Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
BG vs GWN
Autor Wiadomość
Arnatos Malvoy
Zasłużony dla Rivangoth
Szelma



Arnatos Malvoy
Półelf
Najemnik
Wiek: 36
Posty: 196
Piwa: 23/14
Skąd: GWN

Zloto
Wysłany: 2009-05-25, 13:03   BG vs GWN [Cytuj]

Pusto tu trza coś napisać. Więc na początek streszczę. Tylko bez narzekania jak się komuś nie podoba to niech sprostuje. Ja większość tego tygodnia piłem więc moja pamięć może mieć zawirowania.

Więc tak zaczęło się od tego że Gwn wypowiedziała wojnę BG. Stan na starcie to około
44-28 jeśli dobrze kojarzę. Gwn rozpoczęło ostrym szturmem w pewnym momencie chyba z 32 osoby szły na BG naraz. Ostre szturmy zaowocowały sporą ilością pkt ale też sporą ilością ciał po naszej stornie. Dobiliśmy do jakiś 2,1k pkt zanim zaczęło nam brakować ludzi na frontalne ataki w tym czasie już ilość ciał po stronie BG była większa niż po naszej. Jednak całkiem szybko pojawiały się posiłki BG wchłonęła jakieś 50% ŚZPZ i GK. My przystopowaliśmy oni poszli do szturmu. Okazało się to niefortunne. W tym momencie BG liczyła już jakieś 56 osób my około 46. Przy życiu jednak zostało jakiś 18 z BG i 22 u nas.
Szturm skończył się tym że BG zarobiło około 800 pkt i zredukowała swój stan do 10 żywych osób obniżając nasz stan do 18 żywych. Generalnie przez większość wojny sprawa wyglądała tak że 1 nasz brał ze sobą do grobu około 1,5 wrogich żołnierzy.

No i gdzieś w tym momencie albo trochę wcześniej HSP zaczęło przechodzić do BG powiększając ich stan do 62 osób. Jednocześnie jakiś czas później resztą swoich sił wypowiedziała wojnę WW naszym sojusznikom. No i w tym momencie szlag nas wziął bo nie dość że przyszło nam się bić z 4 organizacjami w jednej to jeszcze nam demolują sojusznika. Więc i my zaczęliśmy ściągać świeżą krew.

No i tu na razie skończę bo doszliśmy do obecnych wydarzeń. Raport trochę nieskładny i pewnie sporo pominąłem. Kolejne wojny będzie się relacjonowało na bieżąco będzie lepiej :D

Generalnie z wrażeń to BG mają kilku zawodników z nieziemskim fartem albo łbem na karku.
Na wspomnienie zasługują.
Gror - 3 zabitych gwyńczyków i wciąż skubany żyje
Gorten - 4 zabitych na szczęście ten pan już umarł :D

U nas na wspomnienie zasługują
Tsumoso- 4 zabitych i dalej w akcji

I to w sumie tyle bo cała reszta ma po 2-1-0 zabitych na koncie.

Obecny stan wojny.
Gwn 27/55 BG 14/62

Na obecną chwilę można powiedzieć cisza na froncie.

_________________

Najemnik w służbie GWN
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Desmond
Powergamer


Desmond
Człowiek
Berserker

---
Wiek: 35
Posty: 273
Piwa: 14/30
Skąd: Thorn

Zloto
Wysłany: 2009-05-25, 14:03    [Cytuj]

Co do sprostowań bądź uzupełnień to:
- z BG na początku było 26 osób. ( Z czego poziomowo była ogromna przepaść miedzy GWN - BG)
- 2 zmasowany atak GWN'u był najbardziej dotkliwy dla BG pod względem strat liczbowych.
- ataki z dni 22 i 24 już były wyrównane co do strat ( głównie dzięki kilku nowo przybyłym i względnie wyrównanemu poziomowi postaci )

Cytat:
Generalnie z wrażeń to BG mają kilku zawodników z nieziemskim fartem albo łbem na karku

Żeby nie było, iż tylko my mamy monopol na wojowników z fartem , to dodam też jakiegoś waszego. :> Moim zdaniem u was godny wyróżnienia jest Haart, który ledwo przeżył 1 atak mimo, iż wszelkie statystyki były przeciw niemu, a potem dokopał jeszcze jednemu naszemu o ile się nie mylę.

To tyle z moich w miarę obiektywnych obserwacji. Liczę, żę wojna szybko się skończy bo już zaczyna się robić nudna :P

PS: Oczywiście życzę wiele zabawy i sukcesów w prowadzeniu dalszych działań wojennych zarówno członkom GWN'u jak i BG.
_________________
ΧΞΣ
- Zanim cię zabijemy, powiedz – banita zadrwił – za co warto ginąć, za pół złotej korony?
- Nie człowieku, za dane słowo.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Błękitna Gildia
     
mindmaster


Haart
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 396
Piwa: 20/8

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 01:31    [Cytuj]

Nie powiem, żebym miał jakiegoś specjalnego farta. Powiedziałbym nawet, że w pierwszej walce nie było nawet specjalnie losowości - wyszła idealnie tak jak ją pokazał symulator. A co do drugiego waszego to nie dość, że był słabszy ode mnie i staty chyba dziwnie rozłożone to jeszcze miał niepełne życie jak się do obrony ustawił. Ale muszę przyznać, że zabicie dwóch wrogich berków - czyli postaci zagrażających większości innych - na tej wojnie uważam za swoje osiągnięcie.

A żeby nie było, że pierwsza walka była fartem- nie wszystkie statystyki miałem niższe na starcie - miałem 99 więcej hapkopancka.

Ale jak już robimy kroniki wojenne to przykleję mój post z forum GWN.

Proszę państwa! Oto walka która rozpoczęła wojnę GWN vs BG:


Po długiej podróży atakujący Haart znalazł się przed fortecą Błękitnej Gildii. Bezzwłocznie przystąpił do ataku nie czekając na odpoczynek, ani resztę towarzyszy. Miał nadzieję, że trafi na godnego przeciwnika i nie zawiódł się. Oto stanął z nim do boju nie kto inny tylko Desmond we własnej osobie. Rzucił się do walki...



Desmond oczywiście poległ, a wraz z nim umarły jakiekolwiek szanse Błękitnej Gildii. Berserker powrócił do gildii leczyć rany z poczuciem spełnionego obowiązku. Wyeliminował asa przeciwnika, a jago kamraci są już w swoich atakach bezpieczni...
_________________
Haart
Mroczny Berserker
Grow in Power

Denarius Czarny
Mroczny Najemnik

It's gonna blow!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Gildia Wielkich Niezależnych
     
Parn

Wiek: 40
Posty: 178
Piwa: 3/4

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 07:32    [Cytuj]

hmm troche sie mylisz, ale w sumie niewiele. Desmond majac odrobine wieksza szanse trafienia trafil raz mniej. Wiec losowosc byla po Twojej stronie. Fartem bym tego jednak nie nazwal.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
mindmaster


Haart
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 396
Piwa: 20/8

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 07:41    [Cytuj]

W porównaniu do losowości jaką mają normalnie berki w walkach to uwierz mi, że jedno trafienie to nic ;P Ta walka równie dobrze mogła się zakończyć z jednym z nas wciąż posiadającym połowę lub więcej hp.
_________________
Haart
Mroczny Berserker
Grow in Power

Denarius Czarny
Mroczny Najemnik

It's gonna blow!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Gildia Wielkich Niezależnych
     
Parn

Wiek: 40
Posty: 178
Piwa: 3/4

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 08:06    [Cytuj]

wiem, dlatego napisalem ze nie miales farta, czyli w domysle walka byla rowna. A ze losowosc byla minimalnie po twojej stronie to tylko tyle ze ciezko wygrac nie majac szczescia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
mindmaster


Haart
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 396
Piwa: 20/8

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 11:53    [Cytuj]

Macie może zrzuty co ciekawszych walk? Można by tu zamieścić coś ala "historie wojenne" ;P Wiem, że kilka walk było dzięki losowości niesłychanie odbiegających od możliwego do przewidzenia wyniku walki.
_________________
Haart
Mroczny Berserker
Grow in Power

Denarius Czarny
Mroczny Najemnik

It's gonna blow!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Gildia Wielkich Niezależnych
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 12:20    [Cytuj]

ja miałem fajną nawalankę z Morlindorem ;p całe 59% hp mi zostało ;p Szkoda tylko ze screena nie zrobiłem ;p Z Tanczącą też bym wygrał jakbym podczas 19 tur trafil choć 3-4 razy ;p
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 14:21    [Cytuj]

Co tu dużo mówić, fajna wojna wyszła. Przynajmniej parę razy szala zwycięstwa przechylała się na którąś stronę :)

Ze mojej strony, to tylko losowość dobiła mnie z Karuzelem - uwaliło mi 1/3 trafień i przeżył na 10hp.
Do tego była to walka najemnik vs. barb ;P

Obaj byliśmy podobnie ranni - jak widać nawet podstawianie odpowiedniej klasy na wojnie może zbyt wiele nie dać ;)
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Gror
Berek z toporkiem

Posty: 26
Postawił 3 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 16:13    [Cytuj]

Arnatos - znacznie bardziej niz ja na docenienie zasluguje Karuzel - kosztowal GWN 4 zabitych.
_________________
Baruk khazad!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Mamian


Morlindorr
Ork
Rycerz
Wiek: 36
Posty: 107
Piwa: 5/2
Skąd: spod stolu

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 19:31    [Cytuj]

Azareus o czym ty mowisz.... nie walczylismy nigdy....a wogole to bym cie pojechal;p
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  HSP
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 19:39    [Cytuj]

Pomyliłeś mu się z Moridarem...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Marduk
Obszczymurek


Wiek: 32
Posty: 606
Piwa: 3/3
Skąd: Kambodża

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 19:47    [Cytuj]

No wojna fajna fajna nie narzekam, aczkolwiek mialem wieksze ambicje niz ubicie tylko 1 GWNczyka :)
_________________
It's nice to be important, but more important is to be nice
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
mindmaster


Haart
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 396
Piwa: 20/8

Zloto
Wysłany: 2009-05-26, 21:50    [Cytuj]

Ja ubiłem już jednego z BG i jednego z GK. Mam nadzieję, że zdążę jeszcze ubić jednego z śzpz lub HSP przed końcem tej wojny, choć szanse nie są na to duże :( Gdybym tak ubił jeszcze jednego berka, ta wojna byłaby dla mnie bardzo szczęśliwie zakończona :)
_________________
Haart
Mroczny Berserker
Grow in Power

Denarius Czarny
Mroczny Najemnik

It's gonna blow!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Gildia Wielkich Niezależnych
     
Arnatos Malvoy
Zasłużony dla Rivangoth
Szelma



Arnatos Malvoy
Półelf
Najemnik
Wiek: 36
Posty: 196
Piwa: 23/14
Skąd: GWN

Zloto
Wysłany: 2009-05-27, 00:09    [Cytuj]

Stało się połączone siły Gwn i PMC dokonały szturmu na wymęczone siły BG GK ŚZPZ i część Hordy. Atak zredukował ilość żywych wojowników w Twierdzy BG do 7 a w GWN do 27. Ostateczny wynik zaraz przed zakończeniem wojny wynosił 31% dla BG i 100% dla GWN

Edit poprawka mój błąd tu jest dokładny wynik .


_________________

Najemnik w służbie GWN
Ostatnio zmieniony przez Arnatos Malvoy 2009-05-27, 00:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15