Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Honorowi Dawcy Krwi vs Wojownicy Wiatru vol.2 + Magnaci
Autor Wiadomość
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-12, 17:39   Honorowi Dawcy Krwi vs Wojownicy Wiatru vol.2 + Magnaci [Cytuj]

Jak ja nie cierpię pisać wstępniaków. Aggrrr. Wiec może zacznę od początku.

Rozdział II
RageDay


1. Genesis



W czasie ery łupanej, zaraz po złupaniu i pobraniu krwi Wojowników Wiatru, Sly wpadł na pomysł, aby wyzwać Magnatów na pojedynek. Składy były wtedy liczebnie mniej więcej równe ale...
HDK zapisanych członków miało... 20 A w gildii było tylko 10 osób. Było więc duże prawdopodobieństwo zgody, toteż wysłano czołowego trol... wróóóóóóóć! czołowego dyplomatę - Xorva

Ten wystosował list, Magnaci naradzili się jak to magnaci, po kilku dniach (przyszedł list! pijemy! odczytano pierwsze zdanie - pijemy! Skończono pierwsze zdanie - pijemy i bawimy się kłębkiem!

W międzyczasie Magnaci naradzali się co zrobić z nami i jak dziabnąć WW, zaś WW naradzało się jak by tu skrzywdzić Magnatów. Skąd wiem co knują magnaci? A no, spojrzałem na zegarek.

Zalogowałem sie na forum Magnatów i sprawdziłem nieprzeczytane posty. Co widzę? Uh, supertajny temat wojenny. Napisałem tam co o tym myślę.



Dobra, reszty nie opublikuje, bo to już naprawdę poniżej krytyki i nie ma czym się chwalić. Bądź co bądź jak nie można zaatakować w grze, to zrobiliśmy sobie szturm na forum. Obok armii wolonatiuszy mamy również oddział trolli szybkiego reagowania :P

Maganaci się spięli, zaczęli spamić po ludziach w szkole (po naszych również, co min. Atmę doprowadziło do potrójnego Quad Rage ZNP). I teksty że rzekomo HDK się czegoś boi... ej, spotkałem się z ludźmi, którzy mdleją na widok krwi/igly, ale nigdy nie widziałem, aby pobierający się czegoś bał.


HONOROWY DAWCA KRWI
ZWYCIęŻA NAWET JEŚLI PADNIE NA WOJNIE!


2. Awaria Chapter


Sly, w swym niezmiernym miłosierdziu, (a raczej kretynizmie) stwierdził, ze nie może pozwolić, aby biedaki z WW znowu od kogoś dostały. Niech się na turnieju spokojnie dowartościują. HaDeKi zaś zabiorą się za magnatów i ich torby pełne... krwi :P
I tak nastała godzina 13.50, gdzie okazało się, kto szybciej klika i lagom się nie kłania.




Ale nie! Ktoś tu zaspał na godzinę 13.50.57! No to coż. Nie będę czekał cały dzień. Klikniemy sobie WW naszym wielkim kursorem
O co wiec chodzi? Aaa tak, notka dyplomatyczna wyzwała na pojedynek, który został odrzucony przez magnatów. Ale HDK swojej propozycji nie odrzuciło i uważa ja za obowiązującą :P Że co? ze to niehonorowe? A tam marudzisz drogi czytelniku. Honorowo, to my krew pobieramy.



Skąd wiem niektóre rzeczy? a bo wiem. Its a kind of magic. :P


Nnoo, WW już wie, kiedy atakujemy. Co do tych postów z WW - to jak mówiłem, mogę sprzedać informacje. A jak nie chcecie kupić, to HDK samo weźmie złoto
Tak wiec mamy wojnę z WW, przynajmniej ich teraz magnaci nie załatwią, jak to chcieli min. zrobić tak:
[center]


Życzymy miłego poboru krwi
Nasi wolontariusze już czekają :P



PS: temat byl zmieniany od godziny 11.20 około 5 razy wiec mogą być błędy, coś moglem zapomnieć itp. jak kogoś coś razi to pisać na PW gdzie i jak to się tym zajmę.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Azareus 2010-06-12, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Narciwal, Yarpen
Arieu


Arieu de Callies
Sidan
Najemnik
Posty: 47
Otrzymał 1 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2010-06-12, 18:07    [Cytuj]

Cieszę się, że mogliśmy dostarczyć naszym ukochanym przeciwnikom rozrywki.
Żałuję jedynie, że zaprezentowali tak niski poziom, ale cóż, wrogów się nie wybiera :P
_________________

Sidan Najemnik: Arieu de Callies
Uczeń Turkusowej Szkoły Rycerskiej

..::Grow in Power::..

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-06-12, 21:52    [Cytuj]

Ja do tej pory nie moge się pozbierać :D
Kod:
Epic security fail
ten tekst mnie zmiażdżył ;P

Jednakże nie brałem w tym udziału... niestety nie zdążyłem ;P

Arieu, nie bój nic, jeszcze doczekacie się na swoja kolej ;)

Arieu napisał/a:

Żałuję jedynie, że zaprezentowali tak niski poziom, ale cóż, wrogów się nie wybiera :P

najpierw próbowaliśmy elegancko ;P

muzyczka :mrgreen:
http://compton-la.wrzuta....der_intro_music
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Desmond
Powergamer


Desmond
Człowiek
Berserker

---
Wiek: 35
Posty: 273
Piwa: 14/30
Skąd: Thorn

Zloto
Wysłany: 2010-06-12, 22:37    [Cytuj]

Nhlekrteh podniósł naostrzony topór i ruszył na spotkanie Wojownikom Wiatru.
- Miłe z ich strony ze tak szybko swą krew, ponownie oddawać chcą . - Uśmiechnął się paskudnie i spojrzał na wyruszających w równym szeregu Biorców Krwi.

//

Ja rozumiem ze WW trzęsie portkami przed nami, ale niesportowe zachowanie jest niemile widziane. Do czego pije ? A do pewnej osoby mianowicie:

Deidre 840 / 840 [atak] 970 [obrona] 618 [zadawane rany] 100-134 [zmęczenie (czas walki)] 62 II 1%
poziom 105 1616 / 1616 (70%)


Jako żółta kartka ode mnie, każdy możne teraz owe statystyki podziwiać.

Jeśli chcecie sprawdzać czyjeś staty to odważcie się to robić honorowo, a nie low lvla niczym jakiegoś podnóżka wystawiacie. I od razu uprzedzam. Proszę sobie darować odpowiedz w stylu " przecież miał szanse " . Jasne miał... jakbym bez broni był albo 30 lvli niżej. Radzę to przemyśleć i poprawić się, bo następnym razem to nie będzie tylko offtopic do tematu wojennego, lecz informacja do administracji.


Pozdrawiam,
lekko podirytowany Des.

PS: Irytacja nie związana z tym faktem leczy wynikiem meczu Anglia - USA. ;)
_________________
ΧΞΣ
- Zanim cię zabijemy, powiedz – banita zadrwił – za co warto ginąć, za pół złotej korony?
- Nie człowieku, za dane słowo.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Błękitna Gildia
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 00:20    [Cytuj]

Aleś ty Desiu nerwowy, moze herbatkę z walerianki co? :)

Cytat:
Obrona:

Xorv Ssix 1024 / 1024 [atak] 1359 [obrona] 1461 [zadawane rany] 115-154 [zmęczenie (czas walki)] 48 II 41%
poziom 120 1101 / 1101 (51%)

Haha, remis :D Dobrze mu tak :D


kwe kwe kwe, bardzo się cieeeszeeee, ponieważ jak to wiedźma Bern przepowiedziała:

"Bezsprzecznie oznajmiam, że cud się nie zdarzy i Desmond WTOPI walkę na retro. Jednak jego największy oponent na S! również dozna ekstazy porażki, jaką jest remis "

I to an czerwono powiedziała, paskuda :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
veles


Veles
Mroczny Elf
Berserker
Wiek: 35
Posty: 30
Piwa: 1/1

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 02:03    [Cytuj]

Desmond napisał/a:

Jeśli chcecie sprawdzać czyjeś staty to odważcie się to robić honorowo, a nie low lvla niczym jakiegoś podnóżka wystawiacie. I od razu uprzedzam. Proszę sobie darować odpowiedz w stylu " przecież miał szanse " . Jasne miał... jakbym bez broni był albo 30 lvli niżej. Radzę to przemyśleć i poprawić się, bo następnym razem to nie będzie tylko offtopic do tematu wojennego, lecz informacja do administracji.

Po pierwsze - miała. W przeciwieństwie do Ciebie gra po raz pierwszy i turniej traktuje jako zabawę i skoro chciała zobaczyć jak są rozwinięte postacie 15 poziomów wyżej miała do tego prawo. Zresztą siedziałem obok. ;)

Są jeszcze ludzie, dla których wojownicy to nie jest całe życie. Grający faktyczne te 10 - 15 minut dziennie i to bez nakładek na grę podpowiadających jakie potworki zabijać aby szybciej questy zaliczać.

Jeżeli uważasz, że Twoje staty były nam do czegokolwiek potrzebne to wskaż postać, która z naszej gildii miała by z Tobą szansę.

To była prywatna odpowiedź w imieniu Deidre, która ową grę bierze tak poważnie, że nawet nie ma konta na forum. Mistrz WW niech się sam wypowie.

A w moim imieniu chciał bym pozdrowić przerośnięte dzieci neostrady. ( z całym szacunkiem do pozostałych dawców, którzy potrafią się zachować całkiem normalnie)

Rozumiem, że cała ta akcja to odpowiedź na równie inteligentną propozycję zmiany Waszej Nazwy.

Walcz, walcz błękitny wojowniku! :lol:
_________________
misza.pardon.pl
conservativepunk.net
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 09:50    [Cytuj]

veles, piszesz posta i sam sobie w nim zaprzeczasz
Cytat:
Po pierwsze - miała.
a chwile później
Cytat:
Jeżeli uważasz, że Twoje staty były nam do czegokolwiek potrzebne to wskaż postać, która z naszej gildii miała by z Tobą szansę.
więc? miała szanse czy nie?

Na pewno statsy Loolkiego też nie były Wam do niczego potrzebne a mimo to został zaatakowany przez wojownika WW.

Cytat:
W przeciwieństwie do Ciebie gra po raz pierwszy i turniej traktuje jako zabawę i skoro chciała zobaczyć jak są rozwinięte postacie 15 poziomów wyżej miała do tego prawo. Zresztą siedziałem obok.
i z premedytacja pozwoliłes jej zmarnować turniej, w sumie to sami pozwoliliście prześcignąć się w turnieju, pozostaje pogratulować ;P
Po drugie wystarczyło że poczekała by na statystyki z naszych ataków więc nie ściemniaj mi tu ;)

Cytat:
A w moim imieniu chciał bym pozdrowić przerośnięte dzieci neostrady. ( z całym szacunkiem do pozostałych dawców, którzy potrafią się zachować całkiem normalnie)
to sobie załóż temat z pozdrowieniami ;) najlepiej na forum WW, tam byś może do kogoś z tymi pozdrowieniami trafił ;)

Cytat:
Rozumiem, że cała ta akcja to odpowiedź na równie inteligentną propozycję zmiany Waszej Nazwy.
nie, ta akcja oznacza: "nie posyłajcie na nas miesa w celu zdobycia statystyk bo zgłosimy to do administracji"
Z tamtego tematu o nazwie HDK dość długo się nabijaliśmy, a jeszcze dłużej z jego autora :D wojujemy z Wami bo nikogo innego nie ma, Magnaci na razie jeszcze planują, mam nadzieje że zdążą przed końcem ery ;)
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Pawianus
Zasłużony dla Rivangoth
Mistrz WW



Ork
Berserker
Zygfryd Pawianus Ostateczny
Wiek: 35
Posty: 39
Piwa: 7/1
Skąd: Jasło/Jarosław

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:05    [Cytuj]

Wypada wypowiedzieć się w kilku sprawach...
Bez urazy jeśli kogoś to dotknie, ale stwierdzam że po przeczytaniu tego tematu czuję się podbudowany. Z pewnych powodów wydawało mi się, że zdziecinniałem...
Przy tym jak to ktoś wcześniej określił, jestem także naiwny...
Jednak wcześniejsze osoby przebijają mnie w 100%


Desmond napisał/a:

Ja rozumiem ze WW trzęsie portkami przed nami, ale niesportowe zachowanie jest niemile widziane.

Oj, czy trzęsiemy portkami to nasza sprawa. WAS nie powinno to interesować.
Każdy ma prawo wyboru. Na tym opierają się WW.

Desmond napisał/a:

Do czego pije ? A do pewnej osoby mianowicie:

Dlaczego Cię atakowała?? Nie wiem...
Nikt od nas nie wydał takiego polecenia.
Jak dla mnie jest to przypadek. Zresztą, co turniej atakuje mnie jakiś oryginał, który nie ma szans na wygraną. Ja się nie oburzam.
Niemniej jednak idąc Twoim tokiem myślenia, nie możesz być niczego pewien. To że doszedłeś do swoich wniosków też nie jest bez znaczenia. Przyznam się, że kilka razy próbowałem się wczytać w Twoją wiadomość i nijak nie mogłem jej zrozumieć. Ty natomiast po krótkiej chwili byłeś pewien z czym masz do czynienia. Może nie jest to dowód, ale wygląda to tak jakbyście sami praktykowali takie postępowanie. W końcu skąd takie szybkie powiązanie faktów ??? ;p

Desmond napisał/a:

Jako żółta kartka ode mnie, każdy możne teraz owe statystyki podziwiać.

Jeśli chcecie sprawdzać czyjeś staty to odważcie się to robić honorowo, a nie low lvla niczym jakiegoś podnóżka wystawiacie. I od razu uprzedzam. Proszę sobie darować odpowiedz w stylu " przecież miał szanse " . Jasne miał... jakbym bez broni był albo 30 lvli niżej. Radzę to przemyśleć i poprawić się, bo następnym razem to nie będzie tylko offtopic do tematu wojennego, lecz informacja do administracji.


Żółte kartki sam możesz sobie wystawiać...
Jakie masz ku temu prawo?
No ale mniejsza z tym. Patrząc z odwrotnej strony jak Twoja. Jak możesz walczyć ze słabszymi poziomami? W takim układzie znęcasz się nad słabszymi...
Ale nie w tym rzecz... To nie jest argument.
Ironii tu nie widzę więc traktuje to jako Twoje osobiste żale.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek czym jest prawo wyboru ??
W tym momencie zabraniasz nam tego. Mówiąc: "To jest jedyna słuszna ścieżka!"
Wyobraź sobie pudełko.
Normalne tekturowe pudełko...
Zamknij je.
Zastanów się co jest w środku.
Patrząc na to tak jak Ty to opisałeś, tylko Twoja wyobraźnia ma prawo kreować jego zawartość. Wszystkie inne osoby, które wyobrażają sobie tam coś innego muszą zostać usunięte.

Patrząc jednak na pozostałe wiadomości stwierdzam, że mam dla Ciebie szacunek.
Ja nigdy bym tak do tego nie podszedł.

Jeszcze jedna sprawa, ale to już do autora tematu.
Zmień tytuł. Sprawę możecie mieć albo do nas, albo do nich... Ale nie do całości razem.

Zgadam się z Veles'em

Cytat:
Są jeszcze ludzie, dla których wojownicy to nie jest całe życie. Grający faktyczne te 10 - 15 minut dziennie.

Na chwilę obecną możecie rozmawiać sami ze sobą...
Pogłębi to jeszcze bardziej Wasze już i tak duże poczucie wyobcowania.
Rozmowy możemy prowadzić pod koniec miesiąca gdy skończy się sesja.

Skoro Wy tworzycie offtop, ja także walnę coś od siebie.

Nie wiem jak was, ale mnie to rozbraja. Przez długi okres czasu zastanawiacie się jak sprowadzić ludzi na forum. Jak dla mnie jest to na chwilę obecną bez sensu.
Nawet jeśli przyjdą to i tak nie zostaną tu długo, bo zdołacie ich wystraszyć.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  WW
     
veles


Veles
Mroczny Elf
Berserker
Wiek: 35
Posty: 30
Piwa: 1/1

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:08    [Cytuj]

Yarpen napisał/a:
veles, piszesz posta i sam sobie w nim zaprzeczasz
Cytat:
Po pierwsze - miała.
a chwile później
Cytat:
Jeżeli uważasz, że Twoje staty były nam do czegokolwiek potrzebne to wskaż postać, która z naszej gildii miała by z Tobą szansę.
więc? miała szanse czy nie?

Na pewno statsy Loolkiego też nie były Wam do niczego potrzebne a mimo to został zaatakowany przez wojownika WW.

Cytat:
W przeciwieństwie do Ciebie gra po raz pierwszy i turniej traktuje jako zabawę i skoro chciała zobaczyć jak są rozwinięte postacie 15 poziomów wyżej miała do tego prawo. Zresztą siedziałem obok.
i z premedytacja pozwoliłes jej zmarnować turniej, w sumie to sami pozwoliliście prześcignąć się w turnieju, pozostaje pogratulować ;P
Po drugie wystarczyło że poczekała by na statystyki z naszych ataków więc nie ściemniaj mi tu ;)

Cytat:
A w moim imieniu chciał bym pozdrowić przerośnięte dzieci neostrady. ( z całym szacunkiem do pozostałych dawców, którzy potrafią się zachować całkiem normalnie)
to sobie załóż temat z pozdrowieniami ;) najlepiej na forum WW, tam byś może do kogoś z tymi pozdrowieniami trafił ;)

Cytat:
Rozumiem, że cała ta akcja to odpowiedź na równie inteligentną propozycję zmiany Waszej Nazwy.
nie, ta akcja oznacza: "nie posyłajcie na nas miesa w celu zdobycia statystyk bo zgłosimy to do administracji"
Z tamtego tematu o nazwie HDK dość długo się nabijaliśmy, a jeszcze dłużej z jego autora :D wojujemy z Wami bo nikogo innego nie ma, Magnaci na razie jeszcze planują, mam nadzieje że zdążą przed końcem ery ;)

miała odnosiło się do formy osobowej - nie do szans.

taaa... a WW przecież też chciało zgłosić Waszą nieregulaminową nazwę. :lol: nawet próbowało
_________________
misza.pardon.pl
conservativepunk.net
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:17    [Cytuj]

Zygfryd tak krótko ode mnie - nie daj się wciągnąć w tutejsze trollingi/flejmy, bo Desiowi to już wczoraj na GG/IRC mówiłem ze zareagował jakby mu co najmniej mydło w płynie opróżnili :P

Co do tych spinek. La divina tragedia. Zaatakowała, przegrała, sprawdziła się i pewnie wyciągnęła wnioski. Tyle to mojego. Od siebie dodam, ze jak ktoś chce moje statystyki to wystarczy napisać wojopocztę. To tylko gra ;p

Cytat:
aaa... a WW przecież też chciało zgłosić Waszą nieregulaminową nazwę. :lol: nawet próbowało


Tomsky zgłosił, a nie WW. Nie widziałem tam zdania "w imieniu gildii WW..."

PS: tak, podzielę temat, tylko najpierw muszę oddzielić treści Mp od WW.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:20    [Cytuj]

veles napisał/a:

miała odnosiło się do formy osobowej - nie do szans.
w takim razie mój błąd, źle doczytałem ;)
veles napisał/a:

taaa... a WW przecież też chciało zgłosić Waszą nieregulaminową nazwę. :lol: nawet próbowało
Po pierwsze nie jest nieregulaminowa, została zaakceptowana.
Po drugie jak już pisałem, mieliśmy z Tomskyego niezły ubaw :D

A co do długiego i nudnego postu Zigi - aleś smutem walnął, możesz zostać politykiem - długo i o niczym.

Co do ataków, Deidre miała kogo atakować, my MUSIMY atakować w dół, bo jesteśmy na szczycie. Ale jak chcecie to się podkładajcie ;) My w przeciwieństwie do Was idziemy na całość, walczymy zawsze o pierwsze miejsce, zawsze o zwycięztwo. Możecie dalej kierować się tym typowo polskim podejściem "dobrze jest jak jest dobrze" ;)
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
veles


Veles
Mroczny Elf
Berserker
Wiek: 35
Posty: 30
Piwa: 1/1

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:25    [Cytuj]

Azareusia napisał/a:

Cytat:
aaa... a WW przecież też chciało zgłosić Waszą nieregulaminową nazwę. :lol: nawet próbowało


Tomsky zgłosił, a nie WW. Nie widziałem tam zdania "w imieniu gildii WW..."
.

ale zrobił to w arcy-oburzonym nastroju. potraktuj to jako ironię. zresztą o te spinki Desmonda też nie podejrzewałem całej gildii.

zresztą jak by ktoś uważniej się przyjrzał WW to spora część ekipy GRA PIERWSZY RAZ. Włącznie ze mną. No zacząłem pod koniec tamtej ery.

A jeżeli faktycznie zależy komukolwiek na ściąganiu nowych graczy to za takie akcje powinno się wlepiać ostrzeżenia, bo nic nie działa tak demotywująco jak świadomość, że Twoi przeciwnicy czy sojusznicy mają problemy z granicą między grą i rzeczywistością.



hordy wojowników atakują :lol:
_________________
misza.pardon.pl
conservativepunk.net
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:32    [Cytuj]

Jehran napisał/a:
Yarpen napisał/a:
Możecie dalej kierować się tym typowo polskim podejściem "dobrze jest jak jest dobrze" ;)

A ja myślałem że takim jest "Dobrze jest jak jest lepiej niż u sąsiada" ;)


to też :D
Panie Jarku pogoń tam swojego majstra bo coś mało punktualny jest ;) wojna z HDK vs MP mogła by być ciekawa ;)
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:39    [Cytuj]

Cytat:
hordy wojowników atakują :lol:



Nie próbuj walki na MEMy ze mna, ostrzegam, you cannot into WIN ;p
Cytat:
A jeżeli faktycznie zależy komukolwiek na ściąganiu nowych graczy to za takie akcje powinno się wlepiać ostrzeżenia, bo nic nie działa tak demotywująco jak świadomość, że Twoi przeciwnicy czy sojusznicy mają problemy z granicą między grą i rzeczywistością.


Akurat (mówię o sobie) widzę ta różnice. W poprzednich erach BG z GWnem flejmiło na siebie tylko po to, aby potem miło spędzić ze sobą czas na OZW. Trolluje, flejmuje bo w HDK taką mam prace. o tak, zakładam maskę, a po pracy ją zdejmuję.

Cytat:
zresztą jak by ktoś uważniej się przyjrzał WW to spora część ekipy GRA PIERWSZY RAZ. Włącznie ze mną. No zacząłem pod koniec tamtej ery.


Hmm, jak ja grałem pierwszy raz, to jak czegoś nie wiedziałem to pytałem na forum gildii/głównym. Zauważ że tutaj się flejmimy, a jak np: Forlorn zapytał o rade odnośnie rycerza, nikt nie wrzasnął "lol patrzcie jaka lama". Tyle mego :P Jestem w stanie wskazać Ci wiele innych gier o ogromnej popularności, gdzie działa to podobnie. Oczywiście rozumiem tez osoby, które tego flejmu i trollingu nie lubią :P

I skoro min. ty Velesie grasz pierwszy raz, to daję Ci pierwszą odpowiedź. Tak, ja się zawsze tak rozpisuję o niczym :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Desmond
Powergamer


Desmond
Człowiek
Berserker

---
Wiek: 35
Posty: 273
Piwa: 14/30
Skąd: Thorn

Zloto
Wysłany: 2010-06-13, 10:43    [Cytuj]

veles napisał/a:
Po pierwsze - miała.


Przepraszam, całuje w rączkę i proszę o wybaczenie. Mam edytować poprzedni post by pasował do płci pięknej czy możne już zostać w takiej formie?

Zakończywszy wstęp skierowany do Deidre przejdę do twoich wypowiedzi.

veles napisał/a:

W przeciwieństwie do Ciebie gra po raz pierwszy i turniej traktuje jako zabawę i skoro chciała zobaczyć jak są rozwinięte postacie 15 poziomów wyżej miała do tego prawo. Zresztą siedziałem obok. ;)


Cieszę się, panie niedoszły adwokacie, ze siedziałeś obok bo to ma faktycznie "ogromne" znaczenie. Co do atakowania topu low lvlami, to możne mi się przewidziało, ale w przeszłości było coś na ten temat powiedziane.

veles napisał/a:

Są jeszcze ludzie, dla których wojownicy to nie jest całe życie. Grający faktyczne te 10 - 15 minut dziennie i to bez nakładek na grę podpowiadających jakie potworki zabijać aby szybciej questy zaliczać.


Widzę, ze teraz poza rolą niedoszłego adwokata, doszła rola niedoszłego psychologa-szpiega. Dla twojej skromnej informacji, nie gram z "nakładkami" , bo mi się znudziła taka gra już dawno. W wojach osiągnąłem wszystko co chciałem i nie muszę niczego nikomu udowadniać. Zresztą nie mam czasu ani chęci, by tracić na to tak cenny żywot. Niemniej jestem pełen uznania dla twojej teorii badawczej pt " badanie psychologii osoby po drugiej stronie "kabla"". Myślę ze z powodzeniem możesz napisać o tym prace doktorancką.

veles napisał/a:

Jeżeli uważasz, że Twoje staty były nam do czegokolwiek potrzebne to wskaż postać, która z naszej gildii miała by z Tobą szansę.


Nie wnikam, której postaci od was byłyby potrzebne, aczkolwiek znalazłbym paru co mają jak to określiłeś "szanse".

veles napisał/a:

To była prywatna odpowiedź w imieniu Deidre, która ową grę bierze tak poważnie, że nawet nie ma konta na forum. Mistrz WW niech się sam wypowie.


Skoro to była odpowiedz prywatna, to pani (panna?) Deidre mogłaby chociaż pokwapić się o napisanie jej samodzielnie i zwyczajnie wklejenie jej z twojego nicku. No ale cóż. Rozumiem, że niektórzy biorą grę w stopniu tak odwrotnie proporcjonalnym do mojej "niedoszłej" śmiertelnej powagi wojów, iż nawet nie kwapią się o konto na forum by coś wiedzieć.

veles napisał/a:

A w moim imieniu chciał bym pozdrowić przerośnięte dzieci neostrady. ( z całym szacunkiem do pozostałych dawców, którzy potrafią się zachować całkiem normalnie)


Cóż, nigdy nie pozdrawiam "przerośniętych dzieci neostrady" , także z przykrością muszę oznajmić, iż nie dołączę się do twych pozdrowień.


veles napisał/a:
Walcz, walcz błękitny wojowniku! :lol:


Dziękuję.



Wstanę teraz i przejdę to postu Pawianusa by odpowiedzieć mu na porównywalnym poziomie, skoro sam taki zachowuje.

@Pawianusie

Pawianus napisał/a:
Oj, czy trzęsiemy portkami to nasza sprawa. WAS nie powinno to interesować.


Widzisz, bitwy gildii to nie tylko mechanika ale także cześć forumowa. Jak to odwieczna tradycja mówi, "daj prztyczka wrogowi przy każdej możliwej okazji". Ważne by robić to w sposób kulturalny i lekko zawoalowany. ( prosiłbym o nie mieszanie w moją wypowiedz wątku forumowego magnatów)

Pawianus napisał/a:
Niemniej jednak idąc Twoim tokiem myślenia, nie możesz być niczego pewien...Ty natomiast po krótkiej chwili byłeś pewien z czym masz do czynienia. Może nie jest to dowód, ale wygląda to tak jakbyście sami praktykowali takie postępowanie. W końcu skąd takie szybkie powiązanie faktów


W życiu albo czegoś się jest pewien i stara się to udowodnić , albo jest się skazanym na rekiny pływające dookoła. Co do meritum. Powiązanie faktów stąd, ze w poprzednich erach było kilka takich procederów ( nie tylko na mnie) które faktycznie służyły zdobyciu statów i byłby zgłaszane. Myślę, ze to rozwieje twoją wątpliwość, skąd tak szybkie powiązanie faktów oraz taka, a nie inna reakcja reakcja.

Pawianus napisał/a:
Żółte kartki sam możesz sobie wystawiać...
Jakie masz ku temu prawo?


Takie samo jak każdy inny użytkownik, mający prawo do wyrażenia własnej opinii.

Pawianus napisał/a:
No ale mniejsza z tym. Patrząc z odwrotnej strony jak Twoja. Jak możesz walczyć ze słabszymi poziomami? W takim układzie znęcasz się nad słabszymi...


Z szacunku dla Ciebie postanowię przemilczeć.

Pawianus napisał/a:
Zastanawiałeś się kiedykolwiek czym jest prawo wyboru ??
W tym momencie zabraniasz nam tego. Mówiąc: "To jest jedyna słuszna ścieżka!"
...
Patrząc na to tak jak Ty to opisałeś, tylko Twoja wyobraźnia ma prawo kreować jego zawartość. Wszystkie inne osoby, które wyobrażają sobie tam coś innego muszą zostać usunięte.


Szczerze powiedziawszy, nie wiem do czego się odnosisz. Wydaje mi się, iż staram się być jak najbardziej obiektywnym w swych subiektywnych opiniach.



Pozdrawiam,
Des.

Ale na Green'a i tak jestem jeszcze wściekły :P



Edit: Co do argumentu, który się pojawił po tym jak zacząłem pisać posta, odnosnie nowych graczy.

Azareus napisał/a:
Hmm, jak ja grałem pierwszy raz, to jak czegoś nie wiedziałem to pytałem na forum gildii/głównym


Chyba po raz drugi muszę się zgodzić z Azareusem, co nie jest częste. Kto pyta nie błądzi.
_________________
ΧΞΣ
- Zanim cię zabijemy, powiedz – banita zadrwił – za co warto ginąć, za pół złotej korony?
- Nie człowieku, za dane słowo.
Ostatnio zmieniony przez Desmond 2010-06-13, 11:29, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Błękitna Gildia
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 15