Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Współpraca między kontami na różnych serwerach - płatności
Autor Wiadomość
Leithain

<brak>
Posty: 22
Postawił 1 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-10-03, 17:04   Współpraca między kontami na różnych serwerach - płatności [Cytuj]

No więc, chodzi mi o to, aby umożliwić jakąś współprace między kontami na różnych serwerach albo co byłoby jeszcze lepszym rozwiązaniem JEDNO konta na wszystkie serwery.

Jeżeli druga możliwość nie jest możliwa, to chociaż jakieś bonusy za doładowanie na jednym koncie (np. 20% dodatkowo idzie na kontu na innym serwerze), chodzi o to żeby ktoś kto gra na 3 serwerach nie musiał wydawać majątku na obywatela...

A i za sms za 9+vat moglo by byc tak bonusowo 10 wojo funduszy a nie 9
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2009-10-03, 17:18    [Cytuj]

Cytat:
chociaż jakieś bonusy za doładowanie na jednym koncie (np. 20% dodatkowo idzie na kontu na innym serwerze)

Byłoby to raczej technicznie trudne do zrobienia, bo te konta nie są w żaden sposób ze sobą powiązane.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Leithain

<brak>
Posty: 22
Postawił 1 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-10-03, 18:06    [Cytuj]

Cytat:
A i za sms za 9+vat moglo by byc tak bonusowo 10 wojo funduszy a nie 9

moze chociaż to? a serwery mają osobne bazy danych jak rozumiem? nie da się robić zależności między nimi?
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-04, 13:34    [Cytuj]

A jak to widzisz na zasadzie tej samej nazwy? A jak ktoś weźmie sobie taka nazwę konta na innym serwie jak Ty masz na pierwszym? No można by to zrobić na postawie maila ale wtedy mail musiałby być sprawdzany przed aktywacja konta (lub aktywacja POPRZEZ mail).
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2009-10-04, 19:12    [Cytuj]

Leithain - wszystko się da, tylko czy jest sens? (O wiele) więcej zabawy tylko, no i mniej kasy dla twórców.
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-04, 23:17    [Cytuj]

Bez urazy, ale opłaty w Wojownikach są i tak śmiesznie niskie, więc moim zdaniem sugerowanie jeszcze jakichś dodatkowych bonusów jest nie na miejscu. W innych grach 2 tygodnie kosztują 12-20 złotych, tu za taką kwotę są 3-5 miesięcy.

?ączenie ze sobą kont na różnych światach nie wchodzi w grę. Przy obecnej konstrukcji kodu odpowiedzialnego za konta jest to ogrom pracy, którą trzeba by wykonać. Bolivar wyjaśniał te kwestie jeśli mnie pamięć nie myli około pół roku temu, gdy pojawiły się pytania czy będzie jedno konto na wszystkie światy, czy każdy będzie miał osobne.

Podsumowując nikt nie będzie dodawał sobie masy pracy by w rezultacie mieć mniejsze przychody. Tym bardziej, że miesięczny obywatel na wszystkich istniejących światach to 2-3 piwa w knajpie ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Asbagarin


Asbagarin
Mroczny Elf
Barbarzyńca
Wiek: 39
Posty: 81
Piwa: 5/2
Skąd: Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-10-05, 17:55    [Cytuj]

tak Philu ale może załóżcie konto gdzie da się wpłacić pieniądze, chociaż nie wiem czy nie powinniście wtedy założyć firmy i tak ZUS trzeba płacić podatki... :P
_________________
http://lineage2aurora.pl/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2009-10-05, 20:26    [Cytuj]

Asbagarin napisał/a:
tak Philu ale może załóżcie konto gdzie da się wpłacić pieniądze, chociaż nie wiem czy nie powinniście wtedy założyć firmy i tak ZUS trzeba płacić podatki... :P

A co, SMS'y są pozbawione takich odpowiedzialności?
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-05, 22:26    [Cytuj]

Smsy są rozliczane na osobę fizyczną, a z tego co się orientuję przelewy musiałyby już być na firmę. A w tej chwili firmy się nie opłaca zakładać bo musielibyśmy dokładać do interesu ;-)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Stolarz


Vercingetorix
Lacert
Szermierz
Vercingetorix
Wiek: 32
Posty: 105
Piwa: 4/35
Skąd: Świebodzice

Zloto
Wysłany: 2009-10-09, 22:02    [Cytuj]

a ja ostatnio na podstawach przedsiębiorczości słyszałem, że idzie wyciągnąć od państwa 18 tysięcy na utworzenie nowej firmy, jeśli się spełni pewne warunki i dotrzyma pewnych zobowiązań. gdyby jeszcze ktoś w urzędzie się na to zgodził to na pewno by się wam to zwróciło :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  GWN
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-09, 23:53    [Cytuj]

To to ja na przykład wiem od dawna.
1. nie mamy na co wydać 18 tysięcy tak aby to zafakturować bo nie możesz do tego wliczyć własnej wypłaty. Zafakturować zawsze można na lewo ale... Chciałbyś to zrobić przy dotacji z unii?
2. Projekt musi przynosić zyski dla działalności w bilansie z wkładem intelektualnym ;P

Odpada na całej linii i na dotacje nie ma co liczyć ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15