Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
Cabal Online
Autor Wiadomość
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-02-26, 10:34   Cabal Online [Cytuj]

Skoro jest o WoW to niech o Cabalu też będzie ;)

Tutaj stronka główna.

O Cabalu opowadał troche Azd i troche Squo na sylwestrze, ogólnie rzecz ujmując można znaleźć kilka osób z wojowników na serwerze Mercury, Squo (FB) i Azdrubal (BL) (zgadnijcie kto ma takie nicki ;) ) znani z wojowników oraz ja o nicku Pi0tr (FB). Jakby ktoś chciał grać to może się kontaktować (do mnie można na gg), a jak ktoś gra to niech zapisze nick i serwer (za kilka lvl się przyda do party na dungi :D ).
I to chyba tyle.
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Loki
Emeryt


Wiek: 38
Posty: 137
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Bydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-02-26, 21:27    [Cytuj]

nie grajcie w Cabala ! WoW lepszy ! :P

grałem jakiś czas i coś nie mogłem się przekonać do gry. Trochę za słaba grafika i jakieś to za mało rozbudowane. Ale za darmo wiec jest mały plus :)

ten temat lepszy:
http://rivangoth.net/viewtopic.php?t=20
_________________



Emeryt
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
Melkor
(PMC) Eleint


Elf
Strażnik
Wiek: 35
Posty: 67
Postawił 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-02-27, 19:58    [Cytuj]

Loki za darmo to pojęcie względne... jak zapłacisz to sobie znacznie ułatwisz :]

nie pamiętam na którym serwerze ale grałem :]... możliwe, że mercury i pojęcia nie mam jakie nicki... however jakiejś klasy konkretnie by wam brakowało :] ?

PS. dungeony przed 20 lvlem to solo idzie roztrzaskać i nawet się nie spocisz... pytanie: jakie lvle macie :P ?
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Natan
Taki Szatan


Crugar
Ghrull
Paladyn
Wiek: 38
Posty: 81
Postawił 3 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-02-27, 22:03    [Cytuj]

Squo i Azdru na pewno powyżej 160 ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Bordowa Szkoła Rycerska
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-02-27, 22:38    [Cytuj]

Azd koło 150
Squo koło 140
ja na razie 57 :P

A co do rozbudowanego:
Loki co Ty rozumiesz przez pojęcie mało rozbudowane?? Może to że na każdy level jest masa questów, dungeonów, ze 3 różne równoległe linie fabularne i user-friendly system wojen? O.o

A grafika faktycznie słaba (zaledwie 32bit 2048x1536 i masa bajerów)... Ale na słabszych maszynach o niebo lepsza niż na tym samym sprzęcie ta z WoWa...

P.S> Ale każdy lubi co innego. Jakby co to i tak chętnych zapraszam ;)
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Natan
Taki Szatan


Crugar
Ghrull
Paladyn
Wiek: 38
Posty: 81
Postawił 3 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-02-28, 00:07    [Cytuj]

Kudłaty proszę cię, ja grałem w Cabala i uważam że mechanika w stosunku do WoW'a jest mało rozbudowana, a elementy graficzne choć może bajeranckie to bardzo ubogie. Ale to jest moja własna opinia, jak już przyznałem w rozmowie ze Squo, jest to bardzo dobra gra jak na te "darmowe" i jak ktoś lubi taki a nie inny sposób grania to rzeczywiście będzie się podobać(ja niestety bardziej stawiam na grę zespołową[ah te raidy po 40 osób] i szybkie osiągnięcie max poziomu by cieszyć się endgamem, niż na grę prawie że solo i mozolne expienie skilli, no i nie cierpię PvP co ujmuje Cabalowi i innym darmówkom bardzo dużo uroku).
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Bordowa Szkoła Rycerska
     
Loki
Emeryt


Wiek: 38
Posty: 137
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Bydgoszcz

Zloto
Wysłany: 2009-02-28, 06:48    [Cytuj]

Natan napisał/a:
Kudłaty proszę cię, ja grałem w Cabala i uważam że mechanika w stosunku do WoW'a jest mało rozbudowana, a elementy graficzne choć może bajeranckie to bardzo ubogie. Ale to jest moja własna opinia, jak już przyznałem w rozmowie ze Squo, jest to bardzo dobra gra jak na te "darmowe" i jak ktoś lubi taki a nie inny sposób grania to rzeczywiście będzie się podobać(ja niestety bardziej stawiam na grę zespołową[ah te raidy po 40 osób] i szybkie osiągnięcie max poziomu by cieszyć się endgamem, niż na grę prawie że solo i mozolne expienie skilli, no i nie cierpię PvP co ujmuje Cabalowi i innym darmówkom bardzo dużo uroku).


Kudłaty równie dobrze to moglaby byc moja odpowiedz :)

a co do Wowa - tez mozna grac na darmowym serwerze jak ja (oczywiscie nie to samo co na platnym, te bledy mala ilosc graczy ... - ale za darmo)
_________________



Emeryt
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM]
 
     
punio7
Lawful neutral


Darodc Tępy
Wiek: 33
Posty: 180
Postawił 3 piw(a)
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-02-28, 10:32    [Cytuj]

Ja powiem tyle: mam wstręt do korean MMO i chociaż WoW też nie jest wolny od tego (większość "wyższych" setów wygląda... cóż... naprawdę szkoda słów). Nawet jeżeli gra posiada jakąś fajną mechanikę, ale twojemu bohaterowi sterczą włosy to spisuję ją na straty.
_________________


Pomóż zrealizować marzenia starego krasnoluda i dostać mu się na #1 wojo-lam pre ery. Trenuj z: Darodc Tępy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-02-28, 16:13    [Cytuj]

punio7 napisał/a:
Ja powiem tyle: mam wstręt do korean MMO i chociaż WoW też nie jest wolny od tego (większość "wyższych" setów wygląda... cóż... naprawdę szkoda słów). Nawet jeżeli gra posiada jakąś fajną mechanikę, ale twojemu bohaterowi sterczą włosy to spisuję ją na straty.


W takim razie nie grasz w ŻADNE Mmo bo w każdym jest dostepna "stercząca fryzura" (mimo że większość i atk biega z wiszącymi włosami do pasa lub łysa...
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
punio7
Lawful neutral


Darodc Tępy
Wiek: 33
Posty: 180
Postawił 3 piw(a)
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-03-01, 19:16    [Cytuj]

Cóż czas pomyśleć czy tracę aż tak wiele?
_________________


Pomóż zrealizować marzenia starego krasnoluda i dostać mu się na #1 wojo-lam pre ery. Trenuj z: Darodc Tępy ;)
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Kudlaty
Narn i Hin Hurin.


Wiek: 39
Posty: 402
Piwa: 4/25
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2009-03-01, 19:58    [Cytuj]

W sumie jak się nad tym zastanowić: Nie :)

Chociaż jak pomyślę to włosy Anny Spośród Cieni w Planescape: Torment też sterczały a to już większa strata ;)

Niestety taka prawda, że większość MMO jest produkcji albo przynajmniej "maintenance'a" Koreańskiego a te, które nie są wymagają bulenia kasy, która przy dzisiejszym kursie złotego i Euro jest astronomiczna i totalnie nieadekwatna do towaru, za który płacimy. Na szczęście są gry takie jak BW, czy wojownicy, oraz stare dobre Diablo II (w którym nikomu nic nie sterczy...) ;)
_________________
"Kudłaty - Człowiek, który nie istniał":
- A ja nie mam profilu na Naszej Klasie, ani na Facebooku, ani innych tym podobnych.
- To ty nie istniejesz?!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Melkor
(PMC) Eleint


Elf
Strażnik
Wiek: 35
Posty: 67
Postawił 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-03-02, 10:22    [Cytuj]

Co najbardziej denerwuje w Cabalu ? Ciągłe błędy w plikach po update'ach :/
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
punio7
Lawful neutral


Darodc Tępy
Wiek: 33
Posty: 180
Postawił 3 piw(a)
Skąd: [color=#3399CC]

Zloto
Wysłany: 2009-03-03, 15:07    [Cytuj]

BW skreśliłem za to jak programiści pokazują język, żeby nie powiedzieć- środkowy palec graczom nie płacącym. Wojowników póki co nie ma a w diablo nie mam z kim grać (BNet co prawda pełny ludzi ale bez kumpli to nie ta zabawa).

W Planescape: Torment nie grałem bo jestem pokoleniem który ledwo załapał się na Wrota Baldura, zapewne jest to gra warta swej legendy niezależnie od jednego indywiduum używającego nadmiaru żelu.

Zresztą, co ja tam dużo gadam, w WoWa też gram tylko na privach, gdybym miał zagrać coś w P4P to celowałbym w Eve, nie w WoWa.

Przypominam udzielającym się tutaj, że jest to temat o Cabalu - prosiłbym więc o pisanie na temat. To że Plenskejp był taki, a z Hirołsów najlepsza była trójka z dodatkami to inna para kaloszy ;) - Gro
Ostatnio zmieniony przez Khhagrenaxx 2009-03-03, 18:58, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Azdrubal
Inteligentny Bot


brak
Mroczny Elf
Berserker
Wiek: 41
Posty: 53
Skąd: ?apanów

Zloto
Wysłany: 2009-03-03, 23:13    [Cytuj]

Ja tam w Cabala gram namiętnie, akurat ta gierka do mnie trafiła (nie wiem, może system, może wygląd, a może to, że nie jest WoWem i jest za free). W każdym razie nie mam zamiaru przestać grać - serwer Mercury.Nawet mi się wena na Kroniki Wojny odnowiła i powstały kolejne opowiadania (Tak, o Meliadusie też).
_________________
Praca nauczyła mnie wielu rzeczy, między innymi tego że honor należy zostawić dla przyjaciół - wrogom strzelaj w plecy, bo inaczej oni cię zastrzelą...

Squirrel POWER :D
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
  Turkusowa Szkoła
     
Melkor
(PMC) Eleint


Elf
Strażnik
Wiek: 35
Posty: 67
Postawił 2 piw(a)

Zloto
Wysłany: 2009-03-04, 17:21    [Cytuj]

ok po krótkiej walce o usprawnienie klienta odkryłem 6 postaci na serwerze mercury (otóż, chciałem zobaczyć jak te rozmaite aury wyglądają :P )
zatem (to już chyba półtora roku) po wegetacji wygląda to tak:
Kod:
Baaljagg   lvl 41 Blader
Orfantal   lvl 41 Force Blader
Temul      lvl 38 Force Shielder
OnosToolan lvl 36 Warrior
AralFayle  lvl 36 Force Archer
Kimloc     lvl 36 Wizard


edytke dam jak coś się zmieni :P
...głównie na subce 18
Ostatnio zmieniony przez Melkor 2009-03-27, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 16