Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Eve Online
Autor Wiadomość
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2010-02-01, 22:53   Eve Online [Cytuj]

Punio kiedyś wspominał, że chciałby zagrać w EVE - nie wiem czy nadal siedzi na forum, ale temat akurat dla niego.

Otóż, jak zaglądałem ostatnio na forum, to widziałem dyskusje o WoWie, Cabalu, Lotrze, a nikt nie wspomniał o EVE Online! Ostatnio zagrywam w nią, już gram więcej niż w WoWa zanim mi się znudził i nic na razie nie zapowiada bym się nim znudził...

Opowiadania byłoby zbyt dużo, więc po prostu powiem, co mnie chwyciło w tej grze. Przede wszystkim gospodarka. Całkowicie kontrolowana przez graczy - to jest to co uchwyciło odwiedzających eRepublik. Gracz może zostać albo górnikiem i latać po pasach asteroid, albo handlarzem i trudnić się w przewozach oraz obserwacją wykresów, albo piratem i napadać na tych pierwszych lub też ich pogromcą... możliwości jest dużo, gdyż nie ma ograniczenia klas. Po prostu ustawiamy kolejkę skilli, które uczą się nawet gdy nie gramy - niektóre kilkanaście minut, niektóre kilka dni, niektóre jeszcze dłużej - które tylko determinują na ile możemy sobie pozwolić. Dlatego w grze nie ma poziomów, a jedyne co grindujemy to ISKi (walutę w grze), które to rządzą światem.

No niestety grindu bywa dużo, przed czym już z góry ostrzegam. Jednakże wszystko zależy "kim grasz". Nie ruszałem miningu bo dla mnie latanie z laserkiem i patrzenie na niego wydaje się cierpienie. Handlarz z kolei, przypomi mi bardziej grę tekstową. Latamy po stacjach i oglądamy tablice cen - niezwykle rozwinięte, ale trzeba mieć żylkę. Osobiście latam i walczę, czy to z piratami npc (tacy są) albo - co ciekawsze - moja korporacja (tak, korporacje graczy rządzą tą grą) ma właśnie wojnę z pewnymi polskimi gnębicielami i naprawdę wiele frajdy sprawia taka walka, gdzie współpraca między graczami ma wielkie znaczenie.

Gra wymaga opłat abonamentowych, lecz można w pełni legalnie przedłużyć abonament za kasę w grze.

Zainteresowanym radzę pooglądać gameplaye w internecie, gdyż trudno mi jest - jak widzicie - opisać tą grę w wielkim skrócie na szybko.
Polecam chociażby trailer: http://www.youtube.com/watch?v=oq2oxt7Nrxo
Kilka moich ulubionych screenów: screen 1 screen 2 screen 3 screen 4


Jeśli macie jakieś pytania - pytajcie śmiało. Dostępny jest trial na 14 dni, lecz mogę zawsze wysłać zaproszenie na 21 dni (w sumie nie bezinteresownie, bo jeśli ktoś doładuje konto wciągu 14 dni, to dostanę miesiąc abonamentu gratis ;] ).
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2010-02-02, 09:44    [Cytuj]

Wiesz nikt w to nie gra bo znajomi administratorów mieli tam takie bonusy za znojomości, że skandal na cały świat MMO poszedł. Od tego czasu Eve cierpi na brak graczy i nie udało im się odtworzyć tej ilości którą mieli rok po starcie, mimo, że od skandalu już ze 3 lata minęły... A ja bym tej gry nie tykał bo tam się takie rzeczy nadal zdarzają...
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
punio7
Lawful neutral


Darodc Tępy
Wiek: 33
Posty: 180
Postawił 3 piw(a)
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2010-03-22, 15:34    [Cytuj]

Wg. mnie każdy fan MMO powinien przynajmniej testowy tydzień spędzić w tej grze, bo to chyba jedyna taka w której naprawdę możemy robić co chcemy. Nikt nie zmusza nas do wbijania na siłę poziomów, w Eve to wszystko jest jakieś naturalne- każę mojej postaci uczyć się inżynierii kopalnianej, to wykopię więcej surowca, kupię lepszy statek, ???, profit! Tylko podstawowa wada każdego MMO- jak grasz w to to w nic innego.

Wtedy kiedy ja grałem to abonament miesięczny można było wymienić za jakieś 5kk ISK (mi po paru dniach udało się 0,5kk uciupać) ale to jakoś na forum trzeba się było dogadywać z ludźmi itd. Jak to jest teraz?
_________________


Pomóż zrealizować marzenia starego krasnoluda i dostać mu się na #1 wojo-lam pre ery. Trenuj z: Darodc Tępy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2010-03-24, 19:10    [Cytuj]

punio7 napisał/a:
Wg. mnie każdy fan MMO powinien przynajmniej testowy tydzień spędzić w tej grze, bo to chyba jedyna taka w której naprawdę możemy robić co chcemy. Nikt nie zmusza nas do wbijania na siłę poziomów, w Eve to wszystko jest jakieś naturalne- każę mojej postaci uczyć się inżynierii kopalnianej, to wykopię więcej surowca, kupię lepszy statek, ???, profit!

Dokładnie. I to zmusza do myślenia.
punio7 napisał/a:

Wtedy kiedy ja grałem to abonament miesięczny można było wymienić za jakieś 5kk ISK (mi po paru dniach udało się 0,5kk uciupać) ale to jakoś na forum trzeba się było dogadywać z ludźmi itd. Jak to jest teraz?

Hehe, Nice... Aktualnie w grze jest przedmiot zwany PLEX, który jak ostatnio sprawdzałem kosztował koło 280kk (ale ostatnio ceny podskoczyły podobno, zapomniałem sprawdzić) i przedłużał po użyciu subskrypcję.
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15