Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Reklama wojowników
Autor Wiadomość
Switek
Górski Weteran

Mały Głód
Niziołek
Mnich
Posty: 257
Piwa: 12/11

Zloto
Wysłany: 2009-10-09, 23:58   Reklama wojowników [Cytuj]

W "podróżach" jest zapis
Cytat:
7. Zabronione jest pertraktowanie z innymi serwisami celem wymiany banerów itd. Decyzje te należą tylko i wyłącznie do członków Teamu. Wyjątkiem jest sytuacja, w której dany serwis wyrazi chęć zamieszczenia buttonu/baneru gry Seavran: Wojownicy, nie wymagając tego samego ze strony Teamu.


Zamieszczane są gdzieś buttony do wojowników?:>


Może pododawać Wojowników na różnych top listach i tak jak np w grze http://www.margonem.pl/
Dodać w grze button "złoto za darmo" (widoczny po zalogowaniu się) po kliknięciu na który akura tam otwiera sie okienko
Cytat:
Głosuj na Margonem!
Oddaj swój głos na Margonem, a my w ramach wdzięczności przydzielimy Ci 1.6k złota za każdy głos.
Aby dostać złoto trzeba kolejno:
1. Kliknąć w link poniżej.
2. Po otwarciu strony oddaj swój głos.
3. Kiedy oddasz swój głos poczekaj na załadowanie się strony, po czym możesz ją zamknąć.
4. Głosować możesz co 24h na każdą toplistę.
Jeśli otworzysz stronę i od razu ją zamkniesz, nie zostanie przydzielone złoto!
Toplista Gra Online
RPG toplista
MMORPG Top50
Toplista MMORPG i Fantasy


Cytat:
Toplista Gra Online
RPG toplista
MMORPG Top50
Toplista MMORPG i Fantasy[

To wyżej to linki do toplist za głosowanie dostaje sie złoto w grze (ilość złota uzależniona od poziomu) na każdą listę można głosować raz na 24h

W realiach wojowników mogło by być to np 5zł x poziom za jeden głos na dzień :) )

............
Ogólnie cos trzeba zrobić bo wojowników ubywa może to ?:)(zawsze to możliwość ze więcej osó zajrzy tu a może ktoś zostanie .... )
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Marvolo
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 01:26    [Cytuj]

Upowanie w topkach jak dla mnie wychodzi na lamerstwo ;P Mógłbym to zrobić na kilkadziesiąt różnych niewykrywalnych sposobów zdobywając średnio około 1k głosów dziennie nie starając się zbytnio (w bardzo skomplikowany sposób to robiąc 30 minut jednorazowego wysiłku palce + mózg). Tyle, że uznaje to za niesmaczne. Tak jak klikanie za korzyści w stylu przytoczonego margonem ;P Jeśli dobrze zrozumiałem ofc ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Switek
Górski Weteran

Mały Głód
Niziołek
Mnich
Posty: 257
Piwa: 12/11

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 10:02    [Cytuj]

Smaczne czy nie ubywa wojowników i trzeba by gdzieś rozreklamować gre...............
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 10:32    [Cytuj]

Tak jak mówiłem to moje prywatne zdanie ;)
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 10:54    [Cytuj]

Cytat:
za głosowanie dostaje sie złoto w grze

Nie.

Co do samych toplist - nie korzystam z takich więc nie mam zdania (naprawdę ludzie tego używają? :P )
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 11:07    [Cytuj]

Wydaje mi się, że nie. Przecież jako tako jesteśmy dość wysoko w swojej kategorii na jednej z top list (top 50?) i nie zauważyłem jakiegoś baby boomu w wojownikach ;)
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Switek
Górski Weteran

Mały Głód
Niziołek
Mnich
Posty: 257
Piwa: 12/11

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 11:30    [Cytuj]

Cytat:
Nie.

A może rozwinąć to ? :) (Czy nie bo nie )
Każdy mógłby dostawać to każdemu by sie opłacało.... a jakby sie komuś nie chciało to co za problem ..... na 200 lvl 1k złota na dzień ......

Cytat:
Wydaje mi się, że nie. Przecież jako tako jesteśmy dość wysoko w swojej kategorii na jednej z top list (top 50?) i nie zauważyłem jakiegoś baby boomu w wojownikach ;)

Niektórzy korzystają z toplist :P gdy szukają "czegoś" sami nie wiedzą czego :)

zresztą wadzi coś spróbować ?:) :)


Cytat:
na jednej z top list (top 50?) i nie zauważyłem jakiegoś baby boomu w wojownikach ;)

A korzystasz z czegoś co jest na kilku dziesiątym miejscu czy najpierw sprawdzasz to co jest pierwsze lub drugie ?
Do tego wg jednego rankigu ......
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 12:01    [Cytuj]

Cytat:
Każdy mógłby dostawać to każdemu by sie opłacało.... a jakby sie komuś nie chciało to co za problem ..... na 200 lvl 1k złota na dzień ......


Wątpię czy komukolwiek by się chciało bawić w coś takiego dla 1k złota (jeśli to byłby max co można wyciągnąć dziennie).
Drugą kwestią jest to, że jeśli 1k nie byłoby maxem, to 1k złota tu, 1k złota tam i po 30 dniach klikania 5 toplist gość ma 150k złota więcej niż inny ;P po 5 miesiącach różnica jest już 750k, co przełożyłoby się na znacznie mocniejszą postać gracza klikającego (dzięki ulepszeniom).
Po trzecie... nawet 1k złota dziennie za klikanie zupełnie zepsułoby początkową zabawę. Wszystko można by kupić od razu.
Po czwarte... system referencyjny pewnie się pojawi... ale raczej nie w S:W... ;-) I jeśli już to na pewno nie na takiej zasadzie.

Ja jestem realistą. Doskonale zdaję sobie sprawę, że niszowa gra jaką jest S:W nie ma szans rywalizować z profesjonalnymi firmami i komercyjnymi grami typu Margonem. W takich grach rozgrywka jest i będzie wypaczona zawsze, nawet jeśli profity z klikania są wliczone w jej ramy (bo ktoś kto nie klika będzie w ogonie).
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Rauko
Irmis



Yaya Worobij Miomate
Wiek: 39
Posty: 944
Piwa: 75/27
Skąd: Haga

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 12:10    [Cytuj]

Jeśli się dobrze orientuję, to w margonem ta ilość złota jest stała i stosunkowo niewielka. Tzn. mają z tego korzystać nowi gracze, których jest więcej, i którzy chcą sobie trochę ułatwić rozgrywkę na początku, bo później się to zwyczajnie nie opłaca.

Ale w wojach jakoś tego nie widzę
_________________
"Niektórzy twierdzą, że nie powinno się pić sherry wcześnie rano. Mylą się."
TP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Fayl
Zasłużony dla Rivangoth
Haxxx



Wiek: 36
Posty: 605
Piwa: 64/20

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 12:12    [Cytuj]

Cytat:
A może rozwinąć to ?

Patrz post Phila. (owszem, nie chce mi się tyle pisać :P )
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Switek
Górski Weteran

Mały Głód
Niziołek
Mnich
Posty: 257
Piwa: 12/11

Zloto
Wysłany: 2009-10-10, 12:37    [Cytuj]

Cytat:
Drugą kwestią jest to, że jeśli 1k nie byłoby maxem, to 1k złota tu, 1k złota tam i po 30 dniach klikania 5 toplist gość ma 150k złota więcej niż inny ;P po 5 miesiącach różnica jest już 750k, co przełożyłoby się na znacznie mocniejszą postać gracza klikającego (dzięki ulepszeniom).


Nie do końca jest ja piszesz bo ta ilość złota miała by być uzależniona od poziomu
czyli na 10 lvl 50 zł za klik .....nie jest jakaś porażająca suma :> .....

Jeśli ktos będzie coś robił a drugi nie to pierwszy będzie "przodu"...... ale jeśli te klikania przysporzą nowych graczy wojownikom to ja jestem za :)
A zresztą na tej samej zasadzie jak ktoś klika lub nie np gr vs gr lub robi questy lub nie to bedzie również "do przodu".......


Cytat:
Jeśli się dobrze orientuję, to w margonem ta ilość złota jest stała i stosunkowo niewielka. Tzn. mają z tego korzystać nowi gracze, których jest więcej, i którzy chcą sobie trochę ułatwić rozgrywkę na początku, bo później się to zwyczajnie nie opłaca.

Ale w wojach jakoś tego nie widzę


Kwota nie jest stała i fakt opłaca się tylko na początku min przez rozbudowany system aukcji na margonemie gdzie nie ma kwot maksymalnych........



Cytat:
(bo ktoś kto nie klika będzie w ogonie).

tam nie jest to az takie drastyczne :) to co najwyżej pomaga :)


Cytat:
Po trzecie... nawet 1k złota dziennie za klikanie zupełnie zepsułoby początkową zabawę. Wszystko można by kupić od razu.

Tak jak pisałem na początku to były by nieduże pieniązki :) (inna sprawa że ziarenko do ziarnka ) i te 5 zł x lv za klika to propozycja wiec mogło by być tez 3 lub 2:)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Rauko
One who's so far


Rauko
Lacert
Szermierz
Wiek: 40
Posty: 111
Piwa: 1/3
Skąd: Gród Kraka

Zloto
Wysłany: 2009-10-11, 11:47    [Cytuj]

Jeśli chodzi o promowanie to jestem ewentualnie za czymś takim aby były linki referencyjne. Każdy gracz ma swój. Jeżeli postać założona przez kumpla osiągnie 30 lvl to gracz dostaje ileś tam złota a na 100 koleją dawkę i tyle. Zachęcało by młodych to graczy do tego aby namawiali kumpli do założenia konta i grania.

Bo klikanie linków dla kasy, no sory ale bez problemu robisz maksa i gra traci sens. 1k dziennie? Bajer bo mniej więcej tyle brakuje na początku rozgrywki i nie było by dylematu czy zbierać na coś lepszego czy na cokolwiek byle by było. Profity za free? I gra zaczyna się robić- zanim zacznę walczyć muszę wyklikać linki. Dopiero później walczę. Starsi pracujący gracze by odeszli, bo przedłuża to rozgrywkę i daje przewagę klikaczom. Co innego gdy sam zdobędę 1k złota na walkach. To jest złoto z krwią i potem:]

A klikaczom można zrobić licznik, niech się chwalą kumplom że mają już 1542 kliknięcia. Alternatywa dla wymiany karteczkami(Tak jak 15 lat temu w podstawówce:P)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-10-11, 13:29    [Cytuj]

Jak dla mnie najlepszym wyjściem byłoby nagradzanie częścią obywatela, którego wykupią nowi gracze z linku referencyjnego (by gracze nie spoczywali na laurach, tylko pierwsze doładowanie dawałoby powiedzmy 30% wartości za którą doładowała postać osoba z ich linku). Zachęcaliby wtedy nie tylko do gry ale też do konta Obywatel ;-) (ach ta nasza pazerność ;-)). Jednak podejrzewam, że stworzenie czegoś takiego byłoby masą roboty i nie sądzę by to się spodobało naszym programistom, tym bardziej, że ciężko powiedzieć jakie byłyby rezultaty.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Switek
Górski Weteran

Mały Głód
Niziołek
Mnich
Posty: 257
Piwa: 12/11

Zloto
Wysłany: 2009-10-11, 14:00    [Cytuj]

A może by w tym wcześniej zaproponowanym rozwiązaniu za kliknięcia dawać kase na gildie :) + ograniczenie 50-100k suma na ere / na jedna postać :) ..............

Oo o i miistrzowie gildii mieli by roboty żeby członkowie byli sumienni:>..... :D

Bo tak jest teraz:>..............
Cytat:
Aktywnych: 322

na s2 :)


Cytat:
(K1) uczestników: 1851
(K2) uczestników: 95
(BT) uczestników: 299 / 200
(BTM) uczestników: 72 / 100
(ST) uczestników: 38 / 50
(STM) uczestników: 0 / 40
(ZT) uczestników: 0 / 30
(ZTM) uczestników: 0 / 30


żeby zapełnić wszystkie turnieje potrzeba minimum 500 aktywnych ....

No i nota bene znowu na s2 nie było awansów z BT do BTM i jak widać BT przepełnione zdrowo:))
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Rauko
One who's so far


Rauko
Lacert
Szermierz
Wiek: 40
Posty: 111
Piwa: 1/3
Skąd: Gród Kraka

Zloto
Wysłany: 2009-10-11, 17:02    [Cytuj]

To z obywatelem mi się podoba, i nie wiem jak inni ale ja jestem zbyt leniwy by grać bez niego, jest dużo szybciej i przyjemniej nie sprawdzając 10 000 jaki mam sprzęt.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 16