Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
[split]Marudzenie o braku graczy i zgniliźnie
Autor Wiadomość
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 18:35    [Cytuj]

Na s1 wyglada na razie tak samo. Chyba ,że babcia władzę przejmie :P
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 18:42    [Cytuj]

Irmis, vallo, mylicie się. Ja twierdzę, że przyczyną jest wasze pisanie.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 18:59    [Cytuj]

Małe faux pax Boli :) Nie sądze aby Ci wszyscy gracze, którzy juz nie grają, kierowali sie opinią kilku osób :) Chyba że w woje gra armia botów, dowodzonych przez ww. :D

Do sedna. Gadac gadaniem ale obecnie na trzech serwerach gra mniej ludzi, niż na s1 podczas startu pierwszej ery :) Mówcie sobie co chcecie ale woje naprawdę zaczynają gnić :) Juz nawet po rankingach to widać. Nie pamiętam takiej sytuacji, aby w rankingach dodatkowych niektóre klasy/rasy nie były zapełnione albo miały w połowie ludzi z 1-10lvlami którzy przestali grac . Chyba czas odejść od planów i zamiast woje ulepszać to zrobić je bardziej przyjaznymi dla użytkownika :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kudlaty
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 19:20    [Cytuj]

Azareus, mylisz się. Przyczyną jest niezakwalifikowanie się naszej reprezentacji do MŚ w RPA.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 19:35    [Cytuj]

Bolivar - gdybyśmy my z Azą tu nie pisali to forum byłoby puste:)
I kto by wam marudził ? :P
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 19:40    [Cytuj]

Bolivar napisał/a:
Azareus, mylisz się. Przyczyną jest niezakwalifikowanie się naszej reprezentacji do MŚ w RPA.


A ja myślałem ze przyrost naturalny komarów w Egipcie. Bez obrazy, ale takie teksty prezentują poziom gimnazjalny, a coś o tym wiem. Nie próbuje Cie obrazić, ale takimi słowami sam siebie obrażasz i ośmieszasz. Jeżeli Cie to irytuje, to nie pisz. A tłumaczenie się, ze jest się "osoba prywatną" to wiesz... podstawówka. Może w regulaminie tego tak dobitnie nie ma, ale troszkę kultury proszę. Bo wypowiedzi, nie Irmisa, nie moje, tylko Twoje demotywują ludzi do grania w wojów.
 Autor postu otrzymał 9 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 9 piw(a):
Irmis, Lathea, Ont, Icarium, Desmond, Kalam, Hodowla Waranów, Haspen, Kudlaty
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-02, 21:49    [Cytuj]

Widzisz - demotywuje w dwie strony. Jednych do grania innych do tworzenia.

Teraz, o ironio jestem jak najbardziej osobą prywatną i prawie nie związaną z projektem.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 00:36    [Cytuj]

A gdyby tak zamiast się demotywować z byle powodu, zacząć dyskusję?

Może jestem stronniczy, ale wydaje mi się, że narzekanie na forum jest wtórne, w stosunku do wybywania ludzi z wojów. I głównie jest pisane w dobrej wierze. Nie by komuś dokopać, ale by zwrócić uwagę na problemy, które dla pozostających jeszcze graczy są ważne, a których może nie dostrzec team, który może poświęca wojom sporo czasu, ale nie jest na bieżąco z rozgrywką. Skoro zostali w sytuacji, gdy tyle znanych nicków odeszło, to może im jednak też zależy?
Może problem leży w grze, a nie w tych złych graczach?
Ale dużo łatwiej wskazać na graczy pokazujących problem i powiedzieć że to przez ich pisaninę jest źle, a jakiekolwiek konkretne argumenty zbywać półsłówkami i sprowadzaniem do absurdu.
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 00:48    [Cytuj]

Irmis, problem nie leży w narzekaniu, ale w swojego rodzaju tendencji. Bo są narzekania, które są w pomocne, podstawne i nieuniknione. A niektórzy mają tendencję do narzekania na wszystko, w sposób irytujący. I to do tego stopnia, że widząc nick takiej osoby, odechciewa się czytać kolejnej super-inteligentnej uwagi, przesyconej fałszywą troską i zarozumiałością.

Racja jednak - nie ma się co demotywować.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 11:38    [Cytuj]

Szilka napisał/a:
Irmis, problem nie leży w narzekaniu, ale w swojego rodzaju tendencji. Bo są narzekania, które są w pomocne, podstawne i nieuniknione. A niektórzy mają tendencję do narzekania na wszystko, w sposób irytujący. I to do tego stopnia, że widząc nick takiej osoby, odechciewa się czytać kolejnej super-inteligentnej uwagi, przesyconej fałszywą troską i zarozumiałością..

To akurat jest Wasza interpretacja. Pomyśl, jak gracze mogą interpretować błyskotliwe wypowiedzi niektórych członków Teamu i jakie szczęście, że tego nie piszą. Może wystarczy w wypowiedziach kogoś takiego dostrzec więcej niż to, co nam się wydaje na pierwszy rzut oka? ;)

Zgadzam się z Azą, że ta gra zdycha. Twierdzenie, że to przez posty na forum, to czysta głupota i szukanie winnych na siłę. Odchodzą gracze, którzy siedzieli w tej grze wiele lat, a o forum głównym ledwo co słyszeli. A nawet jak wchodzili to często brali udział w rozmaitych pyskusjach i dzięki temu forum żyło - jakoś wątpię, by coś tutaj ich tak naprawdę zniechęciło.

Takie są fakty. Pisaliśmy to łagodniej, przy rozmaitych okazjach, sygnalizując, że coś jest nie w porządku. Jedyne odpowiedzi Teamu, jakie się pojawiły, to były albo stwierdzenia że wszystko jest w porządku, albo że to wina graczy, albo robienie z siebie i użytkowników forum idiotów, albo zwykłe ignorowanie tematu. A przecież w grze oznaki tego wszystkiego były wyraźnie widoczne już z miesiąc temu. Może nawet i wcześniej, ale dopiero restarty s1 i ruszenie retro pozwoliły się w tym upewnić.

Wątpię, by linki polecające coś pomogły. Zostały zaprojektowane tak, by czasem jakiś zwykły gracz za wiele nie dostał, polecając tą grę i przypominając o niej kilkuset osobom.

Żeby nie było: jeśli plotę głupoty, to będę bardziej niż szczęśliwy, jeśli mi to ktoś wprost napisze i uzasadni. Bo to będzie oznaczało, że aż tak źle nie jest i woje się podniosą z tego upadku, a może i zaczną rozwijać. Ale sam obserwując grę wątpię, by stało się tak bez poważnych zmian.
Czasami jednak ktoś musi zająć miejsce diabelskiego adwokata ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 12:02    [Cytuj]

Irmis, tylko prawda jest taka, że nie padła żadna sensowna propozycja odnośnie zdobycia większej ilości graczy. Z drugiej strony dlaczego miała by padać ze strony graczy? To raczej w gestii teamu jest to by graczy przybywało i to powinna być ich sprawa. Poza tym nikt nie musi ci wyjaśniać co jest teraz robione - weź napisz sobie do np. Microsoftu maila o podobnym tonie, by uzasadnili ci co robią i co chcą robić w przyszłości. Myślę, że zabiją cię śmiechem.
Kolejna sprawa - możesz przedstawić mi posty w których ktoś z teamu pisze, że to wina graczy, że jest mniej ludzi?

Ja już zostałem zdemotywowany i pożegnałem się z projektem. Przykro mi ale nie podobały mi się pewne sprawy i nie mogłem tego zmienić więc mam teraz więcej czasu.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 13:05    [Cytuj]

Bolivar napisał/a:
Kolejna sprawa - możesz przedstawić mi posty w których ktoś z teamu pisze, że to wina graczy, że jest mniej ludzi?


Bolivar napisał/a:
Irmis, vallo, mylicie się. Ja twierdzę, że przyczyną jest wasze pisanie.


ed. Aaa, zapomniałem, że jesteś osobą prywatną. Ale jednocześnie pisząc to byłeś/jesteś w teamie. Dziwna sprawa. To tak jakby być jednocześnie kwiatkiem i pszczołą.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 13:26    [Cytuj]

Zapomniałem, że już ludzie jak nie mają emotionek to nie rozumieją ironii... Żet...
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 13:32    [Cytuj]

Myślałem, że w poważnych sprawach warto gadać na poważnie, a nie bawić się w gierki słowne, które nic nie wnoszą do tematu (a gdy w grę wchodzą emocje nader często mogą być odebrane opacznie, o czym warto pamiętać.)

Tak czy siak, ironia to również forma agresji językowej, której retoryka jest pełna.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-12-03, 13:38    [Cytuj]

Żet, nie rozumiesz jeszcze, że możesz stworzyć 10000000000000 tematów i napisać 9999999999999999999 postów i nic to nie zmieni? Ja już głowę rozbiłem o mur i nie mam zamiaru dalej narażać się na obrażenia (<- to jest przenośnia, wolę to zaznaczyć....). Poza tym nie mam już najmniejszej motywacji do robienia czegokolwiek.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15