Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Emilka
2009-10-05, 12:40
Komentarze do tematu "Plany na przyszłość"
Autor Wiadomość
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:03   Komentarze do tematu "Plany na przyszłość" [Cytuj]

W tym wątku możecie podzielić się z innymi graczami swoimi wrażeniami, opiniami i przemyśleniami o nowościach zaprezentowanych w temacie:

http://rivangoth.net/viewtopic.php?t=1031

Miłego komentowania!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Haspen
Sir Frywolne Mango


-
Kamdin
Wiek: 35
Posty: 558
Piwa: 36/132

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:10    [Cytuj]

No, mogę pomarudzić w końcu ;P

Buuuu, ja nie chce questów na s1! Co ze słodką, prostą i nie pożerającą czasu sieką i rozsmarowywaniem wrogów na ścianach?

A teraz będzie trzeba takiemu elfowi przynieść kwiatków albo sidanowi rybkę, by się w topie utrzymać.

No, koniec narzekania :D Czas na cieplejszy komentarz.

3 serwer hardcore - super :D Wyłączcie wypadajki - wystarczy żeby ludzie jakoś ledwo szli na początku ;P

Limit turniejowy... jakiś płynny (10% lvlami w górę/dół) czy stały? (10-15 lvli?). Tak czy siak, dobrze że będzie ;)

Gdyby nie te quest, napisałbym coś w stylu "Tak trzymać" ;P Ale i tak powodzenia w rozwoju życzę.

~Haspen.
_________________
"Wojna to wojna, a nie cholerne przedszkole."

Best Book evar: "Mistrz i Małgorzata" Michaiła Bułhakova.

Pomóż mojemu smoczkowi, klikaj! ->
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Bordo!
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:23    [Cytuj]

Na trudniejszym serwerze powinny być trudniejsze questy. Najlepiej pisane z przymrużeniem oka ;)

Czy będzie zniesiony koszt tur przy podróży, ale przy zmniejszonej ilości punktów podróży?
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Apokalipsis

Apokalipsis
Wiek: 32
Posty: 76
Postawił 19 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:24    [Cytuj]

No, moim zdaniem też lepiej by było S1 zostawić bez questów. Na prawdę, one pożerają strasznie dużo czasu niekiedy. Zdarza się, że postać na S2 sprawdzam 2x dłużej niż na S1, właśnie przez questy. Nie wszyscy mają tyle czasu, chyba. Tak mi się przynajmniej wydaje.
A co do ograniczeń turniejowych... no cóż... moje drugie konto straci sens ;P
Server hardkore... hmm... może być ciekawie ;P
Ale ogólnie dobrze. Dobrze, ·że się coś dzieje, i dobrze, że nas o tym na bierząco informujecie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
mef
bold & beautiful


Kristall Mef
Posty: 421
Piwa: 29/24
Skąd: Bydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:25    [Cytuj]

To się nazywa parcie naprzód! :D Od ery V, to wielki krok dla całej społeczności Wojowników.

Good work, keep going! ;)

Pozdrawiam.

PS. A komentować wypowiedzi innych graczy można? ;P
_________________
..::Grow in Power::..
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Banda Upiornej Czaszki
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 12:54    [Cytuj]

Coś się dzieje - przynajmniej mamy pewność, że Team nie umarł ;P Co do questów zgadzam się z przedmówcami, ale jeżeli je się dobrze wyważy to nie będzie tak źle, jak chwilami jest teraz. No i teraz każdy będzie "hardkorem" na trzecim serwerze ;P Ale, żeby na prawdę był problem ze złotem, a z przystosowaniem znowuż wypadajek do s3 to będzie znów kłopot.
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Ont
Marzyciel


Wiek: 32
Posty: 96
Piwa: 4/16
Skąd: ?owicz

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 13:08    [Cytuj]

O tak, pomimo tego, że wcześniej strasznie popierałem inicjatywę questów, to jednak zżerają masę czasu. Jeśli mógłbym zaproponować coś na gorąco to chyba sensowna byłaby taka druga przegródka w plecaku na wypadajki, a między przegródkami można by było dowolnie przenosić przedmioty. To by pozwoliło w jednej przegróce trzymać wypadajki questowe, a w drugiej pozostałe (łatwiejsze i szybsze sprzedawanie niepotrzebnych itd. ;) )

A będzie serwer 'old style' z ograniczeniem wszystkiego do minimum?
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 13:11    [Cytuj]

A będą gracze by zasilić te wszystkie serwery? ;P Na razie przy 2 już jest problem.

Ont, może prościej jest dodać znaczek [Q], przy każdym przedmiocie, który jest potrzebny do wykonania jakiegoś questa?
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Kelk
Główny Misiek

Kelk
Człowiek
Berserker
Wiek: 36
Posty: 248
Piwa: 12/8
Skąd: Czersk

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 14:11    [Cytuj]

Irmis - czy przez trudniejsze questy na s3 rozumiesz zwiększenie liczby potrzebnych wypadajek i zmniejszenie ich wypadalności? Jeśli tak to jesteś hardkor...

Lepiej zwiększyć wszystkie staty potworków dwukrotnie :D

Limit turniejowy - tylko nie udupcie berków, bo nie widzę sensu wówczas (chyba, że znów ma być plus dla defowców). A berek potrafi skosić i 30-40 lewków w górę, sztuczne ograniczenie tego byłoby sędziowaniem na korzyść silniejszej ekipy.

Będzie rynek wypadajek? :)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW&BG/SRN&MP
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 14:28    [Cytuj]

Cytat:
Będzie rynek wypadajek?

...albo rynek czegokolwiek, bo też go nigdzie nie widzę. ;)

Cytat:
Czy będzie zniesiony koszt tur przy podróży

To też bym poparł, na chwilę obecną podróżuje się jak najmniej bo się na tym traci, co dodatkowo utrudnia robienie walk GvG.

A poza tym to czekam na hardkorowy serwer. :)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 15:09    [Cytuj]

Ja mam z jedną rzeczą zgryz - ile powinna trwać era na hardkorze.


Jeżeli chodzi o znacznik literką [Q] (czy osobnym miejscem w plecaku) - wszystko jest OK gdy są questy statyczne i nikt ich nie dopisuje w trakcie ery. Gdy w czasie rozgrywki pojawią się nowe questy to:
1. Należało by do kolejnych wypadajek dodać znaczniki
2. Zaraz rozpoczęła by się wojna: bo jest quest z wypadajkami, które już sprzedałem ;-)
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 15:36    [Cytuj]

A nie można zrobić do tego skrypt do uruchamiania po dopisaniu nowych przedmiotów? Coś w rodzaju "sprawdź czy ta wypadajka jest w jakimś queście, jeśli tak to dodaj znacznik".
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 15:41    [Cytuj]

Wiesz jak to jest z uruchamianiem takich skryptów - raz się pamięta raz nie. Najbardziej denerwujący jest punkt 2 ;-).
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Alabarcer

Posty: 60
Piwa: 4/5

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 15:43    [Cytuj]

Ja też popieram S1 bez questów. Najlepiej jeszcze bez walk grupowych i bez posraków ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-08-25, 15:44    [Cytuj]

Bolivar, Długość trwania ery, zależy też od szybkości expienia. Jeśli będzie normalna, to dojście do jakichś wyższych progów długo zajmuje (200lv - początki wydania talonów, 250lv koniec zwykłego sprzętu i początek ulepszania itp.)

Gdy widzę, jak niektórzy jęczą, gdy zostały wprowadzone długo wyczekiwane questy, to też się zastanawiam, co by pisali przy wprowadzaniu questów w trakcie ery.
Chyba najlepiej zrobić to na razie tak, że questy byłyby dodawane podczas eventów i potrzebne do nich przedmioty, oznaczone [Q], nie występowałby wcześniej w grze.
To by ucięło jęki osób, które coś tam mogły wcześniej sprzedać i fuksa u innych, bo akurat mieli w plecaku luźne 30 anielskich piór, potrzebnych komuś na poduszkę ;)

Kelk, niezupełnie, raczej coś w stylu wywalenia podstawowych questów, bo są za łatwe, prosiaczkowi Schabciowi obniżyć poziom zostawiając takie same cechy, a sam quest powiększyć do: "Gulasz ze Schabcia"
Wesoła kompania Drozda również mogłaby mieć klasy typu: pogromca, niszczyciel i chodząca śmierć.

I odpowiednie zmiany w podobnym stylu, na wyższych poziomach. Tak, by zrobienie questa było hardkorowym wyzwaniem, niekoniecznie zależnym od szczęścia przy wypadajkach ;)

Choć jakieś zadanie z pasami cnoty też by było fajne - ja przez całą erę na s2 uzbierałem na razie 3 ;P
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 17