Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwardzista
2009-04-23, 08:43
Wojownicy reaktywacja
Autor Wiadomość
Glognar


Krasnolud
Berserker
Glognar
Wiek: 46
Posty: 219
Piwa: 1/6

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 12:24   Wojownicy reaktywacja

Zanim powstanie nowa era to sądzę z pół roku minie i mam tu prośbę do Wojtka może puściłbyś tych starych wojowników jeszcze w wojnami, ludzie ci teraz uciekają a tak to zachowasz ciągłość a i starym wyjadaczom chętnie się powspomina.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Cerester
Brodaty Buc


Cerester
Krasnolud
Berserker
Hugo Kipp
Wiek: 37
Posty: 386
Piwa: 54/2
Skąd: Pruszków

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 12:52   

Glognar, jeśli jeszcze nie zauważyłeś, to wiele się zmieniło od czasu poprzedniej ery. Zajrzyj na http://wojownicy.eu, gdzie już odliczany jest czas do startu nowego wydania Wojowników. Dużo informacji znajdziesz również na blogu Wojowników, do którego adres znajdziesz tuż nad licznikiem.

Pozdrawiam serdecznie i liczę, że w dniu startu Wojowników się spotkamy ;)
_________________




Obecnie zielony i łuskowaty. I jak zwykle brodaty i bucowaty.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Natan
Taki Szatan


Crugar
Ghrull
Paladyn
Wiek: 38
Posty: 81
Postawił 3 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 13:13   

Witaj Glognarze, obecnie Wojtek nie jest już głównym szefem, a nowy team to zupełnie inni ludzie, dlatego możesz być pewny że Nowa Era wystartuje dokładnie w podanym terminie :)
Ostatnio zmieniony przez Natan 2009-03-21, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Bordowa Szkoła Rycerska
     
Glognar


Krasnolud
Berserker
Glognar
Wiek: 46
Posty: 219
Piwa: 1/6

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 13:25   

Witam Was wszystkich serdecznie

Co do tematu to zdaję sobie z tego sprawę że idzie nowe, jednak ja z sentymentem wspominam starą erę gdy jeszcze były te śmieszne wojny i stare zasady turnieju, mówiąc szczerze chętnie bym pograł w coś takiego :) .
No i klimat się też dużo lepiej układał na forach poszczególnych gildii, nie ma co fajne czasy.
Ostatnio zmieniony przez Glognar 2009-03-21, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 13:27   

Zapraszamy na http://wojownicy.info/
Znajdziesz tam wiele aktualności dotyczących gry.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Cerester
Brodaty Buc


Cerester
Krasnolud
Berserker
Hugo Kipp
Wiek: 37
Posty: 386
Piwa: 54/2
Skąd: Pruszków

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 14:46   

Nowe nie znaczy gorsze ;) A klimat nakręcany przez dynamicznie rozwijającą się grę na pewno ożyje ;)
_________________




Obecnie zielony i łuskowaty. I jak zwykle brodaty i bucowaty.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Dragons Tooth
Huncwot


Morte Liancen
Elf
Gwardzista

Wiek: 35
Posty: 186
Piwa: 6/10
Skąd: Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 15:58   

Skoro niedźwiedzie i Zębacz obudziły się ze snu zimowego, oznacza to, że w Wojach coś zaczyna się dziać ;] Mam nadzieję, że teraz transfer będzie padał pod natłokiem liczby graczy on- line. Z drugiej jednak strony powiem Wam, że nieswojo się czuję bez Wojtka w roli wodza, bo o czym teraz będę robił filmy z Bombay.tv? :-P
_________________
Nie jest godzien sprawowania władzy ten, kto tej władzy nadużywa- Wincenty Kadłubek
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Glognar


Krasnolud
Berserker
Glognar
Wiek: 46
Posty: 219
Piwa: 1/6

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 18:27   

Zgadzam sie Cer ale z doświadczenia wiem że zawsze "lepsze" jest wrogiem "dobrego". Ja tam się nie burzę ale teraz to powstanie całkiem inna gra.

Ciekawe czy Wojtek odsprzedałby prawa autorskie do starej ery oczywiście mógłby zastrzec sobie że nazwa byłaby zmieniona.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dragons Tooth
Huncwot


Morte Liancen
Elf
Gwardzista

Wiek: 35
Posty: 186
Piwa: 6/10
Skąd: Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-03-21, 18:36   

Na razie powstrzymałbym się przed oceną tego co będzie. Oczywistą sprawą jest, że gra ulegnie pewnym zmianom, ale nie sądzę, że będą one na tyle rewolucyjne by móc nazwać ją "całkiem inną". Najlepiej jest mieć na względzie stare, dobre powiedzenie: "Wszystko wyjdzie w praniu" ;)
_________________
Nie jest godzien sprawowania władzy ten, kto tej władzy nadużywa- Wincenty Kadłubek
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
punio7
Lawful neutral


Darodc Tępy
Wiek: 33
Posty: 180
Postawił 3 piw(a)
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-03-22, 15:39   

Cytat:
Zgadzam sie Cer ale z doświadczenia wiem że zawsze "lepsze" jest wrogiem "dobrego". Ja tam się nie burzę ale teraz to powstanie całkiem inna gra.

No i właśnie w tym problem, dla ciebie czy innych oldskulowych wojowników stara wersja była dobra ale cała rzesza (obym nie zapeszył) nowych graczy będzie lepiej oceniało nową wersję. Dlatego twój pomysł jest raczej niszowy. Bardziej bym widział kiedy Wojtek udostępnia paru osobom kod wojów a te osoby z własnej kasy stawiają serwer dla własnego użytku (własnego- tych kilka dziesiątek bądź setek graczy) . Nie żeby moje słowa miały znaczenie ale też nie widzę sensu aby Wojtek chciałby robić coś takiego za darmo.
_________________


Pomóż zrealizować marzenia starego krasnoluda i dostać mu się na #1 wojo-lam pre ery. Trenuj z: Darodc Tępy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-03-22, 15:46   

Może kiedyś dojdzie do takiej sytuacji. Pierwsza kwestia to to czy Wojtek ma jeszcze kod starej gry...
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-03-22, 21:06   

Jak stawiał nowych wojów to zgrywał stary kod... Mówił że jakies 80 mega to zajmowało... Tylko kto by chciał to ruszać...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Dragons Tooth
Huncwot


Morte Liancen
Elf
Gwardzista

Wiek: 35
Posty: 186
Piwa: 6/10
Skąd: Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-03-22, 21:32   

Na pewno Natan, który jeszcze rok temu "miał chętkę" na starszą wersję :-P
_________________
Nie jest godzien sprawowania władzy ten, kto tej władzy nadużywa- Wincenty Kadłubek
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Admin 2.01


 
Wiek: 37
Posty: 153
Piwa: 29/6
Skąd: Rivangoth

Zloto
Wysłany: 2009-03-23, 09:47   

Cytat:
Ciekawe czy Wojtek odsprzedałby prawa autorskie do starej ery oczywiście mógłby zastrzec sobie że nazwa byłaby zmieniona.

Kwestia ilości zer ;)
Kod mam, bazy danych nie. Pare-naście/dziesiąt godzin pracy i można jej strukturę odbudować.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Glognar


Krasnolud
Berserker
Glognar
Wiek: 46
Posty: 219
Piwa: 1/6

Zloto
Wysłany: 2009-03-23, 12:28   

Myślę że chętnych znalazłoby się na prawdę mnóstwo, stare dobre gildie by ożyły, fora zatętniły życiem bo wielu do tej pory opowiada o starych erach wojowników z sentymentem.

Klimat był tam nie do podrobienia, po za tym fakt że na potęgę postaci liczył się pomysł a nie ślęczenie codziennie na grze. Do około 10 dni mogłem gdzieś wyjechać i się nie martwiłem że nie nadrobię strat.

Wojtek gdybyś postawił taki serwer na pewno by zarobił na siebie no i ty też miałbyś z tego niemałe profity,mógłbyś nawet podnieść cenę obywatela. Jednak jeśli nie chce ci się za to brać to apeluję do starych wyjadaczy o to byśmy się zebrali w kupę ja mam kumpla który jest dobrym programistą to bym z nim pogadał i byśmy to ruszyli.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 18