Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emilka
2010-10-26, 19:52
[ogłoszenie] Honorowi Dawcy Krwi
Autor Wiadomość
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-05-21, 19:10   [ogłoszenie] Honorowi Dawcy Krwi [Cytuj]

-Ha, widzę wielki entuzjazm w Twych ślepiach! Ale widzisz nie interesujesz nas, chcemy tylko Twojej krwi... Jak to nie oddasz? Podejdź no bliżej to zaraz się przekonasz... Że szybko biegasz? ja też.

...

Eh... faktycznie... szybko biegasz... no dobra, niech stracę, możesz do nas dołączyć i zatrzymać swoją krew... przynajmniej na razie, tylko na wpisowe musisz oddać pół litra... Nie Idioto! Pół litra krwi.

...

Usiądź i się nie ruszaj przez chwile, zapewniam że zabieg jest całkowicie bezbolesny...
No nie wyrywaj się tak bo mnie pochlapiesz...
Jak to, że ja kłamałem? Przecież mnie nic nie bolało hehe


Cele: jednoosobowe, dwuosobowe, wieloosobowe.
Czym się zajmujemy: Zbieramy krew od chętnych... od niechętnych właściwie też.
Czego oczekujemy: krwi oczywiście, nie koniecznie Twojej.
Co oferujemy: karierę w szybko rozwijającej się organizacji, pracę w młodym i ambitnym gronie, kursy, szkolenia, delegacje.
Siedziba: Jeszcze do niedawna nasz punkt poboru krwi mieścił się na tyłach rzeźni, ale jakoś mało chętnych mieliśmy więc zmieniamy lokalizacje. Jak się uda to może nawet w dzielnicy ambasad otworzymy nowy punkt.

Zainteresowanych prosimy o składanie, podań, życiorysów, testamentów i pół litra krwi na ręce gada Sly lub kurdupla Chamsiina.

_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2010-05-23, 16:08    [Cytuj]

Pierwszy punkt poboru krwi już otwarty

_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-08, 23:01    [Cytuj]

Weterani! UberKoksy! Dinozaury!


Czy jak spoglądacie na listę gildii, to wasze twarze wyglądają mniej więcej tak?



Zapewne chcecie powrotu do czasów, kiedy swoją MOC można było udowodnić na wojnie? Kiedy to mordowało się na wojnie kilku przeciwników?


Po prawej - gracz TOPu gotujący się do masakry. Z lewej niczego nie spodziewający się średniak, oczekujący na kolejną radę od starszaka.

No właśnie. Ale popatrz no. Jest perełka. Widzisz? w HDK swego czasu było 10 ludzi. W WW było ich 25. No popaaatrz na wojnę, HDK straciło 3 ludzi, a w WW 3 ludzi to bodaj ostało się żywych. nadal masz wątpliwości co do tego, ze to gildia dla hardcorów i weteranów takich jak ty?


Jeden z typowych noobków, który będzie Ci próbował wmówić, ze bycie weteranem to grzech.

No właśnie. Jak nie do HDK to gdzie pójdziesz mości weteranie? w HDK udowodnisz raz jeszcze, że lvl to nie wszystko. Ja ty i Oni wiedza, ze bije od Ciebie jedwabistość tak mocna, ze po alchemizacji będziesz mordował samym wzrokiem i pobierał krew. Ale zaraz, kto będzie miał alchemika?

No tak

TEN CO WYGRYWA WOJNY
CZYLI - HONOROWY DAWCA KRWI




Jeden ze skuteczniejszych sposobów szpiegostwa


Forum to nie dla was. Owszem, posiadamy je, ale tylko dla członków, ot co :P jestes weteranem, nie musisz spamić setek postów, toć większość z nas masz na GG a jak nie masz to nas poznasz :P

"Trzeba ich blokować, ale nie walczyć... Na przerzucenie się do obrony będą mieli około 50s. Pytanie brzmi tylko, skąd te &^%$ znały godzinę naszego szturmu... nie mówcie, że przez przypadek - nadal twierdzę, że mamy w osadzie kreta... "
aka 'prorocze wizje jegomościa z WW w 100% znającego mechanikę gry.

Noo, chcesz wiedzieć to co my? Bo my wiemy, co oni wiedzą, ale oni nie wiedzą co my wiemy. Dyplomacja i polityka to nie tylko "zostańcie naszym sojusnzikiem plox". To także wyrafinowane sztuczki, podpuszczanie przeciwnika, szpiegostwo i dywersja. Jesteś weteranem, to dla Ciebie chleb powszedni. I jakże to emocjonujące:P


Mina naszego mistrza po kolejnej udanej akcji - petryfikacji.

Na co czekasz? pisz w grze do Sly albo an forum do Yarpena! Nie słuchaj się wściekłych przeciwników, ponieważ

 Autor postu otrzymał 13 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 13 piw(a):
Yarpen, Narciwal, arikar, MKej, Grudo, Caus, loolki, Desmond, Kefeon, Szafa, Marduk, Apokalipsis, Kadian
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17