Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
[split]Serwer "fun up" zamiast s2 i HC
Autor Wiadomość
Narciwal
Kyok fan

Narciwal
Człowiek
Rycerz
Wiek: 30
Posty: 84
Piwa: 1/10
Skąd: Silesia

Zloto
Wysłany: 2009-11-29, 20:25   [split]Serwer "fun up" zamiast s2 i HC [Cytuj]

To co zrobić z wolnym serwerem pozostawimy wielkiej kreatywności naszego Team'u wspomaganego przez rzeszę pomysłowych wojowników ;)
_________________
W ryj?
Ostatnio zmieniony przez Khhagrenaxx 2009-11-30, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kefeon
główny cienias


Wiek: 34
Posty: 75
Piwa: 13/12
Skąd: zewsząd

Zloto
Wysłany: 2009-11-30, 17:31    [Cytuj]

To proste, typowo wojenny serwer ;) Kilka gildii, postacie od razu na 250 lvlu, bez możliwości zdobywania kolejnych poziomów. Cały sprzęt dostępny za darmo, oprócz kompleksowego, z oczywistych względów brak questów, grupek, itp. Zostają tylko treningi, dzięki którym można wypróbowywać nowe sety na kumplach z gildii. Za wygraną walkę wojenną dostaje się jeden talon, jeden poziom oraz możliwość ulepszenia jednej części ekwipunku o jeden poziom. Po śmierci 3 dni niestety trzeba odleżeć, potem zaś postać zostaje wskrzeszona z 40% HP. Regeneracja standardowa, 15% dziennie. Zamiast jednego poziomu oraz możliwości ulepszenia czegoś można dać jakąś konkretną ilość expa oraz złota mające związek z poziomem pokonanej postaci.
Bardzo luźny pomysł, nie przemyślałem go zbyt dobrze, no i nie wiem, jakby wyglądało zrobienie takiego czegoś od strony technicznej.
Komentujcie, wytykajcie błędy, ale nie mieszajcie z błotem :P

Tak, wiem, najgorsze jest to, że ktoś tymi gildiami musi zarządzać, i ten ktoś ma przekichane jeśli chodzi o strategię wojenną, ale... ;)
_________________
"Życie to chytra sztuka. Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy."
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ont
Narciwal
Kyok fan

Narciwal
Człowiek
Rycerz
Wiek: 30
Posty: 84
Piwa: 1/10
Skąd: Silesia

Zloto
Wysłany: 2009-11-30, 17:56    [Cytuj]

A widzicie nawet o swoich pomysłach nie muszę pisać bo inni to za mnie zrobią :P
Ale ja bym proponował jeszcze bardziej okrojoną wersję a mianowicie: -giniesz,czekasz x dni,odradzasz się z 300 lvl wszystkie staty do rozdania,profity i sprzęt za darmo.Zamiast expa punkty na konto nie na postać za pokonanych przeciwników.
W skrócie odpowiednik serwerów fun np w wow-ie...
_________________
W ryj?
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 18