Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
[S1] Tawerna "Czarna Zguba"
Autor Wiadomość
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 20:58    [Cytuj]

-Icarium uważaj bo cię jeszcze wykąpią.-zarechotał w kierunku krasnoluda, który szablonowo do swej rasy unikał wody jak ognia. Kalam oparł się łokciem o blat stołu i obserwował całe zamieszanie od czasu do czasu wybuchając gromkim śmiechem.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Marainnai
Elfia Barbarzynka :)


Marainnai
Elf
Barbarzyńca
Posty: 14

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:12    [Cytuj]

Siadając zachichotała.
- Felku ale jesteś szarmancki - puściła mu oczko - A winka może jakiegoś. Piwo mi nie służy.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Felek


Felek Śrubowkręt
Gnom
Wiek: 37
Posty: 27
Otrzymał 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:16    [Cytuj]

- Dobrze więc... Karczmarzu! - krzyknął - Masz zamiar dłużej pluskać się w wodzie czy przejdziesz w końcu do swoich obowiązków? - zapytał - A może sam mam się obsłużyć
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:21    [Cytuj]

Velian zdążył jedynie krzyknąć, zanim wpadł do balii. Na kilka sekund znalazł się pod wodą, po czym wstał i strząsnął wodę z twarzy.
-Dziękuję bardzo. - powiedział kąśliwie i wyszedł z balii. Stanął obok niej i zaczął wyciskać wodę z włosów i z peleryny, którą właśnie odpiął.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Marainnai
Elfia Barbarzynka :)


Marainnai
Elf
Barbarzyńca
Posty: 14

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:33    [Cytuj]

- Felku spokojnie - Uśmiechnęła się do niego słodko - Ja poczekam. Karczmarz na pewno ma sporo roboty z tymi wodnymi terrorystami - Spojrzała podejrzliwie po pozostałych gościach.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Icarium
Zawsze Wierny PMC


Icarium
Krasnolud
Wiek: 41
Posty: 69
Piwa: 3/21

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:34    [Cytuj]

-Ehh pogańska kraina pogańskie obyczaje. Ale coż przynajmniej coś się dzieje. A może gwardziści wpadną sprawdzić co się dzieje i jakaś większa zadyma sie rozwiniePowiedział uśmiechnięty krasnolud, racząc się kolejnym łykiem wspaniałego trunku - Piekny dzionek Kalamku piekny! Znalazłem miła tawernę, spotkałem kamratów, ubiłem dobry interes, no i jeszcze jakieś mordobicie może się uda. Cudownie prawda brachu?!
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC/Szare Miecze
     
Gothard


Gothard
Krasnolud
Wiek: 35
Posty: 37
Piwa: 4/1

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:37    [Cytuj]

Krasnolud właśnie zauważył że to nie kobiecie podawał dłoń, długie włosy zmyliły go i okazało się że jegomościem był Velian. Ale uszło to jego uwadze gdyż krasnolud sięgał jedynie do brzucha Velianowi.
Zobaczył jak ów wyciska wodę z włosów, która równomiernie skapywała krasnoludowi na zbroję.
-Ej! To że jestem niski to nie znaczy że możesz mnie wodą oblewać!-wykrzyknął lekko poirytowany.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:37    [Cytuj]

-Ja tam mordobicia wole unikać, dość już mam facjatę sfatygowaną. Poza tym sam widzisz że więcej z tego śmiechu niż nerwów. No i podłoga przy okazji będzie umyta.-spojrzał w wiadomym kierunku by zaobserwować że klepisko plus woda daje efekt bardziej błotnisty niż czysty. -A może i nie.-zaśmiał się.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:46    [Cytuj]

Velian słysząc nieznajomą odwrócił się w jej stronę i powiedział przez zaciśnięte zęby - Jedynym wodnym terrorystą jest tutaj karczmarz.
-Przepraszam, nie zwróciłem uwagi, że ktoś obok mnie stoi. - zwrócił się do krasnoluda, odsunął się dwa kroki i dalej wyciskał odzież do balii.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Gothard


Gothard
Krasnolud
Wiek: 35
Posty: 37
Piwa: 4/1

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 21:52    [Cytuj]

-...- To chyba znaczyło że "nie ma sprawy", jednak dźwięk który się wydobył był raczej podobny to przetaczającej się beczki z piwem.
Krasnolud otrząsnął się z wody, która nieprzyjemnie wlała się za kołnierz i właśnie czuł ją na plecach. Westchnął ciężko i podszedł do stolika przy którym zauważył przedstawiciela swojej rasy.
-Coście za jedni? Widzę że od zabaw raczej stronicie...-zapytał krasnolud przypatrując się bacznie jegomościom.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 22:00    [Cytuj]

Kalam oderwał łokieć od blatu i widząc że Icarium nie kwapi się z odpowiedzią odezwał się.
-My nikim jesteśmy dobry panie, choć jeśli o miano się pytasz to zwą mnie Kalam a ten tu wpatrujący się w swój trunek krasnolud to mój kompan stary Icariumem zwany.-skrzywił głowę strzykając szyją.
-Ty zaś?-spojrzał na nieznajomego
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
arikar
Pijany Mistrz


Draksus Szalony
Mroczny Elf
Barbarzyńca
Czarna Kitara
Wiek: 43
Posty: 192
Piwa: 5/41
Skąd: Tawerna

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 22:01    [Cytuj]

Całkiem mokruski karczmarz powstał wreszcie z bali pomagając przy tym Szilce --No dobra koniec tej zabawy, balia wynocha-- mruknął do stojących pod ścianą najemników.Wyszedłwszy z bali karczmarz skinął na służki które migiem przyniosły trzy suchutkie lniane ręczniki, które zaraz rozdzielił miedzy topielców karczmarz.Rozchlapując po drodze wodę drov wlazł zza kontuar by nalać dla siebie i Irma po kuflu piwka -- Na koszt zakładu-- karczmarz podał kufel Irmowi pociągając z swojego tęgiego łyka.W między czasie najemnicy wynieśli balię a służki sprzątnęły wodę.Karczmarz usłyszawszy zamówienie Felka mruknął pod nosem -- Ja ci dam k...a samoobsługę -- by po chwili napełnić jeden z kufli pienistym piwem --Sztuka złota się należy-- mruknął w kierunku Felka stawiając piwo na blacie.
_________________

Pół-Olbrzym:Berserker: Draksus Szalony
Uczeń Błękitnej Szkoły Rycerskiej
HOMO BIMBROWNIKUS
Naczelny Bimbrownik

Ostatnio zmieniony przez arikar 2009-04-13, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Gothard


Gothard
Krasnolud
Wiek: 35
Posty: 37
Piwa: 4/1

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 22:06    [Cytuj]

-Zwą Gothard-Rzucił szybko krasnolud-Siedzicie tak na uboczu tom myślał, że coś zamiarujecie złego. Ale skoro nie to pozwólcie, że się przyłączę-powiedział przyciągając sobie stołeczek.
-Póki karczmarz nie widzi, spróbujcie com dostał od pewnego chłopa za miastem...-tu krasnolud sięgnął do pasa gdzie przytroczona była na rzemieniu mała buteleczka z mętną zawartością-...siedemdziesiąt kucy moi mili...kopie aż miło!-to mówiąc podał buteleczkę Kalamowi.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Sandra
UW - User Walczący


Sandra
Sidan
?owca
Wiek: 29
Posty: 172
Piwa: 4/5
Skąd: Toruń

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 22:07    [Cytuj]

Słysząc, ze potop przeszedł, ostrożnie wychyliła główkę zza kontuaru. Nie widząc zagrożenia powoli wyszła rozglądając się dookoła. Postanowiła zostać przy ladzie i obserwować towarzystwo.
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Niebieskooki
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-04-13, 22:11    [Cytuj]

Warzył butelkę w dłonie przypatrując się uważnie, przy okazji wąchając zawartość.
-Nie chciałbym uchybić ale dopiero co się poznaliśmy, poza tym pierwszy raz widzę taki specyfik no i czasy paskudne ostatnio.-uśmiechnął się. -A przynajmniej dla mnie.-dodał już znacznie ciszej.
-Więc z łaski swojej wy pierwsi.-skłonił się lekko, oddając flaszkę w ręce krasnoluda.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15