Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Drobne Ogłoszenia dot. LGL
Autor Wiadomość
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-06-09, 21:11   Drobne Ogłoszenia dot. LGL [Cytuj]

Od teraz wyniki LGL będą podawane w godzinach porannych w Niedziele. Pozwoli mi to uniknąć błędów i wpadkę podczas konfiguracji tabelek, przeliczania itp. Zabawa z LGL trwa u mnie do 50 do 80 minut, zaś kiedy człowiek po całym dniu, bierze się za taka prace po północy to sami wiecie. Wstając rano, wypoczęty mam czas na kilkukrotne sprawdzenie poprawności wyników i tym podobnych spraw.

Wyniki nadal będą zapisywane minute po północy.

PS: Podczas ostatniego turnieju miała miejsce anomalia i wynik zostały pobrane o godzinie 12.00. Głownie z przyczyn nie zależnych ode mnie, a właściwie było to spowodowane faktem, ze będąc na wyjeździe, dopiero na miejscu poinformowano mnie ze siec nie działa.
Zaś zależnie ode mnie jest to, że Faylowi zleciłem zapisanie wyników z retro a nie powiedziałem o s1

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Emilka 2011-01-05, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-07-04, 14:55    [Cytuj]

Pytanie do drużyny Favonius, a mianowicie:

Wczoraj na turnieju min. mnie atakował wojownik Podlas. jednak w wynikach zapisanych po północy go nie ma. Również nie widać go w żadnych rankingach ani w jego własnej gildii. Więc pójdę Favonius na rękę. Do wtorku (godzina 15.00) dowódca drużyny ma czas, aby wybrać nowego wojownika i wpisać jego nick z gry tym temacie. Również tutaj ma on potwierdzić chęć udziału. Będzie to liczone jako wykorzystanie 1 z 2 możliwości wymiany wojowników w drużynie.

Wyniki LGL zostaną opublikowane po dobraniu nowego wojownika.
Również nic się nie zmieni, ponieważ posiadam plik w którym zapisane są osiągnięcia wszystkich wojowników, którzy zdobyli punkty wraz z ich poziomami, więc nic się nie stanie jak sobie ktoś dzisiaj kilka wbije.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-08-10, 22:01    [Cytuj]

odnośnie zgłoszeń.

na forum czyli tutaj, dowódca drużyny zgłasza skład. Zaś Do godziny 23.59, w piątek trzynastego sierpnia, kończy się zgłaszanie. Więc aby nie było płaczu, ze jak ktoś zgłosi się w sobotę to zostanie to potraktowane jako zmiana zawodnika.

I samo zgłaszanie.
Można potwierdzać an forum, ale również na:
Numer gadu - gadu 10430932
W grze: Xorv Ssix

I Aby nie było nabijania punktów: jeżeli uznam, ze w danym teamie notorycznie, te same osoby nie wykonują turnieju, wtedy cala drużyna jest DYSKWALIFIKOWANA. Aby nie było, żę drużyny-duchy (vide Favonius poprzednio) nie służyły innym drużynom jako darmowe punkty, których było sporo (I głownie dlatego wg. mnie, Komicy nie mogli powalczyć o 1 lokatę w dwóch ostatnich turniejach)

I jeszcze wojenne lgl. Wojny z gildiami - duchami, które mogą być atakowane, a jej członkowie nie dają oznak życia - nie będą zaliczane. Vide WW vs PCk oraz HDK vs PCK.

I ostatnia zmiana odnośnie wojen - jestem zwykłym graczem, nie mam szerokiego dostępu, także jeżeli walczą 2 gildie a ja sam nie uczestniczę w takiej wojnie, to proszę mistrza gildii, który wciska przycisk zakończ/kapitulacja, aby przesłał mi screeny z wyników szturmów oraz sumą zdobytych punktów na gg/pw na forum.

Pozdawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2010-12-17, 14:41    [Cytuj]

Więc tak. Jeżeli jeszcze raz, zobaczę JAK?KOLWIEK sugestię, że robię LGL pod jakąś gildię/drużynę, to taki post, niezależnie od zawartości, zostanie skasowany. A recydywę nagrodzę pięknym waranem.

Przyjmijcie do wiadomości, drodzy polaczkowie którzy wszędzie szukają jakiegoś haczyka, że niektórych rzeczy nie robi się dla pieniędzy czy dla zysku. Wknerwia mnie taka wręcz polska mentalność. Z miejsca przypomina mi się najazd na J. Owsiaka, który de facto mógłby choć trochę za swoją pracę wziąć, ale tego nie robi. Poświęcam na to swój własny, prywatny czas. Nikt mi nie każe robić LGL.

Więc zanim znajdzie się kolejny karzełek, który sam nic dla gry nie zrobił, niech zada sobie pytanie "Co ja zrobiłem, aby polepszyć sytuację w wojach i zachęcić ludzi do gry"
Bo to, że coś mogę, to nie znaczy że to zrobię. Ponieważ istnieje coś takiego jak odpowiedzialność

Cytat:
Nie mniej- nie graj sam w Alko - Chińczyka :) - bynajmniej 3 pionkami ^^


Bingo, ale po 3 to ja kuflach odpadłem ;P ;P ;P

PS: Mam pewien pomysł z wykorzystaniem google docs. Pokaże go jak już sformują się drużyny.
Ostatnio zmieniony przez Azareus 2010-12-17, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2011-01-02, 13:51    [Cytuj]

Ekhm, szanowni Kapitanowie. dałem wam arkusz abyście wpisali swoją drużynę a nie tylko siebie. Mistrz ma arkusz po to, aby na wszelki wypadek samemu wpisać drużynę jeśli nie ma kogoś online.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Irmo
Zasłużony dla Rivangoth




Wiek: 32
Posty: 832
Piwa: 40/61

Zloto
Wysłany: 2011-01-02, 14:33    [Cytuj]

Przydałoby się, żeby przynajmniej mistrz miał podgląd tego czy wyniki jego gildii są już wpisane.
_________________
Im większe obrażenia, tym mocniej się ukocha przeciwnika i tym szybciej złoży nam pokłon.
Głębokie myśli Txikiego Tartalo*
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
mindmaster


Haart
Mroczny Elf
Berserker

Wiek: 37
Posty: 396
Piwa: 20/8

Zloto
Wysłany: 2011-01-02, 14:42    [Cytuj]

Jak wyżej.
_________________
Haart
Mroczny Berserker
Grow in Power

Denarius Czarny
Mroczny Najemnik

It's gonna blow!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Gildia Wielkich Niezależnych
     
KoniAK
Błękitny Chomik


Random
Berserker

Wiek: 40
Posty: 1373
Piwa: 40/12
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2011-01-02, 14:45    [Cytuj]

Ogólnie przydałaby sie lista kto już został wprowadzony... ;P
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Błękitna Szkoła Rycerska
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2011-01-02, 15:02    [Cytuj]

Jestem w trakcie wysyłania wam podglądu :)

Zwyczajnie nie chciałem, abyście patrzyli kiedy TO robię :D

PS: Tak, wiem że Żet jest 2x wpisany, ale pamiętam że jest w drużynie z najdłuższą nazwą :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2011-01-29, 23:31    [Cytuj]

To tak:

Potrzebny jest muzin, co by to ogarnął.Bo jako, iż czasu zbytnio nie mam, a arkusze nadal śle, to wypadałoby, aby ktoś to pomógł ogarnąć. A co trzeba zrobić:

Arkusz:
Dopisać brakujące drużyny do każdego arkusza ( w turnieju nr 6, 1 team GWNu podany w temacie Tsu w tym dziale)
- Od 5 turnieju przestać liczyć drużyny zakutych łbów do TvT - ponad 50% nie walczy.
- Ogarnąć komórki. Najlepiej sobie ściągnąć, otworzyć excelem, obliczyć i uploadować ponownie. Chyba, ze ktoś zna googlowskie funkcje i sobie poradzi.

Teamy:
- RA - ogarnąć drużyny swoje
- Zakute ?by - to samo

nagrody:
- Turniej zakończyć na arkuszu nr 8 i rozdać

TvT:
- najpierw losować kto z kim, dopiero potem liczyć. Aby przypadkiem podświadomie nie dać swojemu teamowi na +.

Jeżeli ktoś jest chętny, to pisać tutaj :P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 17