Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Emilka
2010-08-30, 22:20
[Retro] Zakon Smoka vs Szare Miecze
Autor Wiadomość
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 14:37    [Cytuj]

Oto screen.



Co do dostępu do kwatery dyplomaty... W momencie gdy Zakon Smoka wykaże chęć nawiązania z nami rozmów zostanie w tym dziale forum utworzone odrębne podforum, ukryte, dostępne wyłącznie dla wojowników Zakonu Smoka i Szarych Mieczy.

Dostępu do podforum przeznaczonego dla wojowników Wiejskiej Bandy żaden wojownik spoza Wiejskiej Bandy otrzymać nie może.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 14:44    [Cytuj]

27 Lipca - data pierwszego wpisu, więc sojusz był przed wojną. Także jedyny złamany punkt to brak zgłoszenia się sojusznika do obrony SM w tym temacie. Ja od siebie nie mam już nic więcej do dodania. To do ZS należy utrzymywanie stosunków dyplomatycznych z innymi gildiami, poprzez wyznaczanie ambasadorów. Jeżeli takowy nie zgłosił sie do SM, to nie wina tejże gildii, że ZS nie dopilnował swoich wysłanników oraz interesów.
Ostatnio zmieniony przez Azareus 2010-08-13, 14:46, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Leopold
Jeden z Pięciu


Człowiek
Paladyn

Leopold von Carsthof
Posty: 11
Skąd: Zamek Carsthof

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 14:55    [Cytuj]

Khhagrenaxx napisał/a:
Co do dostępu do kwatery dyplomaty... W momencie gdy Zakon Smoka wykaże chęć nawiązania z nami rozmów zostanie w tym dziale forum utworzone odrębne podforum, ukryte, dostępne wyłącznie dla wojowników Zakonu Smoka i Szarych Mieczy.


Zakon taka chęć wykazywał juz dawno temu, jednak został zignorowany. Zreszta jest to jednym z powodówwypowiedzenia wojny.

Khhagrenaxx napisał/a:
przepraszam w imieniu sojuszu, że nie został potwierdzony udział naszych sojuszników w tej wojnie w tym temacie.


Niemniej złamane zostały postanowienia. Jak to wykorzystam. Zobaczymy.
_________________
"This is not the abandonment of death,
nor is it the breath of life.
This is a funeral song,
the musical interlude between life and death.
This is not the bittersweet music of the dearly departed, though-
this is the Symphony of the Damned."

Charlotte Gaudibert, Aequitas Fatalis
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Zakon Smoka
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 15:06    [Cytuj]

Cytat:
Zakon taka chęć wykazywał juz dawno temu, jednak został zignorowany. Zreszta jest to jednym z powodówwypowiedzenia wojny.


Nie wiem o czym mówisz mroczny wojowniku, Panie na Zamku Carsthof, na przyszłość polecam wysłanie mi zwyczajnej poczty, gdyż rzadko bawię w Rivangoth... A poczta zawsze dochodzi, szybko, sprawnie i bezboleśnie. To rozwiązanie wydaje mi się zdecydowanie prostszym niż wszczynanie działań wojennych. Chyba że zależało Ci Panie na tym, aby któryś z naszych wojowników niskiego stanu, nie wart zapewne Twego splunięcia - gdyż Twa ślina pewnie panaceum istnym jest, albo kwasem? któż to wie? - pogruchotał Ci kości, w takim razie pragnieniom Twym uczyniliśmy za dość.

I nie chowaj urazy do tych, jak Wy to określacie "wieśniaków", za to że dotychczas nie potwierdzili udziału w tej imprezie, pijane to i skore do bitki towarzystwo zapomniało dotrzymać tychże formalności, a i my ogarnięci gorączką wojenną przeoczyliśmy ten fakt i nie napomnieliśmy ich o tym.

Jako rzekłeś, zobaczymy. I raz jeszcze zaklinam Cię, nie żyw do nas urazy za przewiny i gapiostwo tego kociego pomiotu Wyrwichwasta! Tymczasem walczcie, skoro już na nas napadliście!
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
vallo
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 15:12    [Cytuj]

Jako ze nie należę na stale do żadnej gildii, to kontrakt umieszczam tutaj - publicznie.

Mistrz Zakonu SMoka wynajmuje mnie jako najemnika, jako argument podaje złamanie zasady Rady Seavranu. Ja zaś stawiam następujące warunki.

Zakon Smoka wpłaca 10 tysięcy sztuk złota do określonego miejsca.

Nie spełniając tego warunku, Wiedźma gwarantuje Ci, że osobiście zmiecie mistrza Zakonu na wojnie, sprowadzając na jego organizacje klęskę.

Nie należę do żadnej gildii, więc wszelkie punkty/zabójstwa zdobyte na tej wojnie nie liczą się nigdzie.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Walgo


Niziołek
Paladyn
Wiek: 44
Posty: 324
Piwa: 31/41
Skąd: www.gołebaby.pl

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 15:50    [Cytuj]

Walgo, Mroczny Elf berserker, postanowił przyłączyć się do tego konfliktu po jak mu się wydaje słabszej stronie, aby uczynić go ciekawszym i sprawdzić się w walce z osławionym Zakonem Smoka. Robię to zupełnie niezależnie, nie mając żadnych konkretnych związków ani z Szarymi Mieczami, ani też nie mając nic przeciwko Zakonowi Smoka, wreszcie w żaden sposób nie należy mnie łączyć w tym aspekcie z działaniami Piwożłopów.

:>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 16:21    [Cytuj]

Khhagrenaxx, chęć nawiązania stosunków wykazałem na początku lipca. Ówczesny mistrz, Wyrwichwast, polecił mi wysłanie mu pw, bo forum dla ambasadorów nie mieliście. Tak więc 15 lipca 2010 o godzinie 22:20 wysłałem rzeczonemu mistrzowi wiadomość. Do czasu wojny odpowiedzi nie doczekałem, a mistrz zmienił się dopiero tuż przed wypowiedzeniem wojny.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 16:25    [Cytuj]

Rozumiem, ale tak jak pisałem, nie żywcie do nas urazy za jego zaniedbania ;P

No ale nic, mleko się rozlało i walczymy!
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 16:30    [Cytuj]

A czemuż mielibyśmy nie żywić? Toż to w końcu mistrz i założyciel Szarych Mieczy, w dalszym ciągu członek SM. Bez niego by was nie było, więc nie widzę powodu, aby ignorować jego działania(a właściwie brak).
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 18:45    [Cytuj]

Więc żywcie i atakujcie. Czekamy zwarci i gotowi.
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyrwichwast
[Usunięty]


Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 19:28    [Cytuj]

Cytat:
Khhagrenaxx, chęć nawiązania stosunków wykazałem na początku lipca. Ówczesny mistrz, Wyrwichwast, polecił mi wysłanie mu pw, bo forum dla ambasadorów nie mieliście. Tak więc 15 lipca 2010 o godzinie 22:20 wysłałem rzeczonemu mistrzowi wiadomość. Do czasu wojny odpowiedzi nie doczekałem, a mistrz zmienił się dopiero tuż przed wypowiedzeniem wojny.


Cholercia wiedziałem, że o czymś zapomniałem :P To się porobiło no. No ale nic, jest wojenka, zabawa i te no, słowne utarczki - czyli z założenia wyszło na dobre.

Jako marne usprawiedliwienie mogę dodać, że priva dostałem w niefortunnym terminie to jest w okresie mojego "wakacyjnego" urlopu. No i tak jakoś wypadło. <bezradny>
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2010-08-13, 19:48    [Cytuj]

Usprawiedliwienie zaiste marne. Jesteś na wakacjach, to nie jesteś mistrzem, proste ;P

Cytat:
Więc żywcie i atakujcie. Czekamy zwarci i gotowi.

Ja tu miałem nadzieję na jakąś dłuższą i poważniejszą 'dyskusję', a Ty mi tu z takim tekstem ;P
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-08-14, 21:28    [Cytuj]

PI?TEK 13

Nie jestem przesądny ale... no rrrwa! Remis tu, remis na s1. Albo to przypadek, albo ktos bardzo lubi kontaktowac się z moim odbytem.

Niemniej, Wiedźma cudów cud zaprezentowała, czyli zremisowała mając na to 0,05% szans. Tak, specjalnie na takie anomalie randomowe odpalilem symulator Fayla. I znowu topowy rycerz przegrał z Loolkim. Czaru kurna.

A teraz słowa dla Sz.P. Randoma



Masz w tubę![tm]

PS: poprawka - to Theoara Gham Dolum zabił.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2010-08-14, 22:01    [Cytuj]

Dzisiaj jest już sobota 14 ;P
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-08-14, 22:02    [Cytuj]

A kiedy poszliśmy atakować? A? to podpada pod piątek, wyruszyliśmy w kiepski dzień ;p
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
eymi
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 17