Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ralz
2009-06-20, 18:41
Próba zalogowania na moje konto - nieudana
Autor Wiadomość
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 12:43   Próba zalogowania na moje konto - nieudana [Cytuj]

hmm Mam konto od 1 ery, na nim kasę, obywatela do 2011, na nim zastrzeżone imiona, ta era to są wojownicy czy inna gra, bo nie mogę się zalogować na swoje konto o co c'mon????
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 12:48    [Cytuj]

Dobra, ale skoro została ta sama nazwa, to i kasa nie powinna przepadać, bo nowy Team, ogłosił się spadkobierca starych wojów, to i stare umowy powinny być respektowane. Kto mi odda pieniądze??

Jak Idea się zamieniała w Orange, to mi nikt telefonu i darmowych minut nie odbierał. Mocno się zdziwiłem. Jeszcze pewnie ktoś używa mojego zarezerwowanego imienia
:/ . Tam gdzie jest kasa tam się już takich jaj nie robi. Przedszkole się skończyło w dniu pierwszych wpłat na obywatela.
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 12:51    [Cytuj]

Raczej dasz rade zrobic swojego 'Drizzta" bo ten drugi ma ten dopisek 'Do'Urden" ;p rezerwacji chyba teraz nie ma, albo nie jestem zorientowany. Zas dane na starym serwerze są ponoc nie do odzyskania, bo firma nie chce Wojtkowi oddac danych. ;p
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:00    [Cytuj]

Drizzt napisał/a:
Dobra, ale skoro została ta sama nazwa, to i kasa nie powinna przepadać, bo nowy Team, ogłosił się spadkobierca starych wojów, to i stare umowy powinny być respektowane. Kto mi odda pieniądze??

Jak Idea się zamieniała w Orange, to mi nikt telefonu i darmowych minut nie odbierał. Mocno się zdziwiłem. Jeszcze pewnie ktoś używa mojego zarezerwowanego imienia
:/ . Tam gdzie jest kasa tam się już takich jaj nie robi. Przedszkole się skończyło w dniu pierwszych wpłat na obywatela.


Ogłosił się spadkobiercą nowych Wojów? Gdzie? raczej ciągle pisze, że odcina się od tego co było wcześniej...

Jeżeli masz jakieś pretensje i zastrzeżenia to możesz porozmawiać o tym z Wojtkiem - on był osobą odpowiedzialną za Wojowników. Obecne osoby tworzące grę odcinają się od tego co było wcześniej i nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania Wojtka.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:15    [Cytuj]

Bolivar napisał/a:
Drizzt napisał/a:
Dobra, ale skoro została ta sama nazwa, to i kasa nie powinna przepadać, bo nowy Team, ogłosił się spadkobierca starych wojów, to i stare umowy powinny być respektowane. Kto mi odda pieniądze??

Jak Idea się zamieniała w Orange, to mi nikt telefonu i darmowych minut nie odbierał. Mocno się zdziwiłem. Jeszcze pewnie ktoś używa mojego zarezerwowanego imienia
:/ . Tam gdzie jest kasa tam się już takich jaj nie robi. Przedszkole się skończyło w dniu pierwszych wpłat na obywatela.


Ogłosił się spadkobiercą nowych Wojów? Gdzie? raczej ciągle pisze, że odcina się od tego co było wcześniej...

Jeżeli masz jakieś pretensje i zastrzeżenia to możesz porozmawiać o tym z Wojtkiem - on był osobą odpowiedzialną za Wojowników. Obecne osoby tworzące grę odcinają się od tego co było wcześniej i nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania Wojtka.


Tak jest najprościej, jednak przejmując bazę klientów zobowiązania pozostają czy będziesz pisał, że się odcinasz czy nie :/ .
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:20    [Cytuj]

Jaka bazę klientów? Jakoś nie przypominam sobie by Wojtek cokolwiek przekazał. Może rzuć okiem do tematu:
http://rivangoth.net/view...der=asc&start=0

W momencie odbugowywania kody i startu ery nikt nie miał dostępu do bazy - delfnet zablokował konto Wojtka (jeżeli dobrze pamiętam) w styczniu.

Warto pierw poczytać forum, a nie pisać posty z oskarżeniami. Powinieneś wiedzieć, że pierw zbiera się informacje, a później pisze...
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:24    [Cytuj]

Pisze się najpierw a nie pierw :) . To po pierwsze. Po drugie za dużo tego do czytania i jest to nieczytelne. Po trzecie taka bazę, że używacie nazwy i forum gdzie zrzeszeni byli gracze wojowników.; Wiec nie bądź hipokryta i nie kłóć się ze mną dla zasady. 90% graczy gra tylko dzięki poprzednim wojom. I o tej realnej bazie klientów mówię.
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:30    [Cytuj]

Jak zwykle...
Nazwa: Seaveran: Wojownicy - na prośbę kilku osób. Pierwotnie nazwa miał być inna.
Forum: skin został przygotowany przez Ralza.
Hipokryta - cóż właśnie mu odpowiadam.
Ludzie: graja dzięki znajomym.
Nie chce ci się czytać: mi nie będzie chciało się na kolejne posty odpowiadać.

Jeżeli masz do kogoś pretensje - telefon do Wojtka masz.

[edit]
http://www.sjp.pl/co/pierw
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Ostatnio zmieniony przez Bolivar 2009-06-19, 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:35    [Cytuj]

Dobra nie chce mi się z Tobą kłocić, bo wiem jaki jestes zażarty, byle Twoje na wierzchu hehehe

Prawda jest taka, że zasady walki (czyli kod w części), popularnośc i ludzie są ze starych wojów. jakiekolwiek bys nie wymyslałem grafomańskie dyrdymały to i tak nie bedziesz miał racji :) .


hehehehe
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 13:41    [Cytuj]

JESTES MA?YM CZ?OWIECZKIEM JEDYNE CO MOŻESZ ZROBIC JAK JUŻ NIE MASZ ARGUMENTÓW TO WYSTAWIć MI WARANA, BANA LUB SKASOWAC POST, KTÓRY CI NIE ODPOWIADA. ŻA?OSNE HEHEHEHEHEHHE

WARAN ZA PROWOKOWANIE I OBRAŻANIE HEHEHEHEHE

FASZYZM PE?NA GęB? TUTAJ PANUJE. ZMYWAM SIę HEHEHE
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 14:58    [Cytuj]

Jak można mieć obywatela na 3 lata????///
BYły max na pół roku chyba i trzeba przedłużać po kończącym się..
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 15:06    [Cytuj]

vallo, Wojtek czasem dawał za free obki - m. in. tego dał na ostatnim Zlocie.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
vallo
?ysy


Vallo
Wiek: 42
Posty: 385
Piwa: 31/134
Skąd: ze wsi

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 15:10    [Cytuj]

Aha:) upili i wyciągneli.:P "życe"
Teraz całego teamu nie schleje :P
_________________
Alkoholicy są dla mnie niczym ...... Niczym Bracia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC 4 Ever
     
Drizzt


Posty: 34

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 15:17    [Cytuj]

vallo napisał/a:
Aha:) upili i wyciągneli.:P "życe"
Teraz całego teamu nie schleje :P


Może dlatego, że byłem 1 osobą, nie znajomą, która zarejestrowała się na wojownikach :) . Niestey dzisiaj mamy inne czasy małych ludzi :) .
_________________
A Deo Rex A Rege Lex
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Salamon


Liberum
Sidan
Gwardzista

Wiek: 34
Posty: 162
Piwa: 6/8

Zloto
Wysłany: 2009-06-19, 23:10    [Cytuj]

zaraz zaraz zaraz, ja tu chyba czegoś nie kapuje, w 2004 "kupiłeś" (albo załatwiłeś jakimś sposobem) płatne konto obywatela a gdy nad projektem przejęli kontrole inni ludzie niż wojtek który zaniechał tego a oni stworzyli na pomyśle lecz innym kodzie 'seavran' rościsz sobie prawo do czegoś co miałeś tam? chyba jesteś niepoważny i to jak na taki wiek, nie znam cię ale po zachowaniu w stosunku do przedstawianego wieku można wywnioskować wiele, nie wszystko pisząc a przynajmniej to co oczywiste jednak co ja powiem
wyznaj nam jakie to były ogromne pieniądze które straciłeś
kolejna sprawa czy przypadkiem w regulaminie nie było wzmianki że jeżeli coś się stanie, nie mamy prawa rościć sobie praw do tego co mamy na koncie (postaci, przedmiotów, obka, wysłanej kasy?) ?
kolejna sprawa
Cytat:
ta era to są wojownicy czy inna gra

jak już się powinieneś domyślić, a nie wiem czy tak jest uproszczę ci to, tak to jest 'inna' gra
jeżeli grałeś kiedyś w mario, a inna firma wykupi sobie prawo do nazwy, stworzy grę platformową opartą na tej samej zasadzie co mario, nazwie ją podobnie jednak nie będziesz sterował już tytułowym mario a jakimś innym zgredem to czy jest to to samo?
_________________
We're all mad here... You fight to live, I live to fight...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Bractwo Ostrzy
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16