Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Enneagram
Autor Wiadomość
Spider4

Posty: 718
Piwa: 31/52

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 22:05    [Cytuj]

5w4... niech to jasny grzmot z góry na dól strzeli białą smugą
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Khhagrenaxx
teetotaler


Wehrwolf
Lykon
Rycerz
Orzeszko
Wiek: 38
Posty: 1032
Piwa: 94/138
Skąd: Silesia Superstar

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 22:14    [Cytuj]

widzialem to juz wczesniej, nie do konca to dziala ;P

mi wyszedl komik, a przeciez kazdy kto mie zna, wie ze jestem melancholikiem i ponurakiem... ;P
_________________
MMA PANOWIE MMA!!!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Ont
Marzyciel


Wiek: 32
Posty: 96
Piwa: 4/16
Skąd: ?owicz

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 22:38    [Cytuj]

Walgo napisał/a:
Ont napisał/a:
9w1 "Marzyciel"

"...ma zachowanie wzorowego dziecka. Gdy jest szczęśliwa, jest dobrym liderem..." :D

No to bądź szczęśliwy, a damy Cię na lidera HSP i mamy win :P


no okk.. ;P
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Sandra
UW - User Walczący


Sandra
Sidan
?owca
Wiek: 29
Posty: 172
Piwa: 4/5
Skąd: Toruń

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 22:56    [Cytuj]

Szóstka ze skrzydłem siedem: 6w7 - "Kumpel"

Szóstki z tym skrzydłem są generalnie ekstrawertyczne, przyjacielskie i otwarte na innych. Przyjaźń według nich jest podstawą szczęśliwego życia. Chcą być lubiane przez innych i łatwiej podążają śladem innych w przeciwieństwie do 6w5, która ma tendencję do wycofywania się i pozostawania w samotności. Szóstka 6w7, może być czarująca i towarzyska. Ma szybsze tempo życia niż 6w5, a w sprawach zawodowych ujawnia się w niej zdrowe połączenie z trójką. Często potrafi chronić samą siebie, a także charakteryzuje się ciepłem i opiekuńczością wobec innych.
W stresie 6w7, mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek. Gdy są czymś przestraszone, jedyną formą obrony jest bierna agresja, w czasie której nie da się jej do niczego przekonać ani namówić. Najczęściej spotykane z tym skrzydłem, są szóstki antyfobiczne, które mają tendencję do bycia bardzo bezpośrednimi. Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował. Czasem są bardzo konserwatywne w swoim sposobie zycia, a czasem toczą bój o zmiany.

Słynne szóstki ze skrzydłem siedem: Kim Basinger, Mel Gibson, Jack Lemmon, Richard Pryor, Meg Ryan, Susan Sarandon, Patrick Swayze, Jay Leno, Julia Roberts, Tom Hanks.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła Rycerska
     
Szilka
Eivissa...


-
Posty: 577
Piwa: 27/4
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 23:03    [Cytuj]

Też już kiedyś robiłam i wyszło mi adwokat ;) (1w2)
Dzisiaj z ciekawości robiłam drugi raz i wyszło mi to samo.

Kilka rzeczy pasuje, inne nie. Np
Cytat:
W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów.

Od zawsze powtarzam, że jestem hipokrytką ;) Z pierwszą częścią zdania się zgadzam. Ale moja hipokryzja bynajmniej nie wynika z drugiej części...

Znaczna większość nie pasuje. Kilka haseł - owszem.
_________________
OBS!
Eivissa...

I fly like paper, get high like planes...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Rysiek

Alradan
Człowiek
Berserker
Wiek: 32
Posty: 4
Postawił 8 piw(a)
Skąd: Żary

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 23:18    [Cytuj]

4w5 - też to kiedyś robiłem i mi się spodobało ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Caus

Argh Buntownik
Lykon
Rycerz
Wiek: 33
Posty: 539
Piwa: 11/30
Skąd: Kraków - BG

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 23:40    [Cytuj]

7w6 - Komik

Wszystko chyba oprócz łatwego zakochiwana się i odkochiwania się zgadza :)

Ave
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
     
Jennahan


-
Posty: 142
Piwa: 8/3

Zloto
Wysłany: 2009-04-29, 23:58    [Cytuj]

3w2 :P
Kurcze po części coś w tym jest. Jak to psycholog potrafi człowieka przejrzeć bo paru minutach rozmowy :P

Nie można wierzyć psychologowi! :) Ba, a rozmowy z takim się wystrzegać ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Dragons Tooth
Huncwot


Morte Liancen
Elf
Gwardzista

Wiek: 35
Posty: 186
Piwa: 6/10
Skąd: Poznań

Zloto
Wysłany: 2009-04-30, 00:00    [Cytuj]

5w4... ;P Część deskrypcji piątki ze skrzydłem 4 rzeczywiście jest prawdziwa, druga zaś nijak ma się do mojej persony. Szczególnie trafna w moim przypadku jest adnotacja o buddyjskim niezaangażowaniu ;)
_________________
Nie jest godzien sprawowania władzy ten, kto tej władzy nadużywa- Wincenty Kadłubek
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Ferrońskie Diabły
     
Atanamir
Rozkruszek


Atanamir
Wiek: 31
Posty: 133
Postawił 9 piw(a)
Skąd: że znowu!?

Zloto
Wysłany: 2009-05-01, 11:19    [Cytuj]

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Praktycznie wszystko trafione :) Myślę, że test całkiem kompetentny. No i mam ten sam charakter, co Kamdin! :D Dostanę jakąś nagrodę? ;P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
HumanWafer
Green iz mean!


Ghazghkull
Ork
Berserker
Wiek: 35
Posty: 50
Postawił 5 piw(a)
Skąd: Udź

Zloto
Wysłany: 2009-05-01, 12:15    [Cytuj]

Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Słynne siódemki ze skrzydłem osiem: Jack Nicholson, Anthony Quinn, Michael Caine, Clark Gable, Barbra Streisand, Joan Collins.

Większość się zgadza.....Troche to straszne xP
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  WW
     
Rymbaba


Eintshavara Kusyera
Elf
Paladyn
Wiek: 30
Posty: 38
Postawił 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-05-01, 12:53    [Cytuj]

Trójka ze skrzydłem cztery: 3w4 - "Profesjonalista"

Trójka z tym skrzydłem, może mniej zwracać na to jaki wizerunek prezentuje innym, lub ten wizerunek może być bardziej subtelny. Bardziej zwraca uwagę na to jak sama widzi ten wizerunek. Skrzydło cztery daje trójce nieco introwertyzmu, nie co głębszy wgląd na to kim się jest, a nie kogo się innym pokazuje. Może oceniać się bardziej na poziomie własnych dokonań artystycznych i socjalnych, a nie tylko niepopartym niczym wizerunkiem. Skłonność rywalizacji z innym, jest przesłaniana przez rywalizację ze sobą. Trójka chce być lepsza dla własnej satysfakcji. Zdrowe skrzydło daje motywację do pracy nad samym sobą. Nadal lubi wyzwania i rywalizacje ale praca dla innych staje się znacznie ważniejsza.
Gdy trójka z tym skrzydłem jest w stresie, zadręcza się z powodu niepowodzeń lub niekorzystnego wizerunku. Staje się też zarozumiała, zaczyna innych oskarżać o bycie "prostego stanu" skoro nie doceniają tego co trójka robi. Bez sensu zaczyna konkurować z innymi aby udowodnić swoją wyższość. Może też zachowywać się snobistycznie, naśladując sposób życia innych pragnąc zaimponować grupie osób, która jej imponuje. Prywatnie, może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Glowar
UW - User Walczący


Glowar
Mroczny Elf
Barbarzyńca
Wiek: 30
Posty: 46
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Nie chcesz wiedzieć

Zloto
Wysłany: 2009-05-01, 13:18    [Cytuj]

Tak jak Jennahan: 3w2 :D
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Ralz
Psychonim


Wiek: 38
Posty: 170
Piwa: 29/15

Zloto
Wysłany: 2009-05-01, 23:15    [Cytuj]

2w1
Puff... no, cos w tym jest...
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kherehabath


Kherehabath
Wiek: 39
Posty: 615
Piwa: 47/48
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-05-02, 09:50    [Cytuj]

Cytat:
Ósemka ze skrzydłem dziewięć: 8w9 - "Niedźwiedź"


Same kłamstwa oczywiście ;P
_________________
Wymiana gier na PS3, Xboxa 360, PC za darmo! Sprzedawaj używane gry bez prowizji!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15