Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
LGT vs MP
Autor Wiadomość
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 17:56    [Cytuj]

Bo samo bało się kogokolwiek zaatakować ;P
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Marvolo


Dargorada Czarny Kruk
Szermierz
Wiek: 33
Posty: 64
Piwa: 3/7
Skąd: Gliwice

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 17:57    [Cytuj]

Azareus napisał/a:
jak ja mówiłem ze wojna to wojna i nie ma czasu na równe pojedynki i sprawiedliwość, to mnie wyklęli że psuje przyjemność z gry i zniszczyłem wyrównaną walkę.


Tak, a kiedy? Bo jakoś śledzę ten temat i nic takiego nie widziałem, ale mogę się mylić.

Cytat:
No weźcie się ogarnijcie ze swoim stanowiskiem


Polityka ma to do siebie, że można zmieniać swoje stanowisko tak, jak każdej stronie wygodnie nieprawdaż?(oczywiście w granicach rozsądku.)

Cytat:
bo przezywanie to bardziej niż GWN i BG razem wzięte do kwadratu.


Ahh, to my przeżywamy ;P Nie praw nam tu o kwadratach, bo wszyscy widzą że LGT nawet zachować się nie umie- chociażby klimatycznie wypowiadając wojnę. Tutaj widać kto jak bardzo przeżywa, aby na łapu capu wojna była(Wasze podejście).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 18:05    [Cytuj]

Cytat:
Ahh, to my przeżywamy ;P Nie praw nam tu o kwadratach, bo wszyscy widzą że LGT nawet zachować się nie umie- chociażby klimatycznie wypowiadając wojnę. Tutaj widać kto jak bardzo przeżywa, aby na łapu capu wojna była(Wasze podejście).


Pierwsze słyszę aby klimat był integralną i nieodłączną częścią gry. Nie uważam też aby wojna w tej postaci (jako czysta grabież) wymagała wypowiedzenia.
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 18:16    [Cytuj]

Irmo napisał/a:
Bo samo bało się kogokolwiek zaatakować ;P


rzecz w tym że oprócz LGT i MP nie było czego atakować ;p

I chyba w tej chwili powinienem się pluć że MP wezwało GWN a Dragatar stchórzył. Hmm czemu Tego nie robię? Wczoraj na pewnym SB rozmawiałem sobie ja, Lathi, Irmis, Desmond i kelk. Nie wiem, może to przez za długie granie w wojów. Ale mi wisi że ktoś z kimś wygra, czy padnie na wojnie czy nie, czy będę w topie a moja postać będzie mega koksem. Obecna sytuacja to nie wina MP ani LGT. Tylko pozostałych gildii, które unikają wojen we własnej. Na takim przełażeniu z gildii do gildii traci tylko gracz, bo musi wrócić do Riv a potem znowu quest oddać. Tak sobie liczę, CK, GWN, GK, przelewanie kasy itp... sorki ale MP już jest na minusie, a jak wygra z LGT to tylko straci. Bo zarobek będzie niski. tak, wybaczcie że nie wybudowałem większych koszar i nie ściągnąłem innych gildii. Mając w pamięci wojne z s1 między PMC i HSP, nie wiem czy będę chciał uczestniczyć w następnej wojnie, gdyż do LGY zleci się połowa serwera, a do MP druga. Wojna się skończy, a za tydzień będzie powtórka. Bo reszcie gildii nie chce się zbudować koszar. Tak więc moje pytanie. Ja psuje rozgrywkę pozwalając walczyć takiemu CK, czy psują ją gildie niechcące wojen, czyli większość.

Powiem to, co wyszło podczas rozmowy z Żetem. S2 politycznie leży. Osób gra mało, rankingi się nie zapełniają, a do wojny, o którą tak wszyscy wrzeszczeli, nagle nikt nie jest skory. I teraz znowu powtórzę, ale z Kelkiem. Wywalić na s2 limit koszar i niech się dzieje co chce. W Ogame nie ma że jesteś nietykalny. Chcesz sobie pograć, to licz się z tym, ze ktoś zrobi Ci wjazd na planetę. Czas zacząć traktować wojów jako grę i zabawę, i przyjąć do wiadomości ze raz my wygramy, raz oni. Raz sromotnie przegramy, raz wygramy. Chyba że podoba się wam tylko klikanie turek i questów. Zas pvp ograniczone do turniejów.

Wybaczcie że tak, ale jakoś zebrało mi się na wywód. Powiem brzydko, że mimo questów z S2 zrobił się syf straszny, i gonitwa za tym kto zrobi bardziej wykoksaną postać robiącą sieczkę ze wszystkich pixeli wkoło.

Taa, wiem tez, że to nie powinno być w temacie wojennym. Ale takie tematy więcej osób czyta, to może da coś do myślenia.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Khhagrenaxx
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 18:25    [Cytuj]

Wybaczcie za podwójnego posta.

Cytat:
Polityka ma to do siebie, że można zmieniać swoje stanowisko tak, jak każdej stronie wygodnie nieprawdaż?(oczywiście w granicach rozsądku.)


Nie myl kultury politycznej z polską, gdzie skrajny lewicowiec po kilku dniach staje sie liberałem. jak wpierw mówimy A a potem B to traci się wiarygodność i tyle.

Cytat:
Ahh, to my przeżywamy ;P Nie praw nam tu o kwadratach, bo wszyscy widzą że LGT nawet zachować się nie umie- chociażby klimatycznie wypowiadając wojnę. Tutaj widać kto jak bardzo przeżywa, aby na łapu capu wojna była(Wasze podejście).


Skrajne przeżycia to otrzymuje w formie PW od Kelka (wybacz ze akurat an Ciebie padło). Wiadomości typu "wywołaliście lawinę, teraz przerąbiecie" na 2 forach i dziwne przezywanie przegranej walki na wojnie uświadomiło mnie, ze chyba zaczynam miec znów doczynienia ze starym MP. Nie jestem w BG, tylko w LGT, a nikt nie musi nikogo zmuszać do uzasadnienia wojny. Może wy przepadacie za klimatem, ale LGt nie musi na każdym kroku ociekać nim. reszta to samo, co Khere napisał. Tylko ze zwięźlej.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Raknel Walken
Ajuści!!


Wiek: 37
Posty: 154
Piwa: 3/8
Skąd: prawie Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 20:43    [Cytuj]

Azareus, masz sporo racji, ale też w wielu sprawach się nie zgadzam. Prawda jednak ma to do siebie że leży pośrodku.

Mi też się nie podoba ten cały limit z wojnami.
Nie podoba mi się też wyścig szczurów który panuje obecnie. Chciałem go w dużej mierze uniknąć gdy zakładałem MP. Nie zależało mi na nim.

Faktem też jest że zmuszeni jesteśmy do obrony. Gdybyśmy wojnę przegrali, znowu by się powtórzyła i tak w kółko, a my bylibyśmy najbardziej na tym stratni.

Powiem ci jakie miałem założenia względem tej gildii, zdziwisz się.

1) zrobić programistyczną otoczkę klimatyczną (zrobić karty do gry zintegrowane z forum, kości, system złota i parę innych rzeczy)
2) utworzyć klimatyczne podstawy gildii na forum, oraz polityczne w Seavranie
3) zintegrować się z innymi gildiami i namówić do wspólnych wojaży (klimatycznych)

W moich planach tworzenia gildii nie było:
- dominacja na wojnach
- dominacja na turniejach

I dalej mi na tym nie zależy. Oczywiście nie musisz mi wierzyć. MP miało być małą klimatyczną gildią, która próbuje krzesać wolę lasu w zwaśnionym Seavranie, choć wiem że większość graczy mówiąc delikatnie ma gdzieś klimat.

Wybacz że bronię teraz przede wszystkim MP, zamiast się ustosunkowywać do reszty tego co napisałeś. Rola przywódcy i założyciela.

Nie wymagam od was klimatu.

Szczerze mówiąc mam wrażenie że mnie dużo ominęło przez wyjazdy, za dużo. Jeżeli chcesz możemy sobie przyjacielsko porozmawiać przy piwie, lub na gg. Cokolwiek.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Khhagrenaxx
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 20:50    [Cytuj]

Raknel, wiem o tym i będę Ci wierzył :P Wiem ze chcieliście klimatu ponad wszystko, unikania konfliktów itp. Jako zalozyciel MP jest w pełni zrozumiałe, ze bronisz swojej gildii, tak samo jak ja jakoczlonek BG broniłem , a np: Kherehabath swojej. Może teraz ty mi nie uwierzysz, ale LGt tez miał być gildia nastawioną na łobuzerski klimat. Ale wyszło jak wyszło. Cóż moge powiedzieć. Ale system z kostkami w postach to świetny jest ;p
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Raknel Walken
Ajuści!!


Wiek: 37
Posty: 154
Piwa: 3/8
Skąd: prawie Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 21:03    [Cytuj]

Azareus napisał/a:
Ale system z kostkami w postach to świetny jest ;p


Kurde nigdy nie rozróżniam sarkazmu od podziwu ;P Jeżeli to jednak to miał być sarkazm to poczekaj aż będą karty, bo wtedy dopiero będzie rewolucja w kostkach ;P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 21:14    [Cytuj]

Raknel Walken napisał/a:
Azareus napisał/a:
Ale system z kostkami w postach to świetny jest ;p


Kurde nigdy nie rozróżniam sarkazmu od podziwu ;P Jeżeli to jednak to miał być sarkazm to poczekaj aż będą karty, bo wtedy dopiero będzie rewolucja w kostkach ;P



Kurde, powiesz cos milego a tu zaraz spisek węszą... :D
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Raknel Walken
Ajuści!!


Wiek: 37
Posty: 154
Piwa: 3/8
Skąd: prawie Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-09-08, 21:35    [Cytuj]

Natura ;P Jak mówię to dlatego że nie odróżniam takich rzeczy, nic osobistego ;) W takim razie dziękuję za miłe słowa ;) Choć pewnie to nie temat ku takim rozmowom. Jak chcecie mogę się podzielić wynalazkiem ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kelk
Główny Misiek

Kelk
Człowiek
Berserker
Wiek: 36
Posty: 248
Piwa: 12/8
Skąd: Czersk

Zloto
Wysłany: 2009-09-09, 16:11    [Cytuj]

Azareus napisał/a:

Skrajne przeżycia to otrzymuje w formie PW od Kelka (wybacz ze akurat an Ciebie padło). Wiadomości typu "wywołaliście lawinę, teraz przerąbiecie"


Kelk był wówczas niedysponowany i nie do końca chciał to napisać ^^
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW&BG/SRN&MP
     
Marvolo


Dargorada Czarny Kruk
Szermierz
Wiek: 33
Posty: 64
Piwa: 3/7
Skąd: Gliwice

Zloto
Wysłany: 2009-09-09, 17:07    [Cytuj]

Cytat:
Nie myl kultury politycznej z polską, gdzie skrajny lewicowiec po kilku dniach staje sie liberałem. jak wpierw mówimy A a potem B to traci się wiarygodność i tyle.


Tak to u nas bywa, wielu ludziom to weszło w krew. Przyznaję.

Cytat:

dziwne przezywanie przegranej walki na wojnie uświadomiło mnie, ze chyba zaczynam miec znów doczynienia ze starym MP


Jeszcze raz, kto przeżywa? Kelk wyjaśnił sytuację i chyba w porządku, tym bardziej że zdarzyło się to tylko 1 raz z tego co widzę.

Cytat:
Nie jestem w BG, tylko w LGT, a nikt nie musi nikogo zmuszać do uzasadnienia wojny
.

Nie musi, nawet nie może co nie zmienia faktu że fajnie by było gdybyście coś tam wyśmarowali ;P

Cytat:
Może teraz ty mi nie uwierzysz, ale LGt tez miał być gildia nastawioną na łobuzerski klimat. Ale wyszło jak wyszło.


Wielka szkoda że nieklimacicie, byłoby troszkę żywiej na s2.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Rzeźnik

Rzeźnik z Al Molyiah
Człowiek
Berserker

Posty: 59
Postawił 3 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-09-10, 00:19    [Cytuj]

Uh, starcie berek vs. berek :)

Kha Ankh Khaar vs. Rzeźnik z Al Molyiah

Rzeźnik wins.


Dumny jestem, bo obydwaj mieliśmy 11/14 trafień, mimo, że miałem większą szansę na trafienie (niewiele większą).

Atakierowi dziękuję za walkę :)
_________________
Rzeźnik z Al Molyiah
Człowiek | Berserker
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Szkoła Rycerska Sokoła
     
Assaoth


;]
Krasnolud
Barbarzyńca

Yrourenstrroner Cabaleugain
Posty: 157
Piwa: 6/25
Skąd: Brogowa

Zloto
Wysłany: 2009-09-10, 15:43    [Cytuj]

Sędziwy Bobołak II karmi rybki... sobą... i nie z własnej woli...

Szybko, łatwo i przyjemnie - ktoś następny? ;P
_________________

"Iluwen Bordowy to wtyka niebieskich!!!!!!"
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Piraci Morza Czaszek
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-09-10, 17:38    [Cytuj]

Zapraszam :p patrzac co w MP zostało oraz fakt, iż wszystkie najmy w topie to offy, moge spokojnie kogoś skrócić. Może ty chcesz, Ass? ;p
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15