Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Khhagrenaxx
2009-11-28, 20:52
Tematy w rekrutacji
Autor Wiadomość
Arnatos Malvoy
Zasłużony dla Rivangoth
Szelma



Arnatos Malvoy
Półelf
Najemnik
Wiek: 36
Posty: 196
Piwa: 23/14
Skąd: GWN

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 18:46   Tematy w rekrutacji

Trzeba by albo zakazać pod groźbą kary dyskusji.

LUB

Pozwolić autorom zamykać tematy.

LUB

Dać w tym dziale Autorowi tematu moda w jego temacie
_________________

Najemnik w służbie GWN
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:00   

Myślę, że rozwiązanie drugie (z zamykaniem) byłoby najlepsze.
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Spider4

Posty: 718
Piwa: 31/52

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:05   

Kudlaty napisał/a:
Myślę, że rozwiązanie drugie (z zamykaniem) byłoby najlepsze.


Powiedział ten, który sam naspamował ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:06   

Od tej pory tematy oznaczone tagiem dyskusja przez założyciela będą pozostawiane otwarte. Tematy oznaczone tagiem ogłoszenie będą zamykane przez moderatorów.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:09   

Z tego co pamiętam panel administracyjny to chyba nie da się dać komus moda tylko na jeden temat... A co za tym idzie trzebaby dawać moderatora na dany dział, czyli kazdy kto zacznie temat musiałby otrzymywać moda aby mógł sobie sam zamknąć/sprzątać ale przy tym miałby możliwość "usuwania postów" w tematach nie swoich... Jak chcecie zamknąć temat to napiszcie do moderatora. Jak chcecie usunięcia postów z tematu, to napiszcie do moderatora, albo złoście posty... Czy to jest aż takie trudne?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Alexa
Piratka


Korlat
Mroczny Elf
Najemnik
Alexa
Wiek: 40
Posty: 14
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Gdynia/Londyn

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:17   

Tak samo mozna poprosic aby reklame gildii wklejal moderator. Przeslac na pw i po klopocie.
_________________

Drowka najemniczka: Korlat
Absolwentka Turkusowej Szkoły Rycerskiej

..::Grow in Power::..

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Piraci Morza Czaszek
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 19:30   

To akurat byłoby kłopotliwe, bo sami nie moglibyśmy edytować swojej reklamy... Trzebaby prosić moderatora o to aby coś zmienił...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Pawianus
Zasłużony dla Rivangoth
Mistrz WW



Ork
Berserker
Zygfryd Pawianus Ostateczny
Wiek: 35
Posty: 39
Piwa: 7/1
Skąd: Jasło/Jarosław

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 20:32   

KoniAK napisał/a:
Z tego co pamiętam panel administracyjny to chyba nie da się dać komus moda tylko na jeden temat... A co za tym idzie trzebaby dawać moderatora na dany dział, czyli kazdy kto zacznie temat musiałby otrzymywać moda aby mógł sobie sam zamknąć/sprzątać ale przy tym miałby możliwość "usuwania postów" w tematach nie swoich... Jak chcecie zamknąć temat to napiszcie do moderatora. Jak chcecie usunięcia postów z tematu, to napiszcie do moderatora, albo złoście posty... Czy to jest aż takie trudne?


Hmm, teoretycznie można by przecież przerobić trochę skrypt forum, w praktyce jednak nie jest to chyba takie łatwe ;P Przynajmniej u mnie na forum gildii zawsze wychodziła kaszanka.

Cytat:
Trzeba by albo zakazać pod groźbą kary dyskusji.

LUB

Pozwolić autorom zamykać tematy.

LUB

Dać w tym dziale Autorowi tematu moda w jego temacie

Co jeśli ktoś chce aby o gildii dyskutowano ??
Dawne rozwiązanie z tagiem dyskusja było najlepsze.
Ewentualnie można by temat dyskusji rozbić na da tematy.
Pierwszy, sama prezentacja podklejona i zamknięta. Drugi otwarty i do dyskusji...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  WW
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-27, 22:35   

Tagi były najlepszym wyjściem i tak tez powinno zostać ;)
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Gregor
Mr. G


Nie grający
Wiek: 30
Posty: 50
Piwa: 1/7
Skąd: Ruda Śląska

Zloto
Wysłany: 2009-04-28, 20:08   

Lock / unlock own topics - http://www.przemo.org/php...pic.php?t=36167 - user, który nie jest moderatorem, może zamykać i otwierać własne tematy.
O to wam chyba chodziło.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-28, 22:34   

Nie do końca o to chodzi, żeby taki mod był dodany. Po prostu są gildie, które nie chcą mieć syfu i 100 dywagacji na jakiś tam temat w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Od zamykania tematów i pilnowania porządku jest u nas Gwardia. Chodzi o to aby dać im znać czy ktoś chce żeby rozpisywano się nad jakimś tematem czy też nie. Są gildie, które zamieszczając ogłoszenie od razu wiedzą co się dalej pojawi jeśli temat zostanie otwarty do dyskusji. Wiedzą bo ciągnie się gadka na jeden temat od kilku lat i to nie ważne czy ma to pokrycie w rzeczywistości czy też nie. Gwardia czyści ogłoszenie i zamyka i po sprawie. Po co czytać wywody tych samych osób po raz kolejny co erę. To jest właśnie to co rozwala tą grę, forum, społeczność. Dywagacje, domniemania i oczernianie. Temat jest, gildia wywiesiła ogłoszenie, a każdy czytający ma prawo sam zdecydować czy skorzysta czy też nie - bez dopisków innych - ma prawo spojrzeć nieskrzywionym spojrzeniem na zalety i wady. Każdy swój rozum ma i może bardzo łatwo poznać opnie innych. Kolejne dyskusje na dany temat powodują popsucie atmosfery na forum. Coś z czego powinniśmy zrezygnować. Ja sam dawno teamu bywałem kłopotliwym użytkownikiem dopóki nie zrozumiałem kilku spraw. Dzięki pracy i poświęceniu dla samej gry zrozumiałem, że jakieś tam własne, osobiste pobudki są tak naprawdę nieistotne. Jednak przyznaję, że są rzeczy które potrafią wyprowadzić mnie z równowagi. Wiem też jak czują się inni w podobnych sytuacjach. Po prostu nie przystoi prowokować kogoś do pisania głupot i tyle. Ktoś chce sobie pogadać, poszemrać, poobrażać to są przecież inne miejsca, macie PW, GG, fora gildyjne. Zazwyczaj jak spotykamy się w realu to wszyscy są mili i uprzejmi, z każdym można pogadać, a na forum jatka i w kółko to samo. Takie coś mnie totalnie dobija i zmusza do pisania czegoś czego tak naprawdę nie chce napisać bo uważam, że to poniżej mojego poziomu. Pisze się o pojednaniu, o kulturze i rozwadze. Ale po co skoro na każdym kroku trzeba o tym przypominać. Przecież to jest ludzie normalnie horror. Prowokacja, ściemniactwo i w kółko odgrywanie tej samej historii tylko z innymi aktorami. Przecież to jest scenariusz, który już się znudził. Dodajecie do tego jakiś tam nowy smaczek i już myślicie, że będzie cacy? Rambo 99 tak samo wciągający jak 1. Mam nadzieję, że Wam się to nie uda. A czemu? Bo to jakoś tak uwłacza ludzkiej godności najzwyczajniej. Nie wiem co Wy o tym sądzicie ale jak dla mnie to jest prostactwo. Najciekawsze jest to, że swoim prostactwem niektórzy zmuszają innych do prostactwa. No ale to już Wam pozostawiam do oceny własnej. Są ludzie, którzy nigdy nie zrozumieją, że to nudne i tępe. Są tacy, którzy nie chcąc pozostawać w tyle zripostują dając się przez to wciągnąć w ten zawirowany bój między jakimiś tam frakcjami, które po prostu coś polubiły, poznały ludzi z którymi coś ich łączy i oszczerstw, błazeństwa nie zniosą. Mam nadzieję na przyszłość, że jednak więcej będzie takich, którzy sobie po prostu odpuszczą. Tak będzie nie dość, że najwygodniej to jeszcze najkulturalniej i najmniej konfliktowo. Ale dopóki czegoś takiego się nie wyłapie, nie wyrobi i nie przyswoi to nad każdym wolnym tematem rekrutacyjnym jak i nad każdym tematem gdzie pisze się o jakiejś innej organizacji trzeba postawić moderatora, który będzie czuwał nad prawdziwością (z czym w gąszczu aluzji i niewyszukanych żartów trudno) i kulturą. Smutne w społeczności, która żyje z sobą już tak długi okres czasu.
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
 Autor postu otrzymał 5 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Kherehabath 2009-04-28, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Phil, Caus, Kadian, Apokalipsis, Reviri Chysis
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-28, 22:47   

Jeśli ktoś życzy sobie oczyszczenia jego tematu ze zbędnych komentarzy poproszę o PW do mnie lub jednego z gwardzistów (lepiej do mnie bo niektórzy z gwardzistów są jeszcze nieaktywni ;-)).

Przypominam też o oznaczeniu odpowiednimi tagami swoich tematów rekrutacyjnych. Tematy oznaczone jako ogłoszenie będą zamykane natychmiast, tematy oznaczone jako dyskusja pozostaną otwarte.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-28, 22:57   

Rozpisałem się normalnie aż mi teraz głupio ;P No ale cóż. Taka jest prawda ;P Teraz na żaden temat rekrutacyjny nie mam niestety wpływu bo żadnej gildii nie przewodzę i z żadną tak naprawdę (oprócz emocjonalnego) nie mam związku więc zamilknę już na wieki i obiecuję poprawę poprzez nie mieszanie się w tematy, które mnie bezpośrednio nie dotyczą ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-28, 23:04   

E tam ;P Masz piwo za tego posta ;P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 09:40   

A ja sie nie zgodze :D :D :D

Okej, wszystko to prawda, jednak nie przesadzajmy. Nie chodzi przeciez o to, zebysmy wszyscy klepali sie po pupach i sciskali - kazdy inny wszyscy rowni, multi kulti? Bleee ;P

Ja bylbym po prostu za tym, aby tego typu klotnie odgrywac w klimacie, bo klotnie musza byc, bez klotni bedziemy kolem gospodyn wiejskich! Zdrowa rywalizacja przyprawiona kilkoma ostrymi zdaniami - mniam. Wiem, byc moze jestem nienormalny i aspoleczny, ale po to jest gra, po to jest forum, ale ze mnie troll ;P

Nie no, zeby bylo jasne, zryjmy sie, nawet na powaznie, ale w klimacie. Wtedy bedzie cacy.

Co do tego, od czego sa nowe tematy... Pamietam gdy zaczynalem grac w wojow. Wszyscy jechali po BG, zaintrygowalo mnie to i wlasnie dlatego tam wstapilem, zeby sprawdzic. Sprawdzilem i przekonalem sie, ze stara zasada: the truth is out there dziala :)

pozdr
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Arnatos Malvoy, Chandler, Haspen, Ont
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18