Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
A co po awarii?
Autor Wiadomość
Olath Velve
Born from ashes


Bjoern Olath Velve
Krasnolud
Barbarzyńca
Wiek: 50
Posty: 99
Piwa: 2/2
Skąd: Kętrzyn

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 19:59   A co po awarii? [Cytuj]

Była awaria i co teraz? Co dalej? wszystko cacy i wszyscy siedzą cicho.
A ja przez tę awarię straciłem kilkadziesiąt tur.
W jaki sposób je odzyskać skoro nie można wykonać płatności?
Powtarzam pytanie zadawane już nie raz. Kiedy zostaną wprowadzone płatności na konto i czy w ogóle zostaną wprowadzone?
Inna sprawa to ta że nie można odzyskać 100% utraconych tur. Co z tym fantem?
_________________
Bjoern Olath Velve
Błękitny Barbarzyńca
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:30    [Cytuj]

Odpowiedzi znajdziesz w innych tematach dotyczących tych problemów.
Osobiście:
Zwykłe konto nie ratuje Cię od wypadków losowych. Równie dobrze to Tobie mogło się coś porobić z kompem albo mógł paść serwer Twojego ISP. Dziwne by było gdybyś w takim wypadku wnosił o wyprosotowanie sytuacji. O awarii powiadomiono. Każdy tak naprawdę po dwóch godzinach od wystąpienia miał możliwość przez 1.5H wyklikania turek. Był to wypadek losowy niezależny ani od Administratora (w tym wypadku od mojej osoby) ani od teamu, a godzina wystąpienia problemu uniemożliwiła szybkie i skuteczne wyeliminowanie usterki. Mogłem oczywiście spędzić całą noc na serwerowni ale niestety nie stać Was na utrzymanie mnie przez 14 godzin po godzinach pracy (30 zł za godzinę od 9:00 - 17:00, + 100% po godzinach i +200% od godziny 24:00 do 6:00), nie mogłem też przy okazji podmienić podzespołów z mojego komputera osobistego gdyż najzwyczajniej są niekompatybilne.
Na wypadek takich niespodzianek polecam konto obywatela. Jak je zdobyć? Polecam poczytać w grze. Na pozostałe pytania jak już pisałem znajdziesz odpowiedź w innych tematach. Polecam opcję szukaj.
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Ostatnio zmieniony przez Kherehabath 2009-05-13, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:33    [Cytuj]

Osobiście jestem zainteresowany tylko sprawą wykupowania 100% turek (znaczy niepodzielnych przez 120 ;) )
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:34    [Cytuj]

Kherehabath - w końcu macie reklamę Obka :D
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:37    [Cytuj]

To nie jest reklama obka. To jest fakt. Jak można żądać odszkodowania nie wykupując polisy?
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Ont
Marzyciel


Wiek: 32
Posty: 96
Piwa: 4/16
Skąd: ?owicz

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:52    [Cytuj]

No przecież to normalne, że każdy siedzi przed monitorem 24h/dobę i tylko czeka aż woje będą działać i będzie można wyklikać turki. Wy tak nie robicie?
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 20:59    [Cytuj]

Nie. My kupiliśmy obki ;P A tak na serio to mieliśmy pierwszy dłuższy zwis odkąd powstał serwer. Co oznacza, że prawie dwa miesiące nic oprócz kilku drobnostek się nie stało. Jak było z ostatnim hostingiem wszyscy wiedzą. Wtedy też mogliście lamentować. Tyle, że teraz Wam ktoś powie, że leży i w miarę możliwości kiedy wstanie. Cieszycie się? ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Olath Velve
Born from ashes


Bjoern Olath Velve
Krasnolud
Barbarzyńca
Wiek: 50
Posty: 99
Piwa: 2/2
Skąd: Kętrzyn

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:15    [Cytuj]

Dlatego moje drugie pytanie brzmiało czy w ogóle wprowadzicie opcję wpłaty przez przelew.
Bo do tej pory nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi prócz migania się podatkami i podziałem zysków.
Nie będę kupował komórki by doładowywać wojów.

Khere wyobraź sobie, że inni też pracują. I nie siedzą po 24h przed monitorem w oczekiwaniu na niezwykle ważne ogłoszenia Teamu. Nie mam do was pretensji, bo chcę wykupić te stracone turki a nawet zamierzałem mieć obywatela, ale nie będę w tym celu kupował komórki.

Zaznaczcie na stronie startowej, że obywatel jest tylko dla posiadaczy komórek, podajcie jeszcze jakiej sieci, to operator z wdzięczności zasponsoruje wam koszulki.

Wystarczy powiedzieć, że nie będzie możliwości wpłat przelewem i zakończymy temat.
_________________
Bjoern Olath Velve
Błękitny Barbarzyńca
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
stopa
Gaared


Gaared
Krasnolud
Wiek: 31
Posty: 73
Piwa: 1/3
Skąd: PMC

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:25    [Cytuj]

Ont napisał/a:
No przecież to normalne, że każdy siedzi przed monitorem 24h/dobę i tylko czeka aż woje będą działać i będzie można wyklikać turki. Wy tak nie robicie?


Ja tak robię O.o. ;P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:33    [Cytuj]

Bo jesteś no life ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:36    [Cytuj]

NO i na pewno nie znasz nikogo kto ma telefon..
Dajesz mu kartę i ci wbija połrocznego- nie przesadzajmy
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Olath Velve
Born from ashes


Bjoern Olath Velve
Krasnolud
Barbarzyńca
Wiek: 50
Posty: 99
Piwa: 2/2
Skąd: Kętrzyn

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:41    [Cytuj]

Ja się nie pytam jak obsługiwać telefon komórkowy, tylko czy zostaną wprowadzone wpłaty przelewem. Czy może zbyt zawile zdania układam, w tym przypadku pytania? A może jakichś niezrozumiałych słów używam? To przepraszam.
_________________
Bjoern Olath Velve
Błękitny Barbarzyńca
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Spider4

Posty: 718
Piwa: 31/52

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:44    [Cytuj]

MO... mogę ci podać nr konta mojego i wyślę smsa za Cię ;P

A tak poważnie... co za problem podać nr konta jakiegoś Big szefa timu, podac jak ma byc nazywany przelew i kiedy sa sprawdzane stany konta... wątpię aby nagle wszyscy się rzucili na to tak aby spisywać się nie dalo.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Olath Velve
Born from ashes


Bjoern Olath Velve
Krasnolud
Barbarzyńca
Wiek: 50
Posty: 99
Piwa: 2/2
Skąd: Kętrzyn

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:50    [Cytuj]

Jakiś czas temu było tyle płaczu, nie powiem z czyjej strony, że za wysłany sms za 9 zł dostaje, może złotówkę. Dlatego postanowiłem od tamtej pory doładowywać wyłącznie przelewem, aby cała kasa jaką chcę przeznaczyć na wojów była przeznaczona na wojów a nie na jakieś "THIEF GSM".
Doprawdy coraz bardziej mnie ten kraj zaskakuje, nikt nie chce pieniędzy za swą pracę. :shock:
_________________
Bjoern Olath Velve
Błękitny Barbarzyńca
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-05-13, 21:54    [Cytuj]

Nikt nie poda swojego konta do przelewów by je przyjmować. Takie rzeczy powinny być opodatkowane i niestety oddane w postaci "haraczu" państwo. Jeżeli choć przez jakiś czas prowadziłeś DG lub wysyłałeś PITa do US to będziesz wiedział o co chodzi. Nikt nie chce mieć problemów za kilkadziesiąt złotych i z tego powodu płacić kilku tysięcy złotych kary. Nie masz telefonu... przykro mi - na takiej samej zasadzie nikt z teamu może nie mieć konta w banku ;-).

Jeżeli chodzi o przelew to musi iść przez firmę lub pośrednika. Niestety to co jest obecnie w zasięgu nie jest satysfakcjonujące, czyli jakieś kody, czekanie na potwierdzenie kilka dni.

Jeżeli jesteś w plecy z turkami to mogę wyrazić ubolewanie.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 15