi na randomie to nic złego. nawet najlepszym się zdarza :)

A jak się komuś nie uda, wtopi te 2-więcej walk na randomie to logi są, można sprawdzić ze np: taki ryc bił mnicha tyle razy i wygrywał, tylko ostatnio mu nie wyszło i wtopił :p

Cytat:
Czy ryc lub najemnik dwa lewele niżej względem mnicha to słabsza postać ? bo nie wiem jak zareagujecie na ich wtopy na mnie???pzdr


Ryca to aj rozumiem, Leizarowi się udawało wtopic 2x trening na walkormie czy Drakkim, ale żeby najemnik wtapiał? No nieeeeeee <flame mode> co za cienkie naaajmyyyyy <flame mode>

Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-07-22, 21:20    [Cytuj]

Azareusia napisał/a:
<joke> Ty, Vallo, ale na serio jak tak popatrzeć, ze mam 60 walk więcej wygranych od innych to tez możepomyslec ze coś tu nie ten teges :P </joke>


No już nie chciałem tego głośno mówić :P

Cytat:


U mnicha to naturalne, bo mnicha zazwyczaj wszystko z atakiem/dmg atakuje, gorzej jak takowy mnich ma spore uniki :p Nie no, jak ktoś raz czy dwa wtopi na randomie to nic złego. nawet najlepszym się zdarza :)


No też jestem tego zdania jak pół mojej gildi raz czy dwa razy dziennie wtopi to przecież nic nadzwyczajnego :P



Cytat:
, ale żeby najemnik wtapiał? No nieeeeeee - co za cienkie naaajmyyyyy


Sugerujesz ,że Markain jest cieńki ?:P
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
deshong
Błękitny Palladyn


Niziołek
Paladyn
Stary Palladyn
Wiek: 47
Posty: 337
Piwa: 27/22
Skąd: WBG

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 19:57   Pushing w treningach - wzmożona kontrola [Cytuj]

Pushing w treningach byl od zawsze. Z czasem nabieral na sile ten proceder i az dziw ze dopiero teraz ktos zauwazyl jak nieucziwa przewage on daje i jakie ma rozmiary.
Juz w pierwszych dwoch dniach nowej ery dalo sie zauwazyc ze pewna niewielka grupa osob jest ostro pushowana na treningach.
Daje to tym osobom takiego kopa ze reszta moze tylko pomazyc o rywalizacjio w czolowce (dodam tylko ze bez pushowania na treningach mozna liczyc co najwyzej na miejsce w 3,4 dziesiatce najlepszych wojow).
Dlatego moim zdanie decyzja Teamu o karaniu tylko 'wspierajacych' jest niewalsciwa. Jesli karac to obydwu: wspierajacego i wspieranego.
Swoja droga to powinien byc tez limit walk obronnych na treningach wprowadzony.....
_________________
http://deshong.mybrute.com - chcesz mi dołożyć? spróbuj:) (Link referencyjny)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Wielka Błękitna Gildia
     
loolki


Posty: 148
Piwa: 17/7

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 20:26   Re: Pushing w treningach - wzmożona kontrola [Cytuj]

deshong napisał/a:

Daje to tym osobom takiego kopa ze reszta moze tylko pomazyc o rywalizacjio w czolowce (dodam tylko ze bez pushowania na treningach mozna liczyc co najwyzej na miejsce w 3,4 dziesiatce najlepszych wojow).


Co do tej 3-4 dziesiątki to nie jest to wcale prawdą. Nie zawsze chodzi też w graczach z czołówki o pushing niektórzy grają lepiej niż inni i mają więcej szczęścia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 20:36    [Cytuj]

Loolki może inaczej, każda wygrana/przegrana walka na początku to OGROMNA różnica. Bo taki trening potrafi ci dać od 5 do 15% paska z expem :)

Czynników jest sporo. Popatrz na mnie na retro. Prawdopodobnie, gdybym się tka nie udzielał i nikt mnie nie znał, to byłym pierwszym celem o to[pushing] oskarżonym.

Bodaj Desmond sobie wyliczył ile doświadczenia mniej więcej powinno się zdobywać na poziom. Czyli do 75 poziomu 57 walk z mobami i 6 treningów a po 75lvlu 54 walki z mobami i 6 treningów. Pamiętam jak kiedyś uprawiano tzw "gołopupstwo" aby ludzie atakowali i nabijali doświadczenie ( co z tego, ze sporo osób potem nie informowało, ze założyło ekwipunek).

Może jednak Desio miał rację, i należałoby doświadczenie za przegrane walki wyrzucić/naprawić (bo wygrana w biernym treningu daje tyle samo, jakbym ja zaatakował tego wojownika). Trzecia rzecz jaka mi do głowy przyszła, to specjalne ataki na daną osobę, aby zdobywała expa i w konsekwencji dostała bana :) ale to już raczej czarnowidztwo :)

Taa, znowu spamie. :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 38
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 21:00    [Cytuj]

Cytat:
Daje to tym osobom takiego kopa ze reszta moze tylko pomazyc o rywalizacjio w czolowce (dodam tylko ze bez pushowania na treningach mozna liczyc co najwyzej na miejsce w 3,4 dziesiatce najlepszych wojow).


3-4 dziesiątka? to dlaczego ja jestem w pierwszej 10 i jakoś nie zauważyłem żebym był pushowany przez kogoś a raczej nie mam klasy grywalnej jakiejś szczególnie mocnej... Fakt zdarzały mi się walki w obronie zwycięskie ale wszystko było w granicach normy. Raz ja wygrywałem raz przegrywałem no nie wiem jak ty wydedukowałeś że bez takiej pomocy można być tak daleko w rankingu.
O ile jest taki proceder w wojownikach to trzeba karać obie strony w taki sam sposób. Nigdy nie przepadałem za ludźmi co oszukują.
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 21:06    [Cytuj]

Emilka napisał/a:
Cytat:
Daje to tym osobom takiego kopa ze reszta moze tylko pomazyc o rywalizacjio w czolowce (dodam tylko ze bez pushowania na treningach mozna liczyc co najwyzej na miejsce w 3,4 dziesiatce najlepszych wojow).


3-4 dziesiątka? to dlaczego ja jestem w pierwszej 10 i jakoś nie zauważyłem żebym był pushowany przez kogoś a raczej nie mam klasy grywalnej jakiejś szczególnie mocnej... Fakt zdarzały mi się walki w obronie zwycięskie ale wszystko było w granicach normy. Raz ja wygrywałem raz przegrywałem no nie wiem jak ty wydedukowałeś że bez takiej pomocy można być tak daleko w rankingu.

Ano, to na pewno jest nieprawda. Na poprzednim s1 skończyłem w top10 (szóste miejsce bodajże?), a treningów na mnie nie było wcale (dosłownie -- gdzieś tak co 50 poziomów się jakiś zdarzył i nic poza tym ;) ).
Cytat:
O ile jest taki proceder w wojownikach to trzeba karać obie strony w taki sam sposób. Nigdy nie przepadałem za ludźmi co oszukują.

Wtedy będzie pushowanie graczy bez ich zgody by dostali bana. :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
loolki


Posty: 148
Piwa: 17/7

Zloto
Wysłany: 2010-07-24, 22:15    [Cytuj]

Dokładnie to co napisał Fayl miałem na myśli.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-07-25, 10:27    [Cytuj]

Fayl - może za wolno robisz questy na S1 , albo ich nie robisz.
Na retro można wybić się tylko biernym expem.
A poza tym to nie wina mnichów ,że pierze ich reszta gildii oprócz palladynów.
Zawsze można zmienić gildię na lepsza:P
I to wcale nie są duże różnice - ja wczoraj nie robiłem turnieju i już będę za Walkormem :)
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2010-07-25, 11:09    [Cytuj]

Cytat:
Fayl - może za wolno robisz questy na S1 , albo ich nie robisz.

Zupełnie nie wiem skąd taki wniosek (poza tym na pewno nie *robię* bo teraz nie gram na s1 ;) ).

Cytat:
Na retro można wybić się tylko biernym expem.

Jestem w topie, a biernego expa z treningów właściwie nie posiadam (na turnieju trochę wpada, a w gildii już raczej nie chcą trenować na mnie :P ).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-07-25, 11:14    [Cytuj]

Sorry to miało być do Deshonga.
I nie chodzi mi o wybicie jakieś znaczące, bo topka gra juz x -erę i jest w miarę silna- różnice w expie są tylko spowodowane klasami - czyt tym ile ludzi na nas treni.
jeszcze nie myślę , chyba się wczoraj za dużo amfy na akcji nawciągałem:)
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
deshong
Błękitny Palladyn


Niziołek
Paladyn
Stary Palladyn
Wiek: 47
Posty: 337
Piwa: 27/22
Skąd: WBG

Zloto
Wysłany: 2010-07-25, 13:14    [Cytuj]

Jak zwykle wywoluje zle z lasu ;)
Ilekroc zaczynam nowa ere zawsze porownuje co chwila statystyki graczy z topu.
W ciagu dwoch trzech pierwszych dni w topie sa tylko te osoby które:
1. zaliczyly duzo treningow obronnych (wynik jest srtednio wazny)
lub
2. ida ryzykownie po maksymalnych osiagalnych mobkach i maja troszke szczescia z Randomem

a najczesciej oba ta te punkty sie na siebie nakladaja.
Roznica w levelach jest rzedu 1-2 lvl juz przy okolicach pierwszego progu (10lvl)(mowie tu o porownaniu postaci pushowanej treningem do tej bez pusha.

Moim zdaniem zeby ukrocic taka dysproporcje mozna wprowadzic dwie opcje:
1. obronca nie dostaje expa za trening na nim
2. obronca dostaje expa tylko za pierwsze 3/5/7 (do dyskusji nad balansem) treningow na nim danego dnia.
_________________
http://deshong.mybrute.com - chcesz mi dołożyć? spróbuj:) (Link referencyjny)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Wielka Błękitna Gildia
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15