Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Wojownicy.
Autor Wiadomość
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 12:29   Wojownicy. [Cytuj]

Niestety jak wida? gra le?y, a oficjalnej informacji od Wojtka nie ma. Pozwoli?em sobie wys?a? mu smsa z informacj? o ca?ym padzie, bo telefonu by pewnie i tak nie odebra? (robi? to raz na dziesi??, dwadzie?cia razy).

Chcia?em si? dowiedzie? od was jakie dzia?anie powinni?my podj???

1. Ola? to wszystko?
2. Zacz?? wszystko od nowa?
3. Dzia?a? na tym forum jako grupa znajomych?

Czy ew. chcieliby?cie by ?wiat Wojowników przetrwa?, a je?eli tak to w jakiej formie go widzicie?

ps.
mo?na w tym temacie wylewa? swoje ?ale, ale prosz? o zachowanie kultury - ?mier? jest nerwowa ;-).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Niebieskooki

Otto Niebieskooki Vakkos

Wiek: 32
Posty: 195
Piwa: 4/24

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 12:54    [Cytuj]

Znaczy wi?kszo?? osób bawi?a si? na forach.a swoje alter ego mia?a w grze. :) my?l? ze powrót do stanu przed padem (ew. od nowa) by?by mile widziany
_________________

Człowiek Barbarzyńca Niebieskooki
Uczeń Turkusowej Szkoły Rycerskiej

..::Grow in Power::..

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  GWN
     
Deri


Deritergafvab
Człowiek
Paladyn
Posty: 20

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:03    [Cytuj]

Jak dla mnie to najwa?niejsze jest doprowadzi? do stanu z pocz?tku Ery V. Tak ?eby punkty nalicza?o gildiom za zwyci?stwa i podzieli? ów turnieje.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Rauko
One who's so far


Rauko
Lacert
Szermierz
Wiek: 40
Posty: 111
Piwa: 1/3
Skąd: Gród Kraka

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:11    [Cytuj]

Moim zdaniem jak wojownicy Wojtka nie interesuj? niech odda nam kod:P I kolejna era ju? bez Wojtka.... Chyba pracom wyko?czeniowym nie wiele brakowa?o.... Przedmioty by?y walki.... nowy wygl?d...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:15    [Cytuj]

Gra mo?e nie istnie?, byle by?o gdzie i z kim popisa? w klimacie. Ale obawiam si?, ?e bez gry wiele osób nie b?dzie tym zainteresowane.
Wi?c dobrym pomys?em by?oby rozpocz?cie ery(V lub I W2). Bo backupa zapewne niema.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Deri


Deritergafvab
Człowiek
Paladyn
Posty: 20

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:20    [Cytuj]

Rauko napisał/a:
Moim zdaniem jak wojownicy Wojtka nie interesuj? niech odda nam kod:P I kolejna era ju? bez Wojtka.... Chyba pracom wyko?czeniowym nie wiele brakowa?o.... Przedmioty by?y walki.... nowy wygl?d...


Nie s?dze, ?eby Wojtek tak ?awo chcia? odda? swoje dzie?o.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:27    [Cytuj]

Nawet wi?cej - Wojtek prawie na pewno nie odda swojego dziecka. Du?o razy ju? pojawia?y si? propozycje, ?eby kto? pomaga? Wojtkowi w pisaniu kodu i z tym by?y duu?e problemy, a co dopiero przy oddaniu ca?kowitym...
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
arikar
Pijany Mistrz


Draksus Szalony
Mroczny Elf
Barbarzyńca
Czarna Kitara
Wiek: 43
Posty: 192
Piwa: 5/41
Skąd: Tawerna

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:49    [Cytuj]

Co jak co ale przyda?a by si? reaktywacja gry.Mo?e to nie dociera do Wojtka ale przez to ?e ma on g??boko w dupie wojowników gra praktycznie umar?a.Wi?c je?eli nie b?dzie chcia? w?i??? si? do pracy nad Wojami albo co by?o by lepszym rozwi?zaniem odda? swoje dziecko, które notabene i tak ma w dupie to le?ymy i kwiczymy po prostu.


Ewentualnie niech odsprzeda swoje dzie?o.Wtedy by? mo?e znajdzie si? grupa ludzi sk?onna wy?o?y? pewn? sum? na jej kupno ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Mario Van Cool
Obrońca Lotharis


Mario Van Cool
Człowiek
Paladyn
Wiek: 51
Posty: 168
Piwa: 6/1
Skąd: Jaworzno

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 13:51    [Cytuj]

Będzie brakować na pewno klikania i tego właśnie chciałbym zarówno dla siebie jaki dla grona pozostałych wojowników (wielu wszak już troszkę lat/miesięcy się bawiło tym via przeglądarkowym tworem).
Skromnym zdaniem chciałem aby wróciło to do formy przed padem , jednak po dłuższym zastanowieniu wolałbym rozpocząć rywalizację od zupełnie nowa (o ile będzie to możliwe).
Klimat na forum już można z wolna wszak tworzyć mamy w ręku to narzędzie dzięki Ralz'owi (chylę czoła). Jego szybka reakcja znów dała nam możliwość wypowiadania się względem zaistniałej jak i bieżącej sytuacji.

Pozdrawiam.

Przepraszam jeszcze małe post scriptum - Zawsze też możemy sobie tutaj działać jak Bolivar napisał w punkcie trzecim.
_________________
Mario Van Cool - Błękitny Paladyn

Mario Van Cool - Wilczy Paladyn

Mario Van Cool - Opiekun mistrza Błękitnej Szkoły (S1)
Ostatnio zmieniony przez Mario Van Cool 2009-02-10, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Gildia
     
Nirbertil
Pogromca marchewek

Nirbertil Au Sanson
Gnom
Strażnik
Posty: 4
Skąd: z brzucha matki.

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 14:51    [Cytuj]

Sam od d?ugiego czasu nie gram i nie udzielam si? :oops: .
Ale mimo to mam pewien sentyment do tej gry i ludzi, który zreszt? sk?ania mnie by ci?gle odwiedza? strony zwi?zane z wojami.
Szkoda mi tego entuzjazmu i zapa?u (który zreszt? kilka razy pomóg? tej grze powsta?) który zostaje teraz zatracony wraz z ci?g?o?ci? gry.
Mam nadziej? i? ?wiat który wykreowali?cie przetrwa? w jakiejkolwiek formie, chocia? preferowa? bym by cofn?? si? do pocz?tku V ery, troch? poprawi? skrypt i zacz?? gra? (co mo?e o?ywi fora poszczególnych gildii).
I gratuluj? Ralzowi który znów wykaza? wystarczaj?c? przytomno?? umys?u by chociasz uruchomi? forum ,,awaryjne".
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna szkoła
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 14:59    [Cytuj]

Ja tam nie pisze czego mi b?dzie brakowa? poniewa? wierz?, ?e gra zostanie wskrzeszona ;P Zawsze b?dzie mie? troch? b??dów, zabawa b?dzie chwilowa, zawsze co? uniemo?oliwi jaki? normalny rozwój postaci ale z drugiej strony.... Dajcie mi cho? jedn? inn? gr?, która tak d?ugo trwa z b??dami ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Niebieskooki

Otto Niebieskooki Vakkos

Wiek: 32
Posty: 195
Piwa: 4/24

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 15:05    [Cytuj]

.... masz metin2.pl :P xD



@Topic:
Cytat:
Ewentualnie niech odsprzeda swoje dzie?o.Wtedy by? mo?e znajdzie si? grupa ludzi sk?onna wy?o?y? pewn? sum? na jej kupno ;)


;) ciekawy pomys? ;] mo?e $ podzia?a lepiej ni? pro?by ?? ;]
_________________

Człowiek Barbarzyńca Niebieskooki
Uczeń Turkusowej Szkoły Rycerskiej

..::Grow in Power::..

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  GWN
     
Jennahan


-
Posty: 142
Piwa: 8/3

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 15:50    [Cytuj]

O ile pad?aby konkretna kwota ze strony Wojtka to czemu nie. Ale zdaje si?, ?e Wojtek chce kontynuowa? Wojowników mimo, ?e na to nie wygl?da. Ale mówi? o ile pad?aby konkretna kwota to mo?na porozmawia? :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 15:52    [Cytuj]

Wa?ne ?e forum (ma?e bo ma?e) ale jest ;) Moza reaktywowa? cz??? klimatyczn? bo co do reaktywacji gry jestem przekonany, ?e nic nie ruszy bo Wojtek zachowuje sie jak przys?owiowy "pies ogrodnika: tak szczerze mówi?c, sam wojowników nie naprawi ale innym nie da - trudno jego sprawa. My jako? prze?yjemy a ?e on straci to ju? jego sprawa.
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-01-28, 15:59    [Cytuj]

Tak przy okazji, to kiedy? mi na GG Wojtek mówi? ?e mo?e sprzeda kod starych wojowników(znaczy si? V ery). Mo?e faktycznie ma?a zrzuta i wskrzeszamy stare woje... :P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16