Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Emilka
2010-04-22, 23:28
[dyskusja] Błękitna Gildia
Autor Wiadomość
Icarium
Zawsze Wierny PMC


Icarium
Krasnolud
Wiek: 41
Posty: 69
Piwa: 3/21

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 20:17   [dyskusja] Błękitna Gildia [Cytuj]

Czegoś tutaj nie rozumiem. Członek temu zamieszcza reklamę gildii? Ma to być jasny sygnał dla nowych graczy "chodźcie do nas, postacie teamu już tu są"?
Może źle pamiętam ale kiedyś słyszałem deklaracje, że Team nie będzie grał. Stało się inaczej zresztą samą grę jeszcze można wytrzymać rozumiem, że też chcą się w to bawić. Ale kiedy jeden z "czarnych" zamieszcza reklamę gildii na głównym forum to już moim zdaniem jest przesada.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Szilka 2009-11-05, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC/Szare Miecze
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 20:25    [Cytuj]

Ten "Czarny" akurat jest ambasadorem BG.A do zadań ambasadora nalezy zamieszczanie ogłoszeń i prowadzenie ambasady. Jakoś na s2 nikt nie miał pretensji, ze np: Khere gra w GWNie, Cerester w LGT i bodaj jeszcze jeden "czarny" również. I od kiedy to osoba zamieszczająca ogłoszenie redagowane przez ogól gildii jest ważniejszą niż treść którą przedstawił? Ale widocznie każde zdanie musi mieć oznaczenie, przez kogo zostało napisane.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Icarium
Zawsze Wierny PMC


Icarium
Krasnolud
Wiek: 41
Posty: 69
Piwa: 3/21

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 20:45    [Cytuj]

Tak jak pisałem wcześniej to że team gra mimo że deklarował co innego można przeżyć. Ale kiedy osoba tworząca grę zaprasza do konkretnej gildii to już jest nie halo. Niech sobie bedzie ambasadorem czy nawet wielkim błękitnym bogiem ale na głównym forum jest przede wszystkim członkiem teamu tworzącego grę, a dopiero potem członkiem BG.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC/Szare Miecze
     
Cerester
Brodaty Buc


Cerester
Krasnolud
Berserker
Hugo Kipp
Wiek: 37
Posty: 386
Piwa: 54/2
Skąd: Pruszków

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 21:46    [Cytuj]

W oczy kole? Piratom też mam wkleić ogłoszenie? A może Phil da się uprosić i to zrobi. To dopiero będzie reklama. Taką samą reklamą są userbary szkół w moim podpisie. Może najlepiej żebym w ogóle się nie odzywał i nie pokazywał, by szanowne oczęta nie bolały z zawiści? Jak komuś przeszkadza obecność mojej postaci w grze, niech złoży zażalenie. Team postanowi, to się skasuje. A póki co niezadowoleni niech mnie cmokną gdzieś. Mogę się nawet wypiąć w klimacie na rynku dla chętnych. Ale to za opłatą... za przyjemność się w końcu płaci, no nie? Odkąd team jest dobrą reklamą? To raczej antyreklama jak patrzę na inne tematy. Zresztą kto chce, niech sobie myśli jak chce, ale ja wiem swoje. I tyle.
_________________




Obecnie zielony i łuskowaty. I jak zwykle brodaty i bucowaty.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:04    [Cytuj]

Dobrze jeśli was to tak w oczy kole to już to zmieniam. Co jednak Cerester zostaje naszym ambasadorem na forum głównym do momentu jeśli sprawy potoczą się źle i będzie musiał skasować postać to zostanie on zastąpiony inną osobą.
Nigdy nie pomyślałem że może was to zaboleć że jeden z ważniejszych ludzi w Błękicie zamieści ogłoszenie... no cóż widać że jednak zawiść jest dalej...
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Kalam
ot klikacz amator


----------
----------
Wiek: 42
Posty: 174
Piwa: 40/21
Skąd: Brzydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:07    [Cytuj]

Cerester, czy ty myślisz że zawiść kierowała tym co pisał Icarium. Chłopie wrzuć na luz, nie o to tu chodzi. Po prostu jako członek Teamu powinieneś zachować postawę jak najbardziej neutralną. Gdy tak po raz pierwszy spojrzałem na ogłoszenie to najbardziej zdziwiła mnie twoja obecność u niebieskich. Jakoś ciężko mi to zrozumieć ale Twój wybór.

Najbardziej jednak dziwi mnie fakt że narzekania jednego pirata odebrałeś jako wypowiedz i zdanie całej gildii. Idąc tym tropem, wyciągam wniosek że cały Team jest związany z błękitna gildią.

Reasumując, wziąłeś na siebie karb odpowiedzialności jako członek czarnych, jak widać są pewne konsekwencje, które można było przewidzieć. Pozdrawiam.
_________________
http://gildiapmc.nazwa.pl/forums/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:10    [Cytuj]

Si przecież u nas cały team jest w gildii ;) to przecież wiadomo że będziemy mieli teraz takie nieziemskie plusy że już na starcie reszta gildii jest przegrana! tak o tak jak fajnie w końcu BG oszustwem wepnie się na szczyt :D
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:20    [Cytuj]

Emilu, nie sprowadzaj do absurdu, bo nie o to chyba chodzi.

Ja również się zdziwiłem, gdy zobaczyłem Cerestera w błękicie. Byłem przekonany, że skoro Team oświadczył, że będzie grać na s2, ale na s1 nie, to tak właśnie jest.
Jeśli ich postanowienia się zmieniły, to wystarczy to po prostu napisać. Każdy gracz chyba coś takiego zrozumie, za to dowiadywanie się o tym poprzez zobaczenie Czarnego reklamującego jakąś gildię, może zaskoczyć. Nie ma potrzeby, aby obie strony obrzucały się błotem.

Jeśli błękit zdominuje erę, to raczej dzięki wytęrzonej pracy niektórych osób i zebraniu wielu dobry graczy, co widać już od dawna, a nie kontaktom z teamem ;)
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Azareus
Zasłużony dla Rivangoth


Brak
Posty: 1289
Piwa: 193/62

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:21    [Cytuj]

Tja :D Niech się usunie Emil bo będąc mistrzem BG będzie nieobiektywnym moderatorem. Niech się Phil wyrzeknie Legii, a Khere zrzeknie się bycia adminem forum GWNu, bo nie może być dobrym adminem gry, bo na s2 jest w GWnie i na pewno jakoś im pomaga. Chyba coś się wam poprzestawiało w głowach. To już jeden z najstarszych i najznamienitszych błękitków nie ma prawa wypowiadać się ze strony BG robiąc ogłoszenie. Powinniście jeszcze zwrócić uwagę na Jenna, bo on w BG był i na pewno zdradza błękitkom super tajne sekrety. Taką wypowiedź można interpretować w taki sposób, ze ma się wyrzec swojej przeszłości w wojach. Ciekawe co byście powiedzieli, jakby założył własną gildie. pewnie nic, ale jeżeli przypadkiem okazałaby się silniejsza, to zaraz padłyby oskarżenia że nadużywa stanowiska. Co do tego ze zdanie Icara zostało odebrane jako zdanie gildii. Jak jest się już rozpoznawalnym z pewnych kregów, to się na słowa uważa, tak samo jak ja często się wstrzymuje od niektórych wypowiedzi, bo moje zdanie moze zostac uznane za stanowisko BG. Jak jest sie szarym obywatelem, to bluzgi z twoich wypowiedzi wytną. jak jestes politykiem partyjnym, to twoja wypowiedx znajdzie się na tabloidach.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Cerester
Brodaty Buc


Cerester
Krasnolud
Berserker
Hugo Kipp
Wiek: 37
Posty: 386
Piwa: 54/2
Skąd: Pruszków

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:25    [Cytuj]

Och i ach. Moje ciśnienie jest w porządku. Kalam natomiast do chłopa to zapomniał dodać "pańszczyźniany", bo chyba taką rangę ma każdy "teamowiec". Nie zamierzam się bawić w żadne podchody i uprywatniać się w swoich wypowiedziach wzorem Bolivara. On poczuł się do tego zmuszony, było mu tak wygodniej... mi się czarny nick podoba, a że ktoś nie rozumie, że można być w tzw. administracji i normalnie wypowiadać się na forum jak każdy inny, to już jego problem. O piratach wspomniałem nie bez przyczyny, bo przecież dumnie obnosi się Icarium Waszym herbem. Skoro potrafisz mi czytać w myślach i posądzać o traktowanie jego wypowiedzi jako zdania całej gildii to... mylisz się. Nawet tak nie pomyślałem. To były myśli tego obok. Zwyczajnie wyzłośliwiłem się nieudolnie na osobę, która mnie wkurzyła. Nie składałem żadnej przysięgi Hipokryta i nie uważam się za gorszego gracza od reszty. Tak samo użytkownika forum... coś źle napiszę, złamię regulamin, czy coś... dostanę warna, bana itp. Póki co nie mam sobie nic do zarzucenia. I tyle...
_________________




Obecnie zielony i łuskowaty. I jak zwykle brodaty i bucowaty.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2009-11-05, 22:25    [Cytuj]

możemy skończyć już tą jałową dyskusję? spoko będę teraz czujnie się przyglądał jak inne osoby z teamu będą promować jaką szkołę gildię na s1.
Co nie zmienia faktu że Cerester zostaje ambasadorem na forum głównym czy wam się to podoba czy nie i takie ogłoszenia będzie wrzucał. Rekrutacyjne zrobię wyjątek i niech już niektórzy umilkną i tyle.
Cerester zawsze był Błękitny tak samo jak Khere bordowy itp itd. Team przecież już na s1 grał w poprzedniej erze mam wam wymienić kto kim grał?
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Icarium
Zawsze Wierny PMC


Icarium
Krasnolud
Wiek: 41
Posty: 69
Piwa: 3/21

Zloto
Wysłany: 2009-11-06, 00:39    [Cytuj]

To się narobiło. Człowiek napisze co myśli to karzą mu się cmoknąć i nie wiadomo co jeszcze :-P
Zdziwiłem się reakcją Cerestera tym bardziej że szanuje go jako gracza i forumowicza, ale cóż każdy ma swój gorszy dzień najwidoczniej.
Nadal uważam że osoby bezpośrednio zaangażowane w tworzenie gry czyli team nie powinny reklamować żadnej z gildii. (Moje zdanie do którego mam prawo chyba że o czymś nie wiem. ) Chcecie grac nie ma problemu, chcecie udzielać się w gildiach, śmiało! Ale na forum głównym MOIM zdaniem team nie powinien pełnić żadnych specjalnych funkcji ( typu szef, dyplomata itp. ) gildii w której jest.
Z tego co na razie widzę niewielu myśli tak jak ja, cóż może jestem przewrażliwiony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  PMC/Szare Miecze
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2009-11-06, 11:32    [Cytuj]

Eh widzę święte oburzenie po jednej i po drugiej stronie :D jesteście chorzy ;P
Cerester niech sobie będzie ambasadorem, w końcu nawet czarni mogą chcieć udzielać się w klimacie, fakt może zamieszczenie reklamy akurat przez niego nie było najtrafniejszym pomysłem, bo skoro team czegoś się zobowiązuje a potem to olewa to brzydko wygląda i ludzie zaczynają się czepiać ;)
Poza tym ambasady w ostatnich erach mają krótki termin żywotności, szybko stają się pustymi budynkami, a nowi gracze za często tam nie zaglądają więc raczej będzie to budynek dla starych wyjadaczy którzy będą chcieli trochę popisać w klimacie ;)
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Ostatnio zmieniony przez Khhagrenaxx 2009-11-12, 00:39, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2009-11-06, 14:46    [Cytuj]

Czy ja gram na jakimś serwerze? Jeżeli nie to pisząc, że team gra to coś jest nie tak.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Yarpen
Siepacz HSP


Rio Watershadow
Mroczny Elf
Berserker

Youri Watershadow
Wiek: 39
Posty: 148
Piwa: 6/33

Zloto
Wysłany: 2009-11-06, 15:13    [Cytuj]

Tak w ogóle to przydałby się chyba split bo coraz bardziej odbiegacie od BG ;)

Fakt mój błąd znowu te niedomówienia. Chodziło ocywiście o Cerestera, powinno być:
"bo skoro team czegoś się zobowiązuje, a potem jeden z członków teamu to olewa, to brzydko cała sytuacja wygląda i ludzie zaczynają się czepiać ;) "

Ogólnie to nie wiem czy komuś przeszkadza to że Cerester gra i że jego postać jest w topie - mi osobiście nie przeszkadza to ani trochę. Po prostu ogłoście oficjalne stanowisko całego teamu czy gracie czy nie gracie, czy używacie w swoich nicków czy wolicie brać udział w grze pod innymi nickami, chodzi o taką rozpiskę co teamowi wolno a co nie (wiem teoretycznie teamowi wolną wszystko ;P ). Wtedy nie bedzie zgrzytów i nie będziecie musieli czepiać sie szczegółów żeby zamydlić temat ;P
_________________

.....:::::Grow In Power:::::.....
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 20