Forum Lotharis Strona Główna

 Ogłoszenie 

DISCORD a co mi tam...


Poprzedni temat «» Następny temat
CO JEST Z POTWORAMI?
Autor Wiadomość
winko

Drevin Amon
Posty: 5

Zloto
Wysłany: 2016-06-04, 23:47   CO JEST Z POTWORAMI? [Cytuj]

Cześć.
Wiem że już dużo z Was nie gra, ale są gracze którzy kochają tę grę i chcą grać dalej.
Tylko mam problem, mam 380lvl a max potwór ma 364 Asq Aadr i dalej się nie wyświetlają. Co jest?
BTW, ta nowa gra jest do bani, starzy wyjadacze żądają starych old skulowych wojów!
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2016-06-05, 13:45    [Cytuj]

Z tego co widzę to potworki kończą się na 364 poziomie, do 400 poziomu są jeszcze postrachy.

Możliwe, że jak poprosisz Phila to dorobi kolejne 100 poziomów.

ps.
dorzuciłem Szilkę ;-)
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2016-06-05, 18:25    [Cytuj]

Cytat:
BTW, ta nowa gra jest do bani, starzy wyjadacze żądają starych old skulowych wojów!


Ja rozumiem, że nowa gra nie musi się wszystkim podobać, gusta są różne. To dość oczywiste.
Niemniej pozwolę sobie zwrócić Ci uwagę, na pewną kwestię: wyrażając swoją opinię w taki sposób, w jaki to zrobiłeś, czyli postawą roszczeniową i poniewierając nowy projekt, skutecznie zniechęcasz kogokolwiek z nas do choćby kiwnięcia palcem w sprawie dodania nowych potworów do S:W.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2016-06-06, 11:48    [Cytuj]

Dodam, że projekt Wojownicy, działa na zasadzie historycznej. Jeżeli dobrze pamiętam to od 2012 roku nie było zmian w kodzie mających wpływ na funkcjonalność.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2016-06-07, 00:52    [Cytuj]

4 lata nikt z was nie grzebał nic w kodzie? No ładnie ;p
a tak na poważnie możecie zobaczyć ile jest jeszcze aktywnych kont? Np takich co był ruch na nich od miesiąca wstecz? Ciekawość mnie zżera kto jeszcze łupie w tą grę?
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
Bolivar


brak
Wiek: 45
Posty: 1182
Piwa: 94/38

Zloto
Wysłany: 2016-06-07, 10:55    [Cytuj]

Od początku roku zalogowało się ze 30-40 kont - ile grało nie chce mi się sprawdzać. Jednak pewnie są to jednostki.

Sam zastanawiam się czy nie zakończyć wsparcia dla domen (wojownicy.net.pl i wojownicy.eu) i serwera.
_________________
Powoli składam klocki z których zbuduję wieżę i jako wiekowy człowiek spojrzę z niej na świat.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
winko

Drevin Amon
Posty: 5

Zloto
Wysłany: 2016-06-08, 21:02    [Cytuj]

OK Sorry Phil że to tak zabrzmiało. Po prostu gram w Wojów od jakichś 10 lat i osobiście nie podoba mi sie nowa gra, ale bardzo czuję sentyment do starych wojów. I dlatego sie lekko zasmuciłem że coraz mniej osób gra i potwory się kończą.
Zauważyłem że ktoś dorzucił 380lvl potwora ;)

Co do samej *starej* gry. Co myślicie wszyscy - żeby zrobić jakąś potężną ogólnopolską reklamę na wielu forach i grupach i portalach społecznościowych że robimy nową erę starych wojów?
Moim zdaniem znalazło by się duuuuuużo chętnych, a wtedy się znajdą też chętni na nowych wojów :)
Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2016-06-08, 21:31    [Cytuj]

Cytat:
Co do samej *starej* gry. Co myślicie wszyscy - żeby zrobić jakąś potężną ogólnopolską reklamę na wielu forach i grupach i portalach społecznościowych że robimy nową erę starych wojów?
Moim zdaniem znalazło by się duuuuuużo chętnych, a wtedy się znajdą też chętni na nowych wojów :)


Próbowaliśmy już wielu chwytów (fora, top-listy, facebook), gdy gra była najmocniej rozwijana (2010-2012). Mimo sporego progresu w tym jak gra się zmieniła na lepsze, nie było żadnego wzrostu zainteresowania. Wprost przeciwnie. Gracze odchodzili, aż gra zmarłą śmiercią naturalną. Dlatego dalszy development został zaprzestany.
Lata, kiedy intensywnie pracowałem nad S:W wspominam niezwykle ciepło. Ale niestety, nie widzę już możliwości powrotu do tego.

Z Ralzem i Faylem chcemy jeszcze poeksploatować świat Seavranu i poeksperymentować tworząc oprócz obecnie rozwijanej gry jeszcze inne projekty. Może coś innego zdobędzie serca większej rzeszy graczy, w tym tych starych.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Emilka
Community Manager
Księżycówka



Valkiria Dinn
Elf
?owca
Wiek: 37
Posty: 799
Piwa: 37/11
Skąd: Wrocław

Zloto
Wysłany: 2016-06-09, 03:13    [Cytuj]

Spoko ja swego czasu również byłem za wojami, Mile to wspominam do dnia dzisiejszego niemile wspominam pewien etap życia Admina ale bądź co bądź woje to kawałek mego życia. Jednak szczerze jeśli miałbym wrócić do wojów albo wybrać np Diablo 3, EU czy inną grę to wybieram wszystko inne niż wojownicy. Etap gier przeglądarkowych w moim życiu zamknąłem na dobre i nie mam zamiaru go ponownie otwierać bo się zwyczajnie nie da ;)
_________________
[center]Są ludy co dojrzały do śmierci Z rąk ludów niedojrzałych do życia.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
  Błekitna Szkoła Rycerska
     
winko

Drevin Amon
Posty: 5

Zloto
Wysłany: 2016-08-05, 12:23    [Cytuj]

Hej hej ;)
Czy jest szansa na nowe potworki? ;p
widze że jest poza mną parę graczy którzy jeszcze cisną
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [E-mail]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2016-08-05, 17:22    [Cytuj]

Dodałem dziś jeszcze trzy. Więcej nie mogę, bo coś się wysypuje.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Phil


-
Wiek: 43
Posty: 1458
Piwa: 275/41
Skąd: Kraków

Zloto
Wysłany: 2016-08-06, 06:27    [Cytuj]

Dodałem jeszcze trochę stworów.
Postaw piwo autorowi tego posta [Profil] [PM] [WWW]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 17