Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
[S1] Tawerna "Czarna Zguba"
Autor Wiadomość
Reviri Chysis
badaczka Seavranu


Reviri Chysis
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 37
Piwa: 1/16
Skąd: Trzemeszno/Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 09:26    [Cytuj]

Upiła kilka łyczków piwa zanim odpowiedziała.
-Naprawdę, duży. Jak widzę zamki z piasku lubisz? A ja wolę je niszczyć. Najlepiej z daleka. Sprawdzam jak się moje pociski do procy spisują. - widać było, że troszkę się przechwala.
_________________

..::Grow in Power::..
Powrót Rudej Wiewióry
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Vitriol


Vissthal Ingreholm
Ork
Najemnik
Posty: 124
Piwa: 25/12

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 09:38    [Cytuj]

Drwiący uśmieszek stał się może nieco mniej drwiący za to pojawił się pewien błysk w oku orka. Przez chwilę wyglądał, jakby się nad czymś zastanawiał... tak, u orków jest to dosyć widoczne.
- No dobra, sprawdźmy to...
Ragdash zaczął chodzić po sali, zbierając wszystkie puste (i nie do końca puste) kufle stojące po stołach. Kiedy miał ich kilkanaście, poukładał wszystkie na stole w końcu sali. Chwilę pomyślał, po czym spiesznie ustawił z nich coś, co wyglądało na zdeformowaną piramidkę. Kiedy skończył, wrócił do niziolicy.
- Kufel w samym środku konstrukcji to król. Dookoła niego i na nim stoją generałowie, dalej zwykli żołnierze, ten na samej górze to obserwator. Twoim zadaniem jest... hmm... wygrać. To znaczy, wykonać pierwszy ruch w kierunku zwycięstwa. Masz jeden strzał. Tylko mi nie mów, że nie masz przy sobie procki, bo się wyda, że jesteś małą kłamczuchą.
_________________
NIE ŻYJĘ!!!
life feeds on life feeds on life feeds on life feeds on...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Reviri Chysis
badaczka Seavranu


Reviri Chysis
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 37
Piwa: 1/16
Skąd: Trzemeszno/Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 09:47    [Cytuj]

Przez chwilę się wahała co zrobić. Potem sięgnęła do sakiewki i chwilę w nim grzebała aż w końcu wyciągnęła niepozorną glinianą kulkę. Zza pasa wyjęła procę, akacjową gałązkę z rzemieniami i skórzaną podkładką. Zamocowała pocisk i zmrużyła oczy, przygryzła język.
W końcu wyrzuciła pocisk, który strącił obserwatora a cała konstrukcja nieco się zachwiała.
Uśmiechnęła się drwiąco.
_________________

..::Grow in Power::..
Powrót Rudej Wiewióry
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Vitriol


Vissthal Ingreholm
Ork
Najemnik
Posty: 124
Piwa: 25/12

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 09:58    [Cytuj]

- Niezły strzał, mała... pogratulować oka. Oczywiście dobrze byłoby narobić więcej szkód... ale do tego byłby potrzebne inne zabawki, nieprawdaż?
Ork uśmiechnął się w kierunku niziolicy, tym razem może troszkę mniej drwiąco.
- No i jeśli faktycznie szukasz zajęcia, to mogę coś dla Ciebie mieć...
To rzekłszy Ragdash wręczył rozmówczyni skrawek papieru, oznaczony symbolem pięści...
_________________
NIE ŻYJĘ!!!
life feeds on life feeds on life feeds on life feeds on...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Reviri Chysis
badaczka Seavranu


Reviri Chysis
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 37
Piwa: 1/16
Skąd: Trzemeszno/Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 10:17    [Cytuj]

Zerknęła na papier i schowała do kieszeni. Nadal się uśmiechała.
-Obejrzyj z bliska kufle a zobaczysz na wielu ślady uderzeń a w niektórych ostre kawałki metalu. No i kulki w całości nie uświadczysz już teraz. Dobrze jest narobić nieco zniszczeń- powiedziała i schowała procę. - No racja to tylko mała zabawka, ale na większą skalę to już by było coś.
_________________

..::Grow in Power::..
Powrót Rudej Wiewióry
Ostatnio zmieniony przez Reviri Chysis 2009-04-16, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
arikar
Pijany Mistrz


Draksus Szalony
Mroczny Elf
Barbarzyńca
Czarna Kitara
Wiek: 43
Posty: 192
Piwa: 5/41
Skąd: Tawerna

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 11:23    [Cytuj]

--Niech to szlak trafi-- warknął wkurzony karczmarz --Ty mała schowaj tą procę-- karczmarz wskazał brudnym paluchem na niziołczycę --A ty orku jesteś mi winien sztukę złota za ten kufel-- widząc paskudny błysk w oku orka karczmarz sięgnął po leżącą pod ladą małą ale paskudną kuszę.Kusza została skierowana pod blatem w stronę orka.
_________________

Pół-Olbrzym:Berserker: Draksus Szalony
Uczeń Błękitnej Szkoły Rycerskiej
HOMO BIMBROWNIKUS
Naczelny Bimbrownik

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Reviri Chysis
badaczka Seavranu


Reviri Chysis
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 37
Piwa: 1/16
Skąd: Trzemeszno/Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 11:41    [Cytuj]

Podreptała na koniec sali i podniosła z ziemi lekko nadtłuczony kufel-obserwatora. Wróciła i po kilku podskokach udało się jej postawić go przed karczmarzem na ladzie.
-Coś ci, ciemny, wzrok zmąciło więc zainwestuj w jakieś szkiełka. Kufel jest cały więc zostaw zielonego w spokoju.- uśmiechnęła się wrednie. -Procę też już schowałam. I nie nazywaj mnie mała!- pokazała mu język.
_________________

..::Grow in Power::..
Powrót Rudej Wiewióry
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Vitriol


Vissthal Ingreholm
Ork
Najemnik
Posty: 124
Piwa: 25/12

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 11:57    [Cytuj]

- Hmm, coś jak bessethiańskie rozszczepialne groty. Prosty pomysł, zabójcza skuteczność. Coraz bardziej mi się podobasz, mała
Widząc reakcję gospodarza ork odwrócił się w stronę baru. Drwiący uśmieszek powrócił na jego twarz.
- Sugerujesz, karczemny, że ja coś zniszczyłem? Bo jeśli tak, to chyba masz problemy ze wzrokiem. Poza tym pomyśl, czy dla jednej sztuki złota warto pakować komuś bełt w brzuch.
Ork sięgnął do sakiewki, wyjął złotą monetę, położył na kciuku po czym pstryknął celując w okolice karczmarza, jadnak tak, żeby nie za łatwo było mu ją złapać.
- Płacę za pokaz, nie za szkło - dodał.
_________________
NIE ŻYJĘ!!!
life feeds on life feeds on life feeds on life feeds on...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Gothard


Gothard
Krasnolud
Wiek: 35
Posty: 37
Piwa: 4/1

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 12:03    [Cytuj]

Krasnolud przyglądał się całej zabawie...
-Po co procą?...bierzesz przecie toporek i hyc hyc...stołu ni ma...dziecinne zabawy-pomyślał...
Sączył piwo i rozmyślał o dziwnym świecie w którym orkowie bawią się w strzelanie do kufli...nie to co kiedyś...kiedyś to były czasy...
-Dobry ork to martwy ork...-wymamrotał-Ale ten tutaj wydaje się całkiem wporządku...choć i tak pieknie ozdobiłby kominek w altance-powiedział cicho z uśmiechem...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Felek


Felek Śrubowkręt
Gnom
Wiek: 37
Posty: 27
Otrzymał 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 12:29    [Cytuj]

Widząc kątem oka, że Ork rozdaje wszystkim karteczki z rysunkiem sam postanowił coś dla niego narysować - Niech też ma coś z życia - pomyślał sobie, po czym wyciągnął pergamin i kawałek węgielka i począł kreślić swój ulubiony rysunek tak by nikt z sąsiadujących mu osób nic nie zauważył - Wybacz na chwilkę Mara, kochana - szepnął po czym wstał od stołu i podszedł do orka kładąc przed nim swój własny rysunek - Możemy się wymienić jeśli chcesz - wyszczerzył zęby w szczerym uśmiechu.

 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Icarium, Niebieskooki
Vitriol


Vissthal Ingreholm
Ork
Najemnik
Posty: 124
Piwa: 25/12

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 12:55    [Cytuj]

Ork zmierzył gnoma wzrokiem od stóp do głów... wiele go tam nie było, no ale w końcu to nie jego wina. Poza tym odkąd od jednego z tych zaciętych skurczybyków dostał wciry na treningu, starał się być bardziej ostrożny.
- Hmm, ja za takie zaproszenie to dziękuję. Z drugiej strony rysunek ostry... rękojeść miecza, jak mniemam. - zmierzył wzrokiem rozmówcę - Ale raczej nie Twojego, co?
_________________
NIE ŻYJĘ!!!
life feeds on life feeds on life feeds on life feeds on...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Felek


Felek Śrubowkręt
Gnom
Wiek: 37
Posty: 27
Otrzymał 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 13:48    [Cytuj]

Zaśmiał się w głos po czym odparł - Mój zazwyczaj jest zamoczony w... khe khe - odkaszlnął - Ciała przeciwniczek - dodał ciszej i puścił oko do orka
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Caladan


Caladan Brood
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 13:58    [Cytuj]

Pobrzękując lekko kolczugą do pomieszczenia wszedł drow. Ciężki tulwar zwisał mu z pasa, zaś na plecach przytwierdzona była tarcza, którą obcy zdjął z lekkim sapnięciem. Drogę do szynkwasu pokonał w kilka kroków i przywołując gestem karczmarza, poprosił o kufel wody.
-Ile płacę?-zapytał drowa, przy okazji bacznie obserwując wnętrze karczmy.
-Całkiem tu tłoczno.-rzekł bardziej do siebie niż do kogokolwiek innego.
_________________
Caladan Brood, leżący pod menhirem,
zwiastun zimy, w kurhanie, nie znający smutku
jego grobowiec odarto ze słów,
a w dłoniach, które miażdżyły kowadła
dzierży młot swej pieśni -
żyje, śpi tylko, ostrzeżcie więc bezgłośnie
wszystkich: nie budźcie go.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Sandra
UW - User Walczący


Sandra
Sidan
?owca
Wiek: 29
Posty: 172
Piwa: 4/5
Skąd: Toruń

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 14:22    [Cytuj]

Oglądała wszystko z daleka. Widać to mleko co piła niedawno lekko ją zamroczyło. Mrugnęła parę razy w celu wybudzenia się. Ziewnęła przeciągle pomrukując coś pod nosem:
- Co za speluna... - westchnęła lustrując już uważniej otoczenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Marainnai
Elfia Barbarzynka :)


Marainnai
Elf
Barbarzyńca
Posty: 14

Zloto
Wysłany: 2009-04-16, 15:55    [Cytuj]

W milczeniu przyglądała się całej sytuacji. W zamyśleniu zaczęła nawijać na palec kosmyk włosów.
- Felku powiedz mi proszę co jest na tym rysunku - Odezwała się w końcu zaciekawiona - O jakim mieczu mowa? - Uniosła delikatnie puchar z winem i pociągnęła łyczek.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 15