Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Konta S2 - usuwanie nieaktywnych
Autor Wiadomość
Szmulek
Wiedźmin


Uruk
Ork
Rycerz

Wiek: 37
Posty: 1
Skąd: Z Daleka

Zloto
Wysłany: 2009-10-15, 19:16   Konta S2 - usuwanie nieaktywnych [Cytuj]

Mam propozycje pousuwajcie postacie na S2 które nie grają od 4 t.albo jak wam tam będzie pasowało.
Gdyż jak zobaczyłem członków Niedźwiedzia który mają po 5 lvl i nie wchodzą na postać od tygodni to aż mi się nie dobrze zrobiło.
P.S Proszę żeby nie było takich komentarzy "Nie to zły pomysł,albo to dobry pomysł"podajcie powód dlaczego nie ,albo tak.
_________________
Szmulek
Ostatnio zmieniony przez Khhagrenaxx 2009-11-28, 20:11, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Szkoła Rycerska Niedźwiedzia
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-15, 19:25    [Cytuj]

Mistrzowie powinni w zasadzie oczyszczać szkoły z tego typu postaci, choć z drugiej strony, jest też pewien pozytywny aspekt takich postaci w szkole, ponieważ w późniejszych etapach gry nowi gracze mają przeciwników na których mogą trenować (a nie mieliby ich gdyby mistrz regularnie odsiewał takie postacie).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-10-17, 09:04    [Cytuj]

Cytat:
Gdyż jak zobaczyłem członków Niedźwiedzia który mają po 5 lvl i nie wchodzą na postać od tygodni to aż mi się nie dobrze zrobiło.


Bad school, mate ;) Ja w Sokole czyszczę wszystkich, którzy nie byli w grze od trzech tygodni + oczywiście wojopoczta, gdyby zechcieli wrócić do aktywnej gry :) To znaczy czyściłem, bo ostatnio mega kłopoty z internetem i na nic nie ma czasu, ale może jutro się uda.

pozdrawiam

Ps. Z tego co wiem nieaktywne konta są usuwane, ale czas, który jest potrzebny do tego kroku jest o wiele dłuższy, ale jak killfactor - mogę się mylić ;)
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 17