Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
bux.to
Autor Wiadomość
Wojak
Król Mistrzów

Wojak
Ork
Rycerz
Wojak
Wiek: 30
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-12-25, 15:08   bux.to [Cytuj]

http://bux.to > darmowy i bardzo prosty serwis, polegający na klikaniu w linki z reklamami. po kliknięciu w link czekamy 30 sekund aż reklama zostanie zaakceptowana i otrzymujemy za to 1 centa. dziennie jest ok 30 reklam czyli 30 centów[zakładająć, że 1 cent to ok 3 groszy mamy ok 90 groszy dziennie]. Za każdą poleconą osobe dostajemy 5 centów oraz 100% tego co Ona wyklika. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się w tym serwisie oraz stworzyć konto na AlertPay, żeby było gdzie przelewać pieniądze. Serwis zaufany, pieniądze trafiają do portfeli. ;)

W razie wszelkich pytań pisać do mnie lub na gg > 5362848



Link referencyjny, tego nie robimy
Ostatnio zmieniony przez Emilka 2010-01-02, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Złoty Legion
     
Dark


Mroczny Elf
Wiek: 31
Posty: 139
Piwa: 2/15
Skąd: ,że znowu?!

Zloto
Wysłany: 2009-12-26, 20:51    [Cytuj]

Hmm, czyli za nic dostaję niecałą złotówkę dziennie? Dzięki temu będzie mnie stać codziennie na bułkę. Przydałoby się rozpowszechnić to wśród bezrobotnych i studentów...

Leithain klika od 2 miesięcy w kilkanaście buxów. Codziennie, bezustanku. Do tej pory jeszcze nic nie zarobił. Nie osiągnął po prostu kwot wymaganych do wypłaty pieniędzy: chociażby na jakimś buxie trzeba uzbierać 50$ - zapowiada się rok niewolniczej pracy dla niego... W dodatku już mi mówił, że kilka firm zawinęło już interes, podczas gdy on nie doszedł nawet do połowy wymaganej kwoty... [W sumie jedyny pożytek z jego klikania to link do strony, która w jakiś magiczny sposób wylicza wartość witryny. W sumie to chyba nawet nie działa zbyt dobrze, bo wartość wojowników oszacował jedynie na 16 tysięcy.]

Tak czy siak, może za mało wiem, ale podchodzę do tego sceptycznie.
_________________
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Stolarz


Vercingetorix
Lacert
Szermierz
Vercingetorix
Wiek: 32
Posty: 105
Piwa: 4/35
Skąd: Świebodzice

Zloto
Wysłany: 2009-12-26, 23:29    [Cytuj]

kiedyś też to klikałem, na początku było ok 25 linków dziennie i było ok, jednak gdy uzbierałem ok 5$ liczba linków dziennie spadła do ok 8-10 na dzień...
poza tym gdy zaczynałem sie w to bawić wymagane było konto na palpayu, ale później po kilku tygodniach klikania palpay przerwał współprace z buxem i trzeba zakładać nowe konto bankowe :/ . jak ktoś kliknął po tym wydarzeniu na wypłatę na konto w palpayu to stracił kase...
na koniec dodam że na wypłate trzeba czekać kilka miechów
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  GWN
     
Wojak
Król Mistrzów

Wojak
Ork
Rycerz
Wojak
Wiek: 30
Posty: 40
Otrzymał 1 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-12-28, 21:33    [Cytuj]

byc może i jest jak mówicie, ale zawsze jest jakaś szansa na zarobek, oraz jest cos do zrobienia podczas nudy.. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
  Złoty Legion
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18