Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
PMC vs. HSP (odcinek pierwszy -miejmy nadzięję nie osatni )
Autor Wiadomość
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:19    [Cytuj]

a ja powiem tak to nie był pomysł hordy żeby ściągnąć gwn tam tylko ja już od około 3 tygodni cisnąłem aze żeby ugadał się z hordą i ściągnął gwn do nich bo ta wojna powinna się zakończyć już dawno :/
Zresztą horda nie może przegrać bo co to by była za horda... i to jeszcze przegrać z piratami... wstyd
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:35    [Cytuj]

Grrr... zostalem zdemaskowany...


:D
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Haspen
Sir Frywolne Mango


-
Kamdin
Wiek: 35
Posty: 558
Piwa: 36/132

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:49    [Cytuj]

skończy się tym, że wszystkie high lvl gildię będą w tej wojnie, albo po stronie hordy albo piratów

W annałach historii zapiszą ją jako:
"Isza Wielka Wojna Wojownicza, ad.2009 ;p

27 (?) Lipca - koniec ery ;P "
_________________
"Wojna to wojna, a nie cholerne przedszkole."

Best Book evar: "Mistrz i Małgorzata" Michaiła Bułhakova.

Pomóż mojemu smoczkowi, klikaj! ->
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Bordo!
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:51    [Cytuj]

Ja bym powiedział, że II Wojna Lothariańska.
I była przy okazji wojny GWN - BG, gdzie też większość była zamieszana ;) GWN+PMC vs. BG+ŚZPZ+GK+oddział HSP.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Haspen
Sir Frywolne Mango


-
Kamdin
Wiek: 35
Posty: 558
Piwa: 36/132

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:55    [Cytuj]

A tamta trwała miesiąc z hakiem? ;P
_________________
"Wojna to wojna, a nie cholerne przedszkole."

Best Book evar: "Mistrz i Małgorzata" Michaiła Bułhakova.

Pomóż mojemu smoczkowi, klikaj! ->
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Bordo!
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 18:57    [Cytuj]

Ale to byla full wypas wojna gdzie w jednej godzinie mieliło się ze sobą ponad 60wojów 9po 30 na każda stronę) aż do momentu kiedy niemal wszyscy padli ;p

A tutaj to jest jakas zabawa w piaskownicy i mizianie się po 5 osób max. Cytujac pewna osobe 'Wojna to wojna a nie cholerne przedszkole". I doskonale się to odnosi akurat do wojny PMC vs GK.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 19:56    [Cytuj]

Uff, widzę, że fest wam się nudzi ;P

Ja mimo wszystko jestem zachwycony tą wojną. Mimo całego czasu jaki w nią wpakowałem, najpierw starając się by PMC (+posiłki z BBP i WW - posiłki Irmo, a nie całe te gildie ;) ) nie dostało za bardzo, by wyprowadzić na remis, potem wyprowadzając na zwycięstwo...

Potem po przejściu kilku kraśków, gdy wydawało się, że zwycięstwo tuż tuż... bezsensowna pomoc BG (w sensie strategicznym, nie taktycznym - tylko wysłanie Desmonda było dobrym posunięciem, reszta była skazana na zgon, tylko miejsce w koszarach zapełniło się, ale to nie moja brożka). No to następnych kraśków trzeba było ściągnąć. I znowu do przodu.

Teraz znowu nie mogę cieszyć się wakacjami, bo GWN wysłało posiłki... Ale spoko. Przynajmniej można trochę pokminić, trochę się spocić :P

Jakkolwiek by nie było: dłuższej wojny nie będzie już w tej erze. Również uważam, że Horda nie zostanie pokonana w tej erze. Choćby nie wiem co tam planowały inne gildie. Nie da już rady - będzie pat do końca ery. Wtedy złożę gratulacje Hordzie a mam nadzieję, że i oni uznają swych przeszłych przeciwników za godnych ;)

Sława!

Ps. Aza, pohamuj się zanim zaczniesz kogokolwiek wyzywać od przedszkolaków. Jeszcze będziesz miał szansę się wykazać we wrześniu w tej wielkiej wojnie, to wtedy zobaczymy, czyś nieopatrznie sam siebie nie uznał za gówniarza ;) Dla mnie wojna to jednak jest planowanie, minimalizowanie zagrożeń, odpuszczanie tam gdzie nie da się wygrać, by ubić w innym miejscu. Jeśli dla Ciebie wojna to bezładny atak hordy wojowników... No cóż, tacy w historii też wygrywali, ale gdzie tu rozrywka? :) No, chyba, że chodzi o te 5 zegarków co to potem trzeba retuszować na zdjęciu z wywieszania flagi we wrogiej stolicy ;P
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 20:14    [Cytuj]

Żet słodziutki ja tu podałem cytat Haspena komentujący kapitulacje BG. A użyłem go komentując niejako pretensje do tego, że BG i GWN poszły zakończyć ta wojnę po stronie hordy. Więc nie wciskaj ze kogoś tu od przedszkolaków wyzywam bo takiego określenia nigdy bym nie użył w stosunku do jakiejkolwiek gildii (no, może do jednej ale dajmy spokój). Co do tej hordy wojów jak to ująłeś, chodziło mi o średniowieczny wygląd aka "bitwa pod grunwaldem (racja, wojny nie skończyła ale duży wpływ na nią miała). Wasza wojna to były niejako potyczki małych oddziałów z innymi. ja chcę zrobić walna bitwę dwóch armii. Na tym ta różnica polega. (Z ta partyzantką to chodzi mi o ostatnie dwa tygodnie a nie sam początek)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 21:02    [Cytuj]

Rozumiem:)

Ja mimo wszystko zawsze miałem naturę partyzanta i ten rodzaj działań wojennych najbardziej mi pasuje. Czyli: co kto lubi.

Randomu mam wystarczająco dużo na innych polach, żeby jeszcze na wojnie nie starać się go wyeliminować. No i każda faza tej wojny miała znaczenie. I początek... gdy był po naszej stronie i dalsza faza, gdy był po drugiej stronie - duże starcia, potem coraz mniejsze i mniejsze, nieważne :P

Odpowiadając na czyjeś pretensje warto jednak być czasem do bólu precyzyjnym, bo jednak gdy idzie o konflikt nie zawsze łatwo jest odczytać intencje jednego czy drugiego autora.

Sława!
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Ostatnio zmieniony przez Khhagrenaxx 2009-08-28, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 21:34    [Cytuj]

Khhagrenaxx napisał/a:
posiłki z BBP i WW - posiłki Irmo, a nie całe te gildie ;)

Ależ ja nie twierdzę, że całe gildie. Pisałem o czołówce WW i 1/3 BBP ;)
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Kefeon
główny cienias


Wiek: 34
Posty: 75
Piwa: 13/12
Skąd: zewsząd

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 21:41    [Cytuj]

Przeczytałem kilka poprzednich stron tematu, gdzie biadoliliście, jacy to jesteście fajni lub niefajni, kto z kim by wygrał, a kto nie, kto czego chce, o my biedni itp i przypomniał mi się świetny tekst mojego kuzyna. Miał wtedy chyba 7 lat, grono lekarzy zebrało się wokół niego i debatowali, co mu dokładnie jest. Gadali, sprzeczali się, wyskakiwali z różnymi teoriami, cytowali mądre książki... W którymś momencie zapadła cisza, a wszyscy obecni spojrzeli na Krzycha. Wtedy on wstał i powiedział: I tak wszyscy jesteście głupi po czym usiadł i czekał, aż doktorkom szczęki wrócą na miejsce.
Z kim sobie HSP poradzi, i ile posiłków będzie musiało zjeść/ściągnąć okaże się po zakończeniu tej żmudnej, rozegranej w pechowym czasie urlopów i wyjazdów, wojenki, bo zacząć jeszcze jedną powinniśmy zdążyć.
Już się nie mogę doczekać, aż znów będę żywy, dlatego nieco mnie frustruje każdy kolejny dzień tej wojny :P

Tylko tak myślę, skoro top GWNu jest u nas, to kogo ja będę klepał na turnieju? Znowu mi zabraknie punktów do ZTM :(
_________________
"Życie to chytra sztuka. Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy."
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Khhagrenaxx
lapowa


Lappa
Lacert
Berserker
Posty: 17
Postawił 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-08-28, 22:18    [Cytuj]

A ja Was wszystkich lubie :oops:

A odniose sie tylko do tego rozprawiania, że to BG i GWN zdecydowały o wygraniu tej wojny blabla bla pierdu ppierdu.... bla. Wojne wygra Horda i to jej sława i zaszczyty, a dwóch 'mocarzy' moze sie tylko pocieszac i sztucznie podtrzymywac zadowolenie takim pierniczeniem farmazonów. HORDA nie BG i GWN, które swoją drogą ta sama horda złoiła.

[ Komentarz dodany przez: Kelk: 2009-08-28, 23:00 ]
Delikatniej proszę...

Tak jest! sir Kelk, ale ja chyba delikatny jestem, mam takie futerko na avku seksowe i wogóle naprawde wszystkich tu lubie a poku&(** sobie n naszym forum :>
A co do tego słówka to było jak najbardziej polskie ładne słowo i do tego parafraza słów Pana Świetlickiego, no ale tak też jest dobrze i do tego politycznie poprawnie - miód :*
_________________
Lappica
Niziołczyca | Gwardzistka



It's gonna blow!
Ostatnio zmieniony przez Kelk 2009-08-28, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Jehran


Sidan
Gwardzista
Krush
Wiek: 42
Posty: 151
Piwa: 8/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-08-29, 00:03    [Cytuj]

A ja uważam te wojny za jeden wielki niewypał, bo chyba autorom nie chodziło o to żeby były wojny trwające miesiącami i pielgrzymki ludów z jednej gildii do drugiej ;)
Może warto pomyśleć nad jakimś innym sposobem rozgrywania walki? Coś w stylu losowego podstawiania wojów? Bo zamiast kilkudniowych wojenek mamy takie jakie mamy ;P

I przestańcie sie przelicytowywać kto więcej ściągnął mięcha, kto z kim wygrywa i dlaczego, zrobiły sie z tego mielone i tyle ;P
_________________
Słowa są jak woda, im więcej ich lejesz tym mniej ich chcą...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-08-29, 00:25    [Cytuj]

Wojnę tą wygra Horda i nie ma co jej tego ujmując a BG i GWN reprezentuje w tym momencie Hordę i proszę nie pisać przynajmniej ze strony BG gdzie ją reprezentuje że BG wygra tą wojnę bo to kompletna bzdura! W tym momencie BG nie prowadzi żadnej wojny i nie ma co wygrywać :) a to że Horda pozostanie nie pokonana to nas to bardzo cieszy bo do października jest jeszcze czas żeby Hordę położyć na łopatki tylko czy ktokolwiek się odważy to zrobić? to już inne pytanie :] i żeby to tylko nie byli znów Piraci bo im to zwyczajnie nie wychodzi :ralz: :ralz:
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Kelk
Główny Misiek

Kelk
Człowiek
Berserker
Wiek: 36
Posty: 248
Piwa: 12/8
Skąd: Czersk

Zloto
Wysłany: 2009-08-29, 00:37    [Cytuj]

Jehran - wystarczy ograniczyć miejsca w gildii :)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW&BG/SRN&MP
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17