Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Ralz
2009-05-10, 21:52
Pożegnanie z Forum.
Autor Wiadomość
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-04-21, 10:51   Pożegnanie z Forum. [Cytuj]

Przyszedł na mnie czas... pewne decyzje zostały podjęte, przemyślane. Im dłużej czytam forum Rivangoth.net tym bardziej dochodzę do wniosku, że jest ono nie dla mnie. Niestety dochodzę do wniosku, że ludzie się zmieniają (w tym tez ja) i widzę, że nie dla mnie jest czytanie postów mających na zasadzie tylko dopiekanie innym i wbijanie im przysłowiowej szpili. Niestety sporo osób myli wolność słowa z chamstwem...

Skoro odwiedzanie forum nie stanowi dla mnie przyjemności to po co mam to robić?

Dziękuję wszystkim za kilka lat wspólnego postowania. Powoli zamykam (w sensie doczytuję) zaległe wątki i myślę, że do czwartku będziecie mieli Bolivara mniej ;-). Powodzenia.


ps.
przy grze jeszcze zostaję - będę poprawiał co jest możliwe - jednak informacje o tych błędach będę dostawał na forum osób tworzących grę.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-04-22, 14:44    [Cytuj]

Ok, udało mi się już wczoraj doczytać tematy - dzisiejszymi już nie zaprzątam sobie głowy.

Co mogę więcej napisać? Miłego pisania na forum i zabawy. Naprawdę jesteście "super" bo jak można inaczej napisać o osobach, które w jednym czy drugim temacie piszą negatywnie, bo później na gg do mnie: sorry to nie o to chodzi... sorry ja tylko tak... sorry na forum tak, ale w rzeczywistości.
Buuuuhahahahahahah

Przepraszam, ale ja dziękuje za coś takiego. Jeżeli chcecie stosować taką podwójną moralność to naprawdę jesteście super ludźmi. Niestety ja się tak nie bawię i jeżeli kiedyś spotkamy się w RL to potraktuję was tak samo jak na forum. Po prostu ozięble.

Pracy nie zostawiam - za dobrze współpracuje mi się z ludźmi, którzy coś tworzą... nie tymi co potrafią tylko narzekać, ale tymi jak zrobisz coś dobrego to powiedzą: super, naprawdę dobrze to zrobiłeś/wymyśliłeś. Dlatego z nimi zostaję. Z tymi, którzy tego nie potrafią żegnam się.

ps.
proszę na PW nie pisać - niestety nie mam zamiaru się logować z tego powodu na forum.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ksawersis
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17