Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwardzista Seryl
2009-04-23, 08:30
[split]a pfff czyli zdaniem pajonka
Autor Wiadomość
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 14:51   

Drizzt, ja może coś przeoczyłam, ale...
Drizzt napisał/a:
No ale lewactwo umysłowe nie rozumie tego, że żeby było fajnie musi być różnorodność, a żeby była różnorodność muszą być questy i dropy

było pisane nie raz i nie dwa, że wraz z drugim serwerem będą wprowadzone questy, wypadajki to rzecz oczywista, a różnorodność... No cóż, najłatwiej jest wydać osąd, nie mając wcale pojęcia co zaoferuje gra. Lewactwo umysłowe wie doskonale to, o czym napisałeś.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 38
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 14:54   

Zróbcie z tego split bo teraz się jazda zacznie z lewakami i tym podobnymi ustrojami. Przerabialiśmy to już na poprzednim forum u nie był to raczej miły temat...
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Jennahan


-
Posty: 142
Piwa: 8/3

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 15:37   

Drizzt zaproponuj w takim razie konkretne zmiany. Bo takie hehehe`owanie nic nie daje i do niczego nie prowadzi.

Z tego co widzę to po prostu się przyczepiłeś i dla zrobienia jakiegoś tam zamieszania piszesz takie rzeczy. Jeszcze, z żadnego Twojego posta nie wyczytałem konkretnie czego nie powinno być w wojownikach, a co w nich powinno być.

Poza tym te trolle co przejęły władzę postawią grę na nogi w takiej czy zmienionej formie. I może Tobie ona się nie będzie podobała, ale kilku ludziom na pewno będzie sprawiała przyjemność grania w nią.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 15:53   

No to rozumiem hehehe waran jest, nożyczki się zaczęły odzywać hehehe jest fajnie klimat wojów powraca, a tak na serio

Jennahan gram w tą grę od samego początku jestem tu najdłużej z was wszystkich oprócz Wojtka hehehe kilka razy pisałem już kilkunastrostronicowe wypracowania, które zawierały propozycje, a nawet całe questy i przez tyle lat jedyne co z tego powstało to ciągła krytyka moich wypowiedzi, dlatego najnormalniej mi się nie chce pisać kolejnych tyrad, bo to i tak grochem o ścianę i tak każda dyskusja się kończy na "balansie" czyli usocjalistycznionym kalkulatorskie :) hehehehe.
Powiem jedno są gry z dropem tak potężnym, że statystyki potrzebne są tylko na rozruch i takie gry są właśnie klimatyczne a nie przewidywalne tak jakby to chciał każdy umysłowy ideolog o równości dla wszystkich. Jakoś w tych innych grach ludzie sobie radzą z tak zwanym syndromem "że temu czy tamtemu się lepiej dropnęło" i nikt nie musi na siłę ich uszczęśliwiać hehehe Wy najwyraźniej musicie i tu tkwi cały błąd w grywalności wojowników :) hehehehe

Szilka - dla ciebie może jest to rzecz oczywista, ale gdy wszedłem na stronkę informacyjna o pracach nad wojami i zapytałem o wypadajki to od razu mądre głowy zaczęły debatować nad tym, żeby leciały kule życzeń i jakiś złom bo normalna wypadajka MOG?A BY ZABURZYć BALANS W GRZE hehehehehe przeczytaj to ze zrozumieniem dziewczynko i nie wtrącaj się jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia hehehe
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 15:59   

Drizzt, forum ma to do siebie, że pozwala dyskutować :) Skoro Ty możesz rzucać mięsem, bezpodstawnymi oskarżeniami i pretensjami o coś, czego jeszcze nie ma, to i ja mogę rozjaśniać pewne kwestie. A dzięki mojej wypowiedzi mogłeś wywnioskować, że jednak questy i wypadajki będą - czyli coś bardzo konkretnego.

Przeczytałam hehehe ze zrozumieniem i całkiem jasno Ci odpowiedziałam, a więc nie wiem skąd ta rada.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Ostatnio zmieniony przez Szilka 2009-03-04, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Jennahan


-
Posty: 142
Piwa: 8/3

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:00   

A nie czytałeś też o tym, że trwają prace nad nową wersją wojowników? Nie pomyślałeś sobie, że możliwym jest iż w tamtej wersji tego typu wypadajki to będzie podstawa? Nie przyszło Ci też do głowy, że w obecnej wersji wszystko jest skonstruowane pod taki nie inny system przedmiotów?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:06   

Szilka napisał/a:
Drizzt, forum ma to do siebie, że pozwala dyskutować :-) A dzięki mojej wypowiedzi mogłeś wywnioskować, że jednak questy i wypadajki będąc - czyli coś bardzo konkretnego.

Przeczytałam hehehe ze zrozumieniem i całkiem jasno Ci odpowiedziałam, a więc nie wiem skąd ta rada.


Rada jest stąd, że:

1. Nie wiem kim jesteś i co masz wspólnego z tworzeniem gry więc dopóki się nie dowiem, wszelkie wypowiedzi w stylu "skoro są questy to logiczne, ze wypadajki też" będą traktowane z mojej strony jako wypowiedź dzieciaka, który nie ma pojęcia o czym mówi - sorki za porównanie :) hehehe
2. Sam fakt wypadajek, dropu czy jak to nazwać jest zbyt szerokim pojęciem, teoretycznie w wojach były już wypadajki, bo leciały już żelaza, miecze, czy kule życzeń, ale one nic nie dawały, wiec wypadajka wypadajce nie równa, żeby był prawdziwy drop, to musi on wpływać w znacznym stopniu na cechy naszej postaci, a robić dropy tylko po to by się to tak nazywało to jest śmieszne, tak do tej pory było i nie mam z żadnego oficjalnego źródła informacji, ze będzie inaczej, mało tego są jasne sygnały m.in. na stronce informacyjnej, ze owe wypadajki będą tak skonstruowane, żeby nie zachwiały balansu hehehe w tym przypadku balansu umysłowego owego myśliciela i twórcy tej chorej myśli hehehehe. Do jasnej cholery gdyby Drizzt nie miał jakiejś kolczugi znikania i podrasowanego łuku to by nic nie zdziałał własnie RPG Fantasty i wszelkiego rodzaju pochodne są zaprzeczeniem balansu hehehehehe


Jennahan napisał/a:
A nie czytałeś też o tym, że trwają prace nad nową wersją wojowników? Nie pomyślałeś sobie, że możliwym jest iż w tamtej wersji tego typu wypadajki to będzie podstawa? Nie przyszło Ci też do głowy, że w obecnej wersji wszystko jest skonstruowane pod taki nie inny system przedmiotów?


Odwiedzając stronę informacyjna o nowych wojach i dyskutując tam z osobami władnymi odniosłem UWAGA k...sko odmienne wrażenie, stąd mój post geniuszu !!!!!!!!!!!! hehehehehe
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 2009-03-04, 16:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:19   

Hmmm... Czarny kolor nicka może być mylący. W sumie to ja tylko gram z Bolivarem w pokera, nie mam nic wspólnego z tworzeniem gry. I tak zapytam Cię - gdyby Ci jakiś użytkownik forum napisał, że będą questy i wypadajki, też byś stwierdził, że jest dzieciakiem, który nie ma pojęcia o tym co pisze?

Rozumiem, mogłeś odnieść odmienne wrażenie, ale zamiast bić pianę na forum, nie jest lepiej zapytać? Normalnie podyskutować? Być może nie mam racji, ale uważam i będę uważać, że o wiele lepszą taktyką na wyciągnięcie pewnych informacji jest kulturalne zapytanie, a przed wydaniem jakiegoś osądu warto się wcześniej upewnić.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:25   

Szilka napisał/a:
Hmmm... Czarny kolor nicka może być mylący. W sumie to ja tylko gram z Bolivarem w pokera, nie mam nic wspólnego z tworzeniem gry. I tak zapytam Cię - gdyby Ci jakiś użytkownik forum napisał, że będą questy i wypadajki, też byś stwierdził, że jest dzieciakiem, który nie ma pojęcia o tym co pisze?


Gdyby sobie tak ot napisał to nie, ale gdy pisze to ktoś kto chce dać do zrozumienia, że zna grę lepiej ode mnie i ze ma coś wspólnego z jej tworzeniem to wtedy tak odpisuje ;) . Przynajmniej tak to z kontekstu zrozumiałem.

Szilka napisał/a:
Rozumiem, mogłeś odnieść odmienne wrażenie, ale zamiast bić pianę na forum, nie jest lepiej zapytać? Normalnie podyskutować? Być może nie mam racji, ale uważam i będę uważać, że o wiele lepszą taktyką na wyciągnięcie pewnych informacji jest kulturalne zapytanie, a przed wydaniem jakiegoś osądu warto się wcześniej upewnić.


Moim zdaniem nie biłem piany zobacz na początek najpierw moich postów, bicie piany było, że tak powiem podsycane małymi wrednymi mikserkami :) hehehe O wiele lepsza taktyką tez jest na pytania graczy i userów odpowiadać a nie usuwać ich posty ogłaszając, ze nie są poprawne politycznie, miało to miejsce na oficjalnej stronie informacyjnej :) hehehe. Kij ma zawsze dwa końce hehehehe
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:36   

Broń boże nie chciałam dać Ci do zrozumienia, że znam grę lepiej od Ciebie, nie wiem skąd to wywnioskowałeś. Ale mimo wszystko, kiedy ktoś z czarnym nickiem pisze, że tak będzie, to chyba nie wysysa tego z palca?

W poście, który zamieściłeś na blogu, raczej nie było pytania, a jeżeli jakieś było, to zniknęło w gąszczu obrazowych porównań i ataków pod adresem osób odpowiedzialnych za tworzenie projektu. Sam widzisz, teraz mimo kilku nieodpowiednich słów w Twoim poście toczy się normalna dyskusja, nikt nie usuwa Twoich postów itd. Dostałeś ostrzeżenie, ale przyjrzyj się obiektywnie swojej wypowiedzi i atakom na twórców projektu.

BTW - zaraz podane zostanie ogłoszenie o planowanych zmianach na forum, między innymi regulaminu.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 38
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:37   

Cytat:
BTW - zaraz podane zostanie ogłoszenie o planowanych zmianach na forum, między innymi regulaminu.


Nareszcie :D
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Haspen
Sir Frywolne Mango


-
Kamdin
Wiek: 35
Posty: 558
Piwa: 36/132

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:40   

Emilka napisał/a:
Cytat:
BTW - zaraz podane zostanie ogłoszenie o planowanych zmianach na forum, między innymi regulaminu.


Nareszcie :D


A o klimacie coś będzie? Np: zamiast regulaminu? ;P
I mam nadzieję, że z powodu tego regulaminu nie będzie wojen, jak kiedyś o ten regulamin imion :P (ci co wiedzą, to wiedzą :) )
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Bordo!
     
Arnatos Malvoy
Zasłużony dla Rivangoth
Szelma



Arnatos Malvoy
Półelf
Najemnik
Wiek: 36
Posty: 196
Piwa: 23/14
Skąd: GWN

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:44   

O jakim cudem ja przeoczyłem ten temat :D

Nie wiem o co chodzi i zupełnie mnie to nie obchodzi. Drizzt gadasz bzdury o których zupełnie nie masz pojęcia. I jak zwykle nie wiem czemu udajesz że masz 12 lat i rodzice kupili ci pierwszy komputer i podłączyli net. To nie klimat niemusisz tu nic odgrywać. Me me me me :lol:
_________________

Najemnik w służbie GWN
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 16:44   

Haspen napisał/a:
I mam nadzieję, że z powodu tego regulaminu nie będzie wojen, jak kiedyś o ten regulamin imion :P (ci co wiedzą, to wiedzą :) )


Ja też mam taką nadzieję :P Póki co cieszmy się luźną atmosferą. Ale jak wiadomo, forum jest wizytówką gry, więc wkrótce trzeba będzie wrócić do normalności :)
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 17:24   

Nie będę komentował postów poprzedników ani podejmował poruszonych tematów. Nawiążę tylko do jednego - regulamin forum i moderacja.

Wraz ze zmianami w administracji gry będą też zmiany w rygorze przestrzegania zasad wypowiedzi na forum gry. Poprzednio wiele rzeczy było tolerowanych, które tolerowane być absolutnie nie powinny. Wraz z otworzeniem nowego oficjalnego forum regulamin będzie egzekwowany bezwzględnie. Zresztą, więcej szczegółów przeczytać będzie można w ogłoszeniu Szilki.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18