Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Wojownicy na mobailach/telefonach
Autor Wiadomość
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2010-08-05, 20:25   Wojownicy na mobailach/telefonach [Cytuj]

Czy ktoś używa do grania telefonu lub jakiegoś PDA? Jakie się odczucia? Na jakich urządzeniach gracie?
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-08-05, 21:54    [Cytuj]

Napisze ci za dwa tygodnie:P
Testy na Nokii X3 - jak na explorerze :) całkiem ujdzie
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2010-08-06, 13:11    [Cytuj]

Chodzi mi o problemy i co może przeszkadzać. Może pisać w tej sprawie w temacie lub na PW.

Po prostu komórki z dostępem do nety (WiFi lub GSM) są coraz bardzie popularne, a korzystanie z nich coraz łatwiejsze. Ja np. sprawdzam możliwości gry z ekranami dotykowymi i widzę naprawdę duże różnice w stosunku do klikania myszką.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2010-08-06, 13:50    [Cytuj]

Na ekranie dotykowym na pewno szybciej idzie się poruszać.
PO 10 minutach no fonie na wojach - dorwanie się do myszki to niebo:)
Fakt idzie zmniejszyć rozdzielczość ,ale wtedy dupa widać nawet odruchowo:)
Trochę pokliczę i może jeszcze napisze co przeszkadza:) albo kupię mysz do telefonu:P
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Rylek


Lacert
Najemnik
Cecyl z Bladopola
Posty: 26
Skąd: Radom

Zloto
Wysłany: 2010-08-09, 10:54    [Cytuj]

to ja sie wypowiem bo dosc czesto w sob korzystam z komorki aby zrobic turniej
stad zaczne
nokia 5800
wbudowana przegladarka na firmware z lini 5x dziala ale jaksie wlaczy obsluge js i to z roznym skutkiem

opera mini 5.. powiem tak cudo ;) boli brak myszy ale dzieki dotykowcu mozna wyklikac turki
bledy sa przy tozdawaniu pkt po rozdaniu pkt nie widac w co dalismy wiec liczymy na to ze sie nie pomylilismy ...

opera mobile 10. mialem z nia problemy wywlala mi sie cala przegladarka na nokii ale to za czasow bety.. nowej nie sprawdzlaem mini mi wystarcza

jest jeszcze skyfire.. wersja 1,5 na symbiana jest wersja ostatnia. firma porzuca rozwoj ;/ tam dzialali wojownicy b dobrze

moze kiedys doczekamy sie urposzczonych wojownikow na komorki ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Wiejska Banda
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2010-08-09, 11:28    [Cytuj]

[quote]moze kiedys doczekamy sie urposzczonych wojownikow na komorki ;) [/quote]

I tak i nie. Teraz nie ma sensu tworzyć osobnych serwisów dla komórek - mnie osobiście denerwuje przekierowanie na takie strony. Bardziej opłaca zoptymalizować całość serwisu lub stworzyć dodatkową skórkę z myślą o użytkownikach telefonów dodając większe przyciski i większe odstępy między nimi.

Ten temat powstał by zebrać takie informacje i sprawdzić jaki będzie odzew - jeżeli mały to drobne poprawki, jeżeli większy to coś dużego.

Ja osobiście korzystam z Androida i widzę, że producenci coraz bardziej idą w kierunku systemów opartych na linuxie. Nokia też zostawia Symbiana (nie piszemy tanich, prostych telefonach ale o smartfonach) na rzecz MeeGo.

Co będzie to zobaczymy.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Marvolo


Dargorada Czarny Kruk
Szermierz
Wiek: 33
Posty: 64
Piwa: 3/7
Skąd: Gliwice

Zloto
Wysłany: 2010-09-02, 16:35    [Cytuj]

Kiedyś także pogrywałem w wojów przez telefon, zwykły soniacz (k510i) ;P W tamtym czasie zauważyłem błąd dość uciążliwy: wybraniu przeciwnika na turnieju wywalało mnie z konta i trzeba było się logować jeszcze raz. Po 3-4 próbie zagrania turnieju w końcu się udawało :D Używałem oczywiście opery.
Co do większych przycisków i specjalnej skórce, moim zdaniem to byłoby dobre i ułatwiłoby grę mobilnym :)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 17